Культура стоянки

Тут говорим обо всём, что не вписывается в тематику других разделов

Модератори: Shurik, Модераторы форума

Повідомлення myshketer » П'ят серпня 12, 2011 11:58

угу, понятнее некуда - если мешает машина, то дождись ее хозяина, чтобы завалить этого наглого водителя! :lol:
Долина залита солнечным светом,
Ветер холодный играет со снегом,
С горы спускается УАЗ, неторопливо.
Аватар користувача
myshketer
Участник движения
 
Повідомлення: 859
З нами з: Суб липня 04, 2009 12:24
Звідки: Львов, Сихов

Повідомлення Константин » П'ят серпня 12, 2011 22:49

Друзья! Этот спор, о причине которого уже и забыли, напоминает статью из луркоморья. А ведь все просто.
Плохого и хорошего нет. Есть "удобное большинству" и неудобное. Если нет системы контроля и наказания за совершенное "неудобство" для "большинства", значит те, кто придерживаются "правил" достойны этого явления. :wink: 8)
Константин
Участник движения
 
Повідомлення: 489
З нами з: П'ят січня 26, 2007 1:50
Звідки: Киев

Повідомлення Gennadiy » П'ят серпня 12, 2011 23:18

Olexa написав:Так. Я не порушую правил стоянки. Не чекаючи, поки це почнуть робити інші. І, виявляється, це не настільки парить, щоб робити ще щось. Як дехто тут собі уявляє :-/. Ніяких кілометрів, як виявляється. А парасолька в мене в машині їздить завжди (головою думати треба, бо за дурною головою нема й ногам спокою).

Е ні, вибачте.Зображення Наскільки я пам"ятаю, тут хтось розводив "хвєласохвію" про те, що у нас усе так погано лише через те, що нам наше "совєцьке воспітаніе" не дозволяє "стукотіти" у відповідні органи. Чи не Olexa то був часом?Зображення От я і цікавлюся, скільки той Olexa вже припинив випадків скоєння правопорушень шляхом "стукоту"... Зображення
Спящего кракадила палкой не тыкать!
Это только кажется, что он дохлый...
Аватар користувача
Gennadiy
Участник форума
 
Повідомлення: 96
З нами з: Пон липня 13, 2009 11:57
Звідки: Киев
Машина: Ford Explorer

Повідомлення Olexa » Суб серпня 13, 2011 8:42

Gennadiy написав:Е ні, вибачте.Зображення Наскільки я пам"ятаю, тут хтось розводив "хвєласохвію" про те, що у нас усе так погано лише через те, що нам наше "совєцьке воспітаніе" не дозволяє "стукотіти" у відповідні органи. Чи не Olexa то був часом?Зображення От я і цікавлюся, скільки той Olexa вже припинив випадків скоєння правопорушень шляхом "стукоту"... Зображення

Нагадаю, що я "розводив "хвєласохвію"" в якости коментаря на активність автоюашників з викладання фото неадекватно припаркованих машин у своєму міжсобойчику. І висловлював думки з приводу того, який напрямок виходу власної енергії, якщо її вже так багато, був би конструктивнішим. Comprender?

Мій же особистий підхід такий, що якщо я зі своїми поглядами знаходжуся в абсолютній меншости, то це моя проблема, що в мене такі погляди. Я не намагатимусь заламувати комусь руки, щоб змінити його під себе, тільки тому, що вважаю це правильним. Якщо більшість влаштовує наявний баланс "напівтонів", то хай їй грець. Хай собі дотримується свого морального рівня, а собі дотримуюсь свого, хоч у цьому суспільстві він і не є обов'язковим.

І вибачте, що я тут навіть просто висловив свої думки. Мабуть, і цього не варто було робити.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення zen » Суб серпня 13, 2011 17:44

Варто, Олексо, варто!!!
Ти не один такої думки. Просто ти своїх думок, які ти викладааєш, не соромишся. А це вже щось. Позиція, або вона є, або вона "хвілосохвія.
УАЗ - "Проходимец", в смысле бездорожник.
Аватар користувача
zen
Участник движения
 
Повідомлення: 826
З нами з: Вів серпня 28, 2007 23:58
Звідки: Киев

Повідомлення Olexa » Чет вересня 08, 2011 11:38

Я от тут подумав, на деяких видах порушень правил стоянки можна ж і гроші заробляти (легально, звісно). А саме на порушеннях розмітки на стоянках. Класти під щітку склоочисника візитівку такого виду, питанням догори:

Зображення

На зворотньому боці візитівка реальної школи водійської майстерності (наприклад).

Перша реакція людини, що побачить таку візитівку під щіткою — страх, причому може бути сильний, такий, що всередині похолоне (і людина оббіжить машину, перевіряючи, які колеса порізали). І це вже непогано, нехай з неадекватною стоянкою асоціюється страх. Це може посприяти як тому, що людина ретельніше заїжджатиме на стоянку, так і тому, що людина вирішить дійсно піти на курси водійської майстерності, щоб вдосконалити свої вміння, і, знов-таки, ставатиме на стоянку охайніше.

Людина, що хоче боротися з неадекватною стоянкою, отримуватиме задоволення від того, що вона щось робить для розв’язання проблеми. Причому це може бути результативніше, ніж наліпки "я паркуюсь як макак", що виглядають як крик від безсилля (бо наші жлоби можуть з них лише посміятися).

Ну і, нарешті, школам водійської майстерності це реклама, яка гарно влучає в частину їхньої цільової аудиторії (ту частину, що дійсно водить погано, а не ту, що хоче навчитися водити брутально), яку, до того ж, розповсюджують безкоштовно.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Yalta_biker » Чет вересня 08, 2011 13:08

про наклейки - тут такое... я как то в севасте разжился пачкой наклеек ядовито-мандаринового цвета с аналогичной надписью, так они были из очень хрупкого оракала но с ооочень липким клеем - отодрать от стекла было ваще невозможно - наклейка отрывалась кусочками по 2-3 мм.
Действовало чудесно - "макак" доходил до точки кипения за 5-10 минут.

Однако, возможно я это уже писал - куда доходчивее разъяснять. Например меня раз и навсегда вежливо вразумил дядечка из двора словами "когда нибудь изза такого вот макака (тоесть меня на тот момент) к тебе не доедет скорая"
Вот ударишь напильником по голове - больно, не ударишь - скучно. Парадокс…
Аватар користувача
Yalta_biker
Участник движения
 
Повідомлення: 1382
З нами з: Сер березня 19, 2008 15:48
Звідки: Ялта (Ливадия), Крым

Повідомлення Olexa » Чет вересня 08, 2011 13:27

Yalta_biker написав:Однако, возможно я это уже писал - куда доходчивее разъяснять. Например меня раз и навсегда вежливо вразумил дядечка из двора словами "когда нибудь изза такого вот макака (тоесть меня на тот момент) к тебе не доедет скорая"

Добре, якщо в об’єкта достатній ST-WMC. А якщо ні, то, як повідомив ;) Саид, допоможе лише невідворотність покарання.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Саид » Чет вересня 08, 2011 15:39

Olexa написав:...

На зворотньому боці візитівка реальної школи водійської майстерності (наприклад).
...

Я бы назвал этот метод чуть по-другому: "О способах борьбы с конкурирующими школами водительского мастерства". :D
Глубоко убежден, что человек, увидев пару-тройку своих колес (по 300-400 баксов, на секундочку) порезанными - не зарыдает от стыда! И не побежит исповедоваться. Нет, он пойдет по указанному адресу и проломит голову директору этой школы... Может и всем, кто там попадется под руку. А оставшихся в живых, он, используя свои свои депутатско-прокурорские связи, засудит на вечное рабство. ;)
Фантастика? ;)
Аватар користувача
Саид
Член клуба
 
Повідомлення: 3075
З нами з: Сер лютого 28, 2007 17:44
Звідки: Киев, Лукьяновка
Машина: УАЗ 3163

Повідомлення Olexa » Чет вересня 08, 2011 15:45

Але це ж яким треба бути ідіотом, щоб запідозрити атошколу в такому ідіотизмі (дійсно різати колеса, щоб залучити на навчання до себе)?
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Саид » Чет вересня 08, 2011 15:54

Olexa написав:...як повідомив ;) Саид, допоможе лише невідворотність покарання.

Бинго! :D
Представим себе ситуацию, когда работники ГАИ на совесть отрабатывают поддержание порядка на вверенной им территории района... Даже с заездом на парковки супермаркетов! И без разницы: таксисты, маршрутчики, "мне срочно", "я на 2 минуты" - все неизбежно получают протокол. Сколько нужно собрать протоколов для понимания аксиомы "низзя - это таки низзя", пусть там даже ST-WMC=2? ;)
Аватар користувача
Саид
Член клуба
 
Повідомлення: 3075
З нами з: Сер лютого 28, 2007 17:44
Звідки: Киев, Лукьяновка
Машина: УАЗ 3163

Повідомлення Саид » Чет вересня 08, 2011 15:58

Olexa написав:Але це ж яким треба бути ідіотом, щоб запідозрити атошколу в такому ідіотизмі (дійсно різати колеса, щоб залучити на навчання до себе)?

Это я не придумал, увы.
У нас в случае поджога или "резни" колес первыми под подозрение попадают хозяева ближайших платных автостоянок или шиномонтажники...
Да! "У нас" - я имею в виду не именно у меня под домом.
Аватар користувача
Саид
Член клуба
 
Повідомлення: 3075
З нами з: Сер лютого 28, 2007 17:44
Звідки: Киев, Лукьяновка
Машина: УАЗ 3163

Повідомлення Olexa » Чет вересня 08, 2011 16:54

Саид написав:Представим себе ситуацию, когда работники ГАИ на совесть отрабатывают поддержание порядка на вверенной им территории района... Даже с заездом на парковки супермаркетов! И без разницы: таксисты, маршрутчики, "мне срочно", "я на 2 минуты" - все неизбежно получают протокол. Сколько нужно собрать протоколов для понимания аксиомы "низзя - это таки низзя",

Думаєш, разова акція щось би дала? Невідоворотність покарання — це ймовірність бути покараним у разі порушення. Тобто, треба "відстрелювати" більший відсоток порушників, а не якусь певну кількість.

Також має значення і суворість покарання (тобто, вартість для порушника) — згадай, наскільки краще стало в плані не їзди по зустрічній, коли підняли штраф за це.

Саид написав:пусть там даже ST-WMC=2? ;)

Та ну, такого не вистачить щоб купити права. :)
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Саид » Чет вересня 08, 2011 18:07

Olexa написав:Думаєш, разова акція щось би дала? Невідоворотність покарання — це ймовірність бути покараним у разі порушення. Тобто, треба "відстрелювати" більший відсоток порушників, а не якусь певну кількість.

Також має значення і суворість покарання (тобто, вартість для порушника) — згадай, наскільки краще стало в плані не їзди по зустрічній, коли підняли штраф за це.
...

Леш, ну где я писал про разовую акцию? :D
офф. Кстати, на счет суровости наказания. Мой отец раньше довольно часто бывал в командировках в Комсомольске-на-Амуре, в Хабаровске... Там другая школа - там штрафы не большие, но ВСЕМ нарушителям. Дальше просто: вот протокол, вот квитанция, через дорогу - сберкасса, заплатил - получил документы и поехал. Можно и позже заплатить. Но уплатить должен лично ты, с паспортом, у "адъютанта" платеж не примут. Иди, милок, потолкайся час/пол-часа в одной очереди с "комунальщиками" и пенсионерами... ;)
Olexa написав:
Саид написав:пусть там даже ST-WMC=2? ;)

Та ну, такого не вистачить щоб купити права. :)

Права могут и подарить. А дальше - вправо/влево, газ/тормоз... Вот тебе и бинарность! :D
Аватар користувача
Саид
Член клуба
 
Повідомлення: 3075
З нами з: Сер лютого 28, 2007 17:44
Звідки: Киев, Лукьяновка
Машина: УАЗ 3163

Повідомлення Olexa » Чет вересня 08, 2011 18:13

Саид написав:офф. Кстати, на счет суровости наказания. Мой отец раньше довольно часто бывал в командировках в Комсомольске-на-Амуре, в Хабаровске... Там другая школа - там штрафы не большие, но ВСЕМ нарушителям.

Теж варіант, але це інспекторам треба більше бігати.

Саид написав:Дальше просто: вот протокол, вот квитанция, через дорогу - сберкасса, заплатил - получил документы и поехал. Можно и позже заплатить. Но уплатить должен лично ты, с паспортом, у "адъютанта" платеж не примут. Иди, милок, потолкайся час/пол-часа в одной очереди с "комунальщиками" и пенсионерами... ;)

А я бачив в Мурманську можливість сплати штрафів через платіжні термінали. А в Санкт-Петербурзі — не бачив (хоча це вже кілька років тому було). В Києві, здається, бачив.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Поперед.Далі

Повернутись до Круглый стол

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron