На злобу дня.

Тут говорим обо всём, что не вписывается в тематику других разделов

Модератори: Shurik, Модераторы форума

На злобу дня.

Повідомлення Ul's » Нед грудня 04, 2011 11:28

Думал сначала в ПРИКОЛЫ засунуть .
Но похоже что совсем не смешно.
Тут плакать нужно.

http://www.youtube.com/watch?v=qzn7zj50LPc

Подсмотрено на дружественном форуме.
Аватар користувача
Ul's
Участник форума
 
Повідомлення: 84
З нами з: Вів лютого 09, 2010 23:51
Звідки: Ирпень

Повідомлення SalvaDoR » Нед грудня 04, 2011 14:09

Явное будущее через год-полтора :cry:
Аватар користувача
SalvaDoR
Участник форума
 
Повідомлення: 181
З нами з: Сер січня 27, 2010 9:50
Звідки: Хмельницкий

Повідомлення johny » Нед грудня 04, 2011 17:19

+1 :evil:
Аватар користувача
johny
Участник движения
 
Повідомлення: 584
З нами з: Вів квітня 19, 2011 19:46
Звідки: Чернівці

Повідомлення Айри » Пон грудня 05, 2011 1:55

А чи є взагалі щось, або хтось краще? Серйозно...

Є такий вислів, що в державі такі керівники, на яких вона заслуговує...
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Re: На злобу дня.

Повідомлення ШАМПАНЬ » Пон грудня 05, 2011 19:52

Ul's написав:Тут плакать нужно.

http://www.youtube.com/watch?v=qzn7zj50LPc
А я і не обіжаюсь на них. Тому що я голосував і за помаранчових, які мене ж і вжарили, потім за голубих, які мене тепер жарять. А якщо я за них голосував, на перед знаючи що жаритимуть народ і крастимуть, то я тоді втричі більший дибіл чим вони. То кого ж мені матюкать та клясти!? Себе хібашо...
А плакать мо і треба що 20 років так голосуєм...
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення johny » Пон грудня 05, 2011 21:30

Айри написав:А чи є взагалі щось, або хтось краще? Серйозно...

Є такий вислів, що в державі такі керівники, на яких вона заслуговує...


Обідно :( Хіба ми таке г.. як вони?
Аватар користувача
johny
Участник движения
 
Повідомлення: 584
З нами з: Вів квітня 19, 2011 19:46
Звідки: Чернівці

Re: На злобу дня.

Повідомлення Voditel » Пон грудня 05, 2011 21:58

ШАМПАНЬ написав:А плакать мо і треба що 20 років так голосуєм...


Пару ноликов добавить не хочешь?
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Повідомлення Voditel » Пон грудня 05, 2011 22:14

johny написав:
Айри написав:А чи є взагалі щось, або хтось краще? Серйозно...

Є такий вислів, що в державі такі керівники, на яких вона заслуговує...


Обідно :( Хіба ми таке г.. як вони?


Мы хуже, ибо только причитаем о том куда катится этот мир, а они указывают направление его движения. Конечно они имеют свое руководство, но для нас они всё.
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Повідомлення ШАМПАНЬ » Вів грудня 06, 2011 0:10

МИ ставим їх нашими начальніками, МИ потім голосуєм за їхніх дітей щоб вони були начальниками наших дітей, і МИ ж потом ниєм що живем в задниці...
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення johny » Вів грудня 06, 2011 0:23

Який вихід? Чи в нашого народу така доля...( не голосував ні за кого, хоча це теж не вихід )
Аватар користувача
johny
Участник движения
 
Повідомлення: 584
З нами з: Вів квітня 19, 2011 19:46
Звідки: Чернівці

Re: На злобу дня.

Повідомлення Olexa » Вів грудня 06, 2011 0:35

Ul's написав:http://www.youtube.com/watch?v=qzn7zj50LPc

Це не про українців. Українці вміють і люблять працювати на землі. Це не українці все чекають, що цар, накравши, щось кине їм погризти.

ШАМПАНЬ написав:я голосував і за помаранчових, які мене ж і вжарили, потім за голубих, які мене тепер жарять. А якщо я за них голосував, на перед знаючи що жаритимуть народ і крастимуть,

А в чому проблема? Нема за кого голосувати?

Наче, тих, хто знає, якими повинні бути ті, за кого він згоден голосувати, не бракує. Ну а як людина знає, якими вони повинні бути, і бачить брак таких, то чом би не взятися самому за цю роботу? І зробити її так, як вважаєш правильним?
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення ШАМПАНЬ » Вів грудня 06, 2011 9:55

Ну надививсь я тількищо як голосувала Росія на ютубі :lol: :lol: :lol: :lol:
Отак і ми голосуєм.
Олєха, а скажиш шо є за кого голосувать!? Один уже калини та пам"ятників насадив, інша працювала одна (і одним містцем), ще один "послідовний" послідовно набиває собі кармани, третій єврейчик без команди, Ще один обіцяє вистрілять всих жидів і москалів, (я б і голосував за нього, але як же друг РМоскаль :D) Ще один із простого шофера полковніка МВД робить... Я за одного голосував, на днях, за молодого і успішного, який січас гроші не з багатих знімає, а з інвалідів та пенсіонерів. А от настоящий комуніст їздить на Кемрі, має молоду дружину якій подарував державну квартиру, і на все капіталістичне плює, йому серце за пролетаріїв болить. А ше один за гроші сам себе заМорозив. Ну мооооооже можна голосувать за одного, (оце прийшло в голову що він один не крав), він гроші честно своїм мозгом заробив,- йому по ньому на рингу били професійні мозгоодбивали. А так я більш не бачу за кого... Може ти бачиш? так просвіти, убіди, дай НАДІЮ, що щось хтось змінить, що є такий який із цієї помийної ями яка називається Україна зробить канфетку...
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Olexa » Вів грудня 06, 2011 12:23

ШАМПАНЬ написав:Ну мооооооже можна голосувать за одного, (оце прийшло в голову що він один не крав), він гроші честно своїм мозгом заробив,- йому по ньому на рингу били професійні мозгоодбивали.

Схоже на черговий "проект" для інвесторів, як і "єврейчик без команди". Ось, доречі, стаття у Німецькій хвилі, і, як на мене, вона надто пахне агіткою для інвесторів. І живе він у Німеччині. А ще є свіжа пам’ять про Павла Скоропадського...

До того ж, якщо нічого не встиг наробити поганого, зовсім не обов’язково зможе зробити щось гарне. Хіба що моральні якості, якщо вони дійсно високі (що невідомо), могли би допомогти бути кращим за того, що садив калини та пам’ятники.

ШАМПАНЬ написав:А так я більш не бачу за кого... Може ти бачиш? так просвіти, убіди, дай НАДІЮ, що щось хтось змінить, що є такий який із цієї помийної ями яка називається Україна зробить канфетку...

Я не бачу, за кого, з того набору, що світиться. Я кажу, що дивно, що є багато людей, які вважають, що знають, як не треба, і як треба, але самі за це не беруться.

Журналісти часто пишуть, що в нас не працюють соціальні ліфти. І у владі товчуться одній й ті ж, одного й того ж ґанутку, репродукуючи собі подібних.

Журналісти формулюють визначення соціальних ліфтів як "механізмів, що дозволяють людині піднятися соціальними щаблями". Як на мене, таке визначення вже трохи неправильне, бо має на увазі "вищість", якусь зверхність, чи що. На мою думку, справа не в "висоті", а в "широті", в тому, наскільки широко людина відома, наскільки широко вона себе позитивно зарекомендувала.

А як людина може себе широко позитивно зарекомендувати? В спорті? В телевізійних талант-шоу? Але яке значення матимуть її якості в спорті чи в співах-танцях до державної праці? Практично, жодного значення не матимуть. Так, просто відома людина, й не більше. В спорті чи співах-танцях красти ніде, і чи крастиме людина, коли буде можливість, не відомо.

То як же людина може широко позитивно зарекомендувати себе в тих якостях, що потрібні саме для державної праці? Може, працею в громадських організаціях, наприклад? Може, працею на вужчих виборних державних посадах — у місцевих, районних радах, меріях?

То що ж заважає? Хіба заважає щось? Все чекаємо, що це зробить хтось? А може, треба братися, і робити?
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Olexa » Вів грудня 06, 2011 12:27

ШАМПАНЬ написав:просвіти, убіди, дай НАДІЮ, що щось хтось змінить,

Отож-бо... Не дам! Не зробить "хтось"!
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Bobikus » Вів грудня 06, 2011 13:05

Olexa написав:
ШАМПАНЬ написав:просвіти, убіди, дай НАДІЮ, що щось хтось змінить,

Отож-бо... Не дам! Не зробить "хтось"!


Слушно. Руслана - в Президенти :)
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Далі

Повернутись до Круглый стол

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість