ЭКСПЕДИЦИЯ НА КОЛЬСКИЙ

Тут говорим обо всём, что не вписывается в тематику других разделов

Модератори: Shurik, Модераторы форума

ЭКСПЕДИЦИЯ НА КОЛЬСКИЙ

Повідомлення Экспедиция » Вів січня 24, 2012 1:20

Народ , привет!
На форуме УАЗ ПАТРИОТ нарыл несколько отчётов о поездках на Кольский п-ов. И одолела меня НОСТАЛЬГИЯ . А ведь это же моя Родина!
Хибины , гКировск - там я родился , учился , работал .Последний раз я там был в прошлом веке , в1996г. Так вот, как абориген тех мест могу предложить интереснейшую экспедицию за Полярный круг .
Формат:экспедиция на 10-12 дней , 2800км в одну сторону . По маршруту минуя крупные города , обязательное посещение Соловки , Кижи , Терский берег -пос Варзуга, мыс Корабль - аметистовое месторождение .Если сложится то вдоль р Умба на север до Хибин (по маршруту АРКТИК ТРОФИ). И собственно сами Хибины - горный массив во всей своей северной красе. Думаю там делать несколько пеших радиальных выходов . Есть что посмотреть - но туда только пешком .
Время : вторая половина августа . Почти не будет комаров , зато уже будет черника и брусника , и ГРИБЫ (Ну очень большие ) .И рыба - форель , голец , кумжа .(в команду требуется рыбак).
Условия :Палатки , газгорелки спальники и тому подобное .....
Бюджет : ну , собственно бензин/газ плюс еда , да примерно 2500км это асфальт .(Газ и бензин в России дешевле и качественнее).
Вот такая информация , однако .
Что скажете ?
Цель-доехать
Задача-не сломаться
Мечта-вернуться
Аватар користувача
Экспедиция
Член клуба
 
Повідомлення: 389
З нами з: П'ят листопада 25, 2011 19:18
Звідки: КИЕВ . СОЛОМЕНКА

Повідомлення Константин » Вів січня 24, 2012 3:41

:? :?
Интригуете, Сэр...
При встрече поговорим.
Константин
Участник движения
 
Повідомлення: 489
З нами з: П'ят січня 26, 2007 1:50
Звідки: Киев

Повідомлення дмитрий мдс » Вів січня 24, 2012 8:15

Россия и моя Родина, правда Дальний Восток. Предложение конечно заманчивое. Если желание не умрёт, то ближе к лету можно подумать.
... и нет задач не выполнимых, а есть десантные войска ... 0504840272
Аватар користувача
дмитрий мдс
Участник движения
 
Повідомлення: 488
З нами з: Вів березня 08, 2011 9:45
Звідки: Запорожье

Повідомлення ШАМПАНЬ » Вів січня 24, 2012 18:14

Бензин- газ їда... Як їхать на уазках, щось ще не хватає...
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Экспедиция » Вів січня 24, 2012 19:21

Раскладка на каждый вечер стандартная - ящик водки и ведро пельменей ! :D :D :D Каждому , однако!!! :lol: :lol: :lol:
Цель-доехать
Задача-не сломаться
Мечта-вернуться
Аватар користувача
Экспедиция
Член клуба
 
Повідомлення: 389
З нами з: П'ят листопада 25, 2011 19:18
Звідки: КИЕВ . СОЛОМЕНКА

Повідомлення Влад » Сер січня 25, 2012 2:16

Ідея досить не погана. Треба розвивати!!! Я б теж згодився на таку поїздку.
Аватар користувача
Влад
Участник движения
 
Повідомлення: 411
З нами з: П'ят березня 06, 2009 23:23
Звідки: м. Бровари

Повідомлення Константин » Сер січня 25, 2012 12:56

Здравый смысл подсказывает. Для начала нужно определить минимальную по самым трезвым подсчетам сумму, необходимую для поездки.

1) топливо
2) продукты

Потом будет интересней обсуждать/мечтать. :wink:
Константин
Участник движения
 
Повідомлення: 489
З нами з: П'ят січня 26, 2007 1:50
Звідки: Киев

Повідомлення Shurik » Сер січня 25, 2012 13:38

Думать надо уже. Предлагаю вместо запчстей и провизии в каждую машину взять водки до отказа :) Остальное добудем на места бартером :))

Если серьезно то сосотав надо определять в самое ближаейшее время. Исходя из состава машин нужно определять все остальное. Ну имашины собирающиеся в такую поездку надо готовить готовить и еще раз готовить. И не в последний день
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.

© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
Shurik
Член Клуба, Администратор форума
 
Повідомлення: 8853
З нами з: П'ят грудня 16, 2005 15:36
Звідки: Львов.
Телефон: О67-49-26-l7l
Машина: УАЗ 3151

Повідомлення Экспедиция » Сер січня 25, 2012 15:02

О! Процесс пошел ! :lol:
Даю вводные- Киев -Кировск -2700км + ещё 300 на повороты судьбы и зигзаги удачи , итого 3000км в одну сторону .Полюбому будет именно так ! :lol: Я так думаю, что половину пути получиться проехать на пропане , а половину на бенз. Цена пропана в Маскве -16руб, цена А-92-28руб .На всякий случай округлим в большую сторону т.е.18руб и 30руб , переводим в гривни, умножаем на свой расход . У меня получилось 7000гр на дорогу .На всю дорогу, в оба конца . Продуктов из расчета на 12 дней, можно примерно на человека прикинуть -до 2000.
Чтобы макс уменьшить затраты- ночевки в палатках, готовить самим на горелках(уменя такая есть на 5л) Ну и большие надежды на дополнение к меню - грибы , ягоды и рыба. Пока всё , однако .....
Цель-доехать
Задача-не сломаться
Мечта-вернуться
Аватар користувача
Экспедиция
Член клуба
 
Повідомлення: 389
З нами з: П'ят листопада 25, 2011 19:18
Звідки: КИЕВ . СОЛОМЕНКА

Повідомлення Student » Сер січня 25, 2012 15:21

Экспедиция предлагает классную экспедицию :lol:
Что не убивает, то делает нас сильнее.
Аватар користувача
Student
Член клуба
 
Повідомлення: 3785
З нами з: Вів березня 27, 2007 17:18
Звідки: Киев, Соломенка
Телефон: +38050949 три три 29
Машина: УАЗ-31514

Повідомлення Влад » Сер січня 25, 2012 16:00

В мене вийшло десь так само - 7000 на дорогу. Ночувати в палатках 12 днів якось трохи не цивільно :) Треба якось заїзджати в готелі - робити якісь планові зупинки. Готувати їжу самим це ідея яка досить гарно економить гроші. Якщо це буде влітку, то можливо температура буде досить висока і багато провізії з собою не візьмеш, тому треба ще рахувати що багато чого треба буде купляти там. По маршруту:
1) Варто подивитися де можуть бути ймовірні зупинки, бажано щоб зупинятися в якихось гарних/історичних місцях.
2) Ціна проживання там і чи взагалі воно там можливе.
3) Треба дізнатися якість покриття на тих дорогах кудою будемо їхати, для більш зручного планування маршруту.
Ось лінк на маршрут в гугл-мапс.
Аватар користувача
Влад
Участник движения
 
Повідомлення: 411
З нами з: П'ят березня 06, 2009 23:23
Звідки: м. Бровари

Повідомлення Shurik » Сер січня 25, 2012 16:58

Провізіі можна брати скільки завгодно.

Консеври, крупи, макарони від спеки не псуються. овочі можна купляти по дорозі.
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.

© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
Shurik
Член Клуба, Администратор форума
 
Повідомлення: 8853
З нами з: П'ят грудня 16, 2005 15:36
Звідки: Львов.
Телефон: О67-49-26-l7l
Машина: УАЗ 3151

Повідомлення Voditel » Сер січня 25, 2012 17:16

Влад написав:В мене вийшло десь так само - 7000 на дорогу. Ночувати в палатках 12 днів якось трохи не цивільно :) Треба якось заїзджати в готелі - робити якісь планові зупинки. Готувати їжу самим це ідея яка досить гарно економить гроші. Якщо це буде влітку, то можливо температура буде досить висока і багато провізії з собою не візьмеш, тому треба ще рахувати що багато чого треба буде купляти там. По маршруту:
1) Варто подивитися де можуть бути ймовірні зупинки, бажано щоб зупинятися в якихось гарних/історичних місцях.
2) Ціна проживання там і чи взагалі воно там можливе.
3) Треба дізнатися якість покриття на тих дорогах кудою будемо їхати, для більш зручного планування маршруту.
Ось лінк на маршрут в гугл-мапс.


Вчера сидели и считали. Я насчитал 2000 у.е. с машины с топливом.
Было взята средняя цена топлива 22 рубля за "литр". АИ92 в РФ 25 рублей. Газ метан/пропан 16 рублей. Легким пересчетом получается 821 у.е. на топливо в обе стороны.
Не забывайте о страховках и международном техосмотре.
Также считаю, что время поездки должно быть около 3-х недель.
На обратном пути можно заехать в Питер.
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Повідомлення Olexa » Сер січня 25, 2012 17:37

Влад написав:Ночувати в палатках 12 днів якось трохи не цивільно :) Треба якось заїзджати в готелі

Матрацники. :)

В асортименті Експедиції, зокрема, є автомобільний душ і просто похідний душ. Душем другого типу користувався у пішому поході, класна штука. Вода гріється або на вогнищі, або на пальнику.

Хоча на Кольському води багато, цікавіше митися в річках. Вони, звісно, не теплі, але для здоров’я корисно (не лише на Хрещення ;) ).

Одяг прати можна теж в річках. Кладеш ввечері річ до річки, поклавши всередину камінюку, і на ранок вона чиста, однак. :)
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Влад » Сер січня 25, 2012 19:23

Olexa написав:Матрацники. :)

Якщо урбаністична культура тобі не по-душі, то можеш хоч в калюжі митися :)
Olexa написав:В асортименті Експедиції, зокрема, є автомобільний душ і просто похідний душ. Душем другого типу користувався у пішому поході, класна штука. Вода гріється або на вогнищі, або на пальнику.

Цю штуку було б класно взяти.
Аватар користувача
Влад
Участник движения
 
Повідомлення: 411
З нами з: П'ят березня 06, 2009 23:23
Звідки: м. Бровари

Далі

Повернутись до Круглый стол

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість