Обсуждение публикации По фестивалю.

Тут говорим обо всём, что не вписывается в тематику других разделов

Модератори: Shurik, Модераторы форума

Повідомлення Shurik » Сер жовтня 18, 2006 22:44

Она ж там была и писала не с чужих слов, а то что видела.

Ну а впечатление от фестиваля у всех свое.
Аватар користувача
Shurik
Член Клуба, Администратор форума
 
Повідомлення: 8853
З нами з: П'ят грудня 16, 2005 15:36
Звідки: Львов.
Телефон: О67-49-26-l7l
Машина: УАЗ 3151

Повідомлення K2 » Чет жовтня 19, 2006 8:22

так.... можна звичайно пройтися поабзацно, і вказати в кожному з них чого насправді не було, шо придумано і тд. і тп. Але, боюся, я розчарую Вас в ГІДНОСТІ І ДОБЛЕСНОСТІ ВІДДНАНИХ НАРОДУ ЖУРНАЛІСТІВ.
Мені всеодно хто відображає ФАКТИ. Мені всеодно з якої точки зору він це робить. Але хай це будуть ФАКТИ....
Я ознайомився, напевно, з десятком публікацій на тему фестивалю. В різних газетах, жургалах та телебаченні, але тільки в цій- відверта брехня.


Не можу не сказати. Найбільше мене вбив підпис фотографії з поляком- "... такий вираз лиця (усмішка) злив багатьох" чи якось так. Цей вираз лиця був при штурмуванні (якшо так можна сказати) калюжі, в якій застрягли ДЕЯКІ екіпажі. По якій причині- це вже інше. Так от, коли він її проїзджав, він дуже усміхався, а його усмішка говорила: х№рня, для мене це болото, дєцкі забавки. В відповідь на неї лунав сміх та аплодисменти. Це я можу підтвердити відео записом. І НІХТО не виявив в тому місці ні каплі агресії чи не задоволення.
ХІБАШО його міг висловити хтось з близького оточення журналістки, з чого в неї і склалось таке враження. Отже можна вже складати ІМХО про її оточення. (остання теза- це тільки припущення, яке має право на існування, я нівякому випадку цього не сверджую!)

А то шо вона, бідна, старалась, по ночам не спала- її не виправдовує.
Якшо я тут про вас напишу матєрні віршики і скажу шо я так бачу і я тоже старався, мене всі похвалять? Всі скажуть, шо мене треба уважати? Незважаючи шо це вульгарно і не правда, але хлопець старався і він так бачить. Молодець! А всі кому не подобається,- ви всі підлі і недостойні люди.

Не подобається шо пишкть на ОФРМ? А чому стільки народу її хає(і зовсім не з одного ресурса)? І тільки 1-2людини, її знайомі, захищають? Не вловлюєш?
0938545630
Аватар користувача
K2
Участник форума
 
Повідомлення: 45
З нами з: Пон жовтня 02, 2006 22:53
Звідки: Львів

Повідомлення Айри » Чет жовтня 19, 2006 10:28

K2 написав:Не подобається шо пишкть на ОФРМ? А чому стільки народу її хає(і зовсім не з одного ресурса)? І тільки 1-2людини, її знайомі, захищають? Не вловлюєш?
Ну, если ты считаешь что статья написана НЕ ТАК, как там было на самом деле - милости просим - напиши полный отчет, как свидетель происходившего. С удовольствием почитаем. Для того, чтобы иметь право кого-то критиковать - нужно самому хоть немного в этом разбираться.

Так как - лень или не сможешь?
:wink:
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Повідомлення K2 » Чет жовтня 19, 2006 12:31

лінь і не зможу. і не хочу.
я не критикую її журналістську професіональність. я просто сказав шо в статті неправда. все. на цю тему більше не спілкуватимусь.
0938545630
Аватар користувача
K2
Участник форума
 
Повідомлення: 45
З нами з: Пон жовтня 02, 2006 22:53
Звідки: Львів

Повідомлення Айри » П'ят жовтня 20, 2006 5:49

Ну вот с этого и надо было начинать. Не умеешь - сиди молчи.
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Повідомлення K2 » П'ят жовтня 20, 2006 7:30

помоєму багато говоришЬ тут ти
0938545630
Аватар користувача
K2
Участник форума
 
Повідомлення: 45
З нами з: Пон жовтня 02, 2006 22:53
Звідки: Львів

Повідомлення K2 » П'ят жовтня 20, 2006 7:32

я би сказав забагато. я буду її критикувати скільки захочу і як захочу. вона має право писати фігню- я маю право її критикувати.
так шо сиди і мовчи ти!
0938545630
Аватар користувача
K2
Участник форума
 
Повідомлення: 45
З нами з: Пон жовтня 02, 2006 22:53
Звідки: Львів

Повідомлення Miron » П'ят жовтня 20, 2006 10:21

По моему жизненному опыту, в то время суток, когда написаны эти посты, ничего умного написать уже (или ещё) не получается.
Моя позиция по отношению к масс-медиа - прочитал, факты выхватил, фотки посмотрел, и забыл. А вникать в каждое слово не интересно, это уже мнение автора, мне оно в большинстве случаев не интересует.
Аватар користувача
Miron
Член Клуба ,Основатель клуба
 
Повідомлення: 1551
З нами з: Суб травня 14, 2005 14:09
Звідки: Киев, 25.12.1976

Повідомлення vzhik » П'ят жовтня 20, 2006 10:34

K2 написав:Не подобається шо пишкть на ОФРМ? А чому стільки народу її хає(і зовсім не з одного ресурса)? І тільки 1-2людини, її знайомі, захищають? Не вловлюєш?


А кто пишет на офрм? :) 4-е чудика, которые не были на Плей-офф, и судят только с чужих слов? И только и знают что по кнопкам стучать? Да ты, подливающий масла в огонь.
А те кто были и читали статью - ничего плохого в ней не нашли. :) Ты в меньшинстве, если ты еще не понял.
С уважением Игорь АКА Vzhik

[team - Нам по OFF-у ваш ROAD!!!]
Аватар користувача
vzhik
Участник движения
 
Повідомлення: 459
З нами з: Чет липня 21, 2005 14:12
Звідки: Kiev, Ukraine

Повідомлення ast » П'ят жовтня 20, 2006 11:11

Поскольку констуктивного обсуждения заявленной темы не получаеться, тему прикрываю.

Если у кого то буде желание продолжить обсуждение именно статьи а не персоналий и клубов, где это статья обсуждаеться - пишите тему открою.

ast, как модератор
ast
Участник движения
 
Повідомлення: 3638
З нами з: Суб жовтня 29, 2005 20:44
Звідки: Киев

Поперед.

Повернутись до Круглый стол

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість