Весна в разгаре

Тут говорим обо всём, что не вписывается в тематику других разделов

Модератори: Shurik, Модераторы форума

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Саид » Пон березня 25, 2013 13:48

Olexa написав:Ти наводиш мені приклади, куди привезти дійсно проблемно (на Татарці рель’єв), і намагаєшся цим аргументувати, що привезти неможливо нікуди. Я наводжу тобі приклади, куди привезти цілком реально, і не намагаюся стверджувати, що реально привезти в 100% магазинів.

Я просто рассказываю о том, что я лично видел, а не пытаюсь тебе что-то аргументированно доказать. Речь не о том, можно или нельзя, а о том, что - нету. И я тебе сильно рекомендую не искажать мои слова и не приписывать мне свои фантазии.
Olexa написав:Прибрати повністю сніг з підйому на Січових Стрільців шириною щонайменше в 2 смуги, щоби могли ходити тролейбуси, припаркований транспорт не заважає.

Во-первых мешает, во-вторых - в городе сильно больше, чем одна улица.
Леша, я понимаю, что ты без машины оцениваешь только то, что возле метро.
Вот тебе вариант
Зображення

Нарисуй мне стрелочками, как должны проехать комунальщики и эвакуаторщики. Или машинка, которая привезет продукты на рельефную Татарку.
А ведь так выглядела бОльшая часть города.
Аватар користувача
Саид
Член клуба
 
Повідомлення: 3075
З нами з: Сер лютого 28, 2007 17:44
Звідки: Киев, Лукьяновка
Машина: УАЗ 3163

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Olexa » Пон березня 25, 2013 13:48

Панда написав:Ну что-то, где-то и почистили...

Ну так не "ничего не делали вообще" же.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Olexa » Пон березня 25, 2013 13:50

Саид написав:Леша, я понимаю, что ты без машины оцениваешь только то, что возле метро.

Не зовсім. Я люблю ходити пішки. Це сьогодні під’їхав на метро, бо треба було офіс відкопувати.

Саид написав:Нарисуй мне стрелочками, как должны проехать комунальщики и эвакуаторщики. Или машинка, которая привезет продукты на рельефную Татарку.

І всі ці машини знаходилися в такому ж положенні в ніч з п’ятниці на суботу, всю суботу, і в ніч з суботи на неділю?
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: Весна в разгаре

Повідомлення dobrojelatel » Пон березня 25, 2013 14:58

Olexa написав:
Ще раз: Хто хоче, шукає можливості. Хто не хоче, шукає причини.

обидно то что тот кто должен "искать возможности " и в силах принимать волевые решения занят более важными делами, как прикрыть свою дупу например.
На вышгородской дамбе, к примеру, было брошено два авто в шахматном порядке, (это стратегический объект) и никто не принял решение взять и стянуть в сторону. А гаец сыт брать на себя решение. В результате мертвая дамба и пробка в оба конца в два ряда. Час усилий тех же гайцов и части водителей освободили одну полосу для эвакуации и почти в заключительный момент едет мажор, которому очень надо, и который имеет возможность послать любого гайца, вплоть до полковника. :( он еще демонстративно шарил по карману под мышкой и матом объяснял что он очень важный человек )
вот как то так и живем
не такий я вже і добрий,... чи добрий,... це питання мене дратує.
ntk/ О67 ЧЧ ОО 22 I
Аватар користувача
dobrojelatel
Член клуба
 
Повідомлення: 1436
З нами з: Нед лютого 10, 2008 1:36
Звідки: м. Вишневе
Телефон: 0674400221
Машина: 3163

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Bobikus » Пон березня 25, 2013 15:31

Сьогодні намотав 40 км по Києву, машин мало, основні магістралі в основному розчищені, дорога на Конча-Заспу взагалі суха :) Натомість менші вулички не завжди проїжджабельні для недоприводів, що викликає несамовиті затори. Наприклад на згаданій вище Білоруській не розчищено взагалі, під високим снігом льодяний прошарок, не зважаючи на мінімальний підйом, застряють маршрутки, блокуючи вулицю. Складно також на інших менших вулицях, рекомендую користуватись лише магістралями.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Malyk » Пон березня 25, 2013 21:13

Кстати лёд под снегом на многих улицах,как по маленькой стиралке едешь.
Откопано мной 3 авто со двора и вытолкнули бус 8)

И мне нравится такая погода,можно с собакой нырять в снег :D
Malyk
Участник форума
 
Повідомлення: 54
З нами з: Вів березня 27, 2012 20:57
Звідки: Kyiv

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Саид » Вів березня 26, 2013 1:43

Olexa написав:І всі ці машини знаходилися в такому ж положенні в ніч з п’ятниці на суботу, всю суботу, і в ніч з суботи на неділю?

Я тут долго изобретал, но потом передумал тебе отвечать. Слепого видеть не заставишь. Здравия! Зображення
Аватар користувача
Саид
Член клуба
 
Повідомлення: 3075
З нами з: Сер лютого 28, 2007 17:44
Звідки: Киев, Лукьяновка
Машина: УАЗ 3163

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Olexa » Вів березня 26, 2013 12:25

Саид написав:
Olexa написав:І всі ці машини знаходилися в такому ж положенні в ніч з п’ятниці на суботу, всю суботу, і в ніч з суботи на неділю?

Я тут долго изобретал, но потом передумал тебе отвечать. Слепого видеть не заставишь. Здравия! Зображення

Нічого конструктивного сформулювати не вдалося? Самі лише емоції (на які я не поведуся, звісно), так? У мене в дворі лендкрузер замело з дахом, тому трактори на Мельникова не могли проїхати?

Знаєш, якби я всю ніч з п’ятниці на суботу носив трактористам, водіям самоскидів та водіям комунальних МАЗів з бульдозерними відвалами термоси з чаєм та гарячу їжу, і на ранок суботи тролейбуси вже ходили (а не стояли там до неділі,а не ходять вони і зараз), я би сказав: так, комунальні служби зробили все, що могли. А так я бачу, що вони зробили абсолютний мінімум, і тепер тупо чекають, поки в кінці тижня сніг розтане, не відновлюючи роботу громадського транспорту. А, ні, сьогодні вранці бачив роботи на розчищенні Довнар-Запольського. Як завжди у наших комунальників: один тактор працює, а другий тракторист свій трактор кинув, і "допомагає" першому. Якби там було п’ять тракторів, теж працював би лише один. :-/

Стосовно сліпоти, ти би замислився, чи не плутаєш ти час від часу причини й наслідки. Бувай здоровий.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Саид » Вів березня 26, 2013 12:41

Olexa написав:Нічого конструктивного сформулювати не вдалося?
...

Не, меня просто попросили прекратить кормить троля. :D
Аватар користувача
Саид
Член клуба
 
Повідомлення: 3075
З нами з: Сер лютого 28, 2007 17:44
Звідки: Киев, Лукьяновка
Машина: УАЗ 3163

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Olexa » Вів березня 26, 2013 12:43

Саид написав:
Olexa написав:Нічого конструктивного сформулювати не вдалося?
...

Не, меня просто попросили прекратить кормить троля. :D

Гарна відмазка. ;)
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Айри » Вів березня 26, 2013 23:53

Если вы не против - вернемся к теме...

Зображення

На Левом берегу Киева водители и прохожие избили коммунальщика,
который разгрузил из "КамАЗа" собранный в других районах города снег.


Оказывается, что на Левом берегу коммунальщики прямо на улицах устраивают свалку снега, который собирают в более престижных районах Киева.

Жители улицы Мильчакова (Днепровский р-н) в Киеве, а также водители, стали свидетелями того, что "КамАЗ", который принадлежит "Киевавтодору", сбросил снег на тротуар, проезжую часть и пешеходный переход. Сбросив снег, водитель "КамАЗа" пытался уехать, однако застрял в снегу. В это время образовалась пробка.

Возмущенные водители и прохожие требовали от коммунальщика объяснения и документы, которые разрешают сбрасывать снег в этом месте. В конце концов, дошло до драки, и водителю разбили лицо.

Взято с http://telegraf.com.ua
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Bobikus » Сер березня 27, 2013 18:25

freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Айри » Суб квітня 06, 2013 1:10

Как то пришел через пару дней в гараж после того снегопада:

Зображення

Жаль фотык забыл - снимал телефоном - по краям или у ворот гаражей было под "ноль", а местами - "барханы" под 1,5м.
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Поперед.

Повернутись до Круглый стол

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість