Новые штрафы, в том числе за переоборудование

Тут говорим обо всём, что не вписывается в тематику других разделов

Модератори: Shurik, Модераторы форума

Re: Новые штрафы, в том числе за переоборудование

Повідомлення Olexa » П'ят жовтня 04, 2013 21:10

Bobikus написав:Мав на увазі, що таке порушення при переобладнанні. Наприклад, чи можна вважати порушеннм установку дискових гальм від новішої моделі УАЗа, на це ж дав добро завод-виробник, але чи значить це законне чи незаконне переобладнання?

Якщо на саморобні планшайби, то, в моєму розумінні, це однозначно порушення, якщо без переоформлення. Завод же не ставить на інші моделі УАЗів планшайби, він ставить відповідні корпуси поворотних кулаків. Супорти від Соболя/Газелі завод, до речі, теж на УАЗи не ставить.

Якщо ж із заміною корпусів поворотних кулаків на зроблені під дискові гальма, і використанням УАЗівських супортів, то, може, й можна відстоювати легальність без переоформлення, не знаю. Але ж так практично ніхто не робить, бо колгосп із саморобними планшайбами та ГАЗівськими супортами дешевше.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: Новые штрафы, в том числе за переоборудование

Повідомлення shpion » П'ят жовтня 04, 2013 23:11

Я вот надеюсь, что оградил себя от этих проблем. Менял двигатель и в техпаспорте указано, что было переоборудование согласно такого-то документа, а что именно менялось, там не указано. Не думаю, что на дороге будут звонить в мое мрео, узнавать что я там менял.
shpion
Участник движения
 
Повідомлення: 604
З нами з: Нед лютого 26, 2012 13:21
Звідки: Черкассы
Машина: 31514

Re: Новые штрафы, в том числе за переоборудование

Повідомлення Bobikus » Суб жовтня 05, 2013 1:59

Olexa написав:
Bobikus написав:Мав на увазі, що таке порушення при переобладнанні. Наприклад, чи можна вважати порушеннм установку дискових гальм від новішої моделі УАЗа, на це ж дав добро завод-виробник, але чи значить це законне чи незаконне переобладнання?

Якщо на саморобні планшайби, то, в моєму розумінні, це однозначно порушення, якщо без переоформлення. Завод же не ставить на інші моделі УАЗів планшайби, він ставить відповідні корпуси поворотних кулаків. Супорти від Соболя/Газелі завод, до речі, теж на УАЗи не ставить.

Якщо ж із заміною корпусів поворотних кулаків на зроблені під дискові гальма, і використанням УАЗівських супортів, то, може, й можна відстоювати легальність без переоформлення, не знаю. Але ж так практично ніхто не робить, бо колгосп із саморобними планшайбами та ГАЗівськими супортами дешевше.

Я питався, змоделювавши чіткий випадок.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Re: Новые штрафы, в том числе за переоборудование

Повідомлення Olexa » Суб жовтня 05, 2013 9:29

Voditel написав:
Olexa написав:Журналюги, як завжди, не дали собі клопоту дати посилання на першоджерело.

Советую включать мозги, уже ввели :wink:

http://auto.meta.ua/autolaw/fine/

Цитую текст за посиланням:

http://auto.meta.ua/autolaw/fine/ написав:Ст.121 ч.1
Управление ТС с неисправной тормозной системой или рулевым управлением, неисправными световыми приборами или переоборудоваными с нарушениями, либо не прошедшими ТО
340-425 грн.

Цитую чинний Кодекс України про адміністративні правопорушення:

Кодекс України про адміністративні правопорушення написав:Стаття 121. Порушення водієм правил керування транспортним засобом, правил користування ременями безпеки або мотошоломами

Керування водієм транспортним засобом, що має несправності системи гальмового або рульового керування, тягово-зчіпного пристрою, зовнішніх світлових приладів (темної пори доби) чи інші технічні несправності, з якими відповідно до встановлених правил експлуатація його забороняється, або переобладнаний з порушенням відповідних правил, норм і стандартів, -

тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Щось я не бачу тут нічого про ТО. Там можна подивитися стан на наступні дати, коли набудуть чинності ще якісь зміни — ця стаття без змін. Відповідно, текст за першим посиланням — не відповідає дійсності.

Далі:

Voditel написав:http://www.e-shtab.ru/blog/user/585/user/3393

"Согласно новым правилам гаишники получают возможность штрафовать и выносить постановления «на месте» и самостоятельно определять меру наказания по большинству нарушений." :!:

Цитую текст за посиланням:

http://www.e-shtab.ru/blog/user/585/user/3393 написав:Источник: http://mactep.livejournal.com/65130.html

Цитую це "джерело":

http://mactep.livejournal.com/65130.html написав:November 11th, 2008

Отаке.

Першоджерело — це база законодавства Верховної Ради України, або база законопроектів Верховної Ради України, або нормативно-правова база Кабінету Міністрів України, або законодавча база на сайті Департаменту ДАІ МВС України, або проекти нормативних і законодавчих актів в них же, якщо щось ще на стадії проекту. А не всякі бложики (в тому числі без дат публікації) чи писанина журналюг без посилань на першоджерела.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: Новые штрафы, в том числе за переоборудование

Повідомлення Патровод » Суб жовтня 12, 2013 22:55

от разговоров в августе к делу в октябре... проект закона про усиление отв...
ой, долго писать, в общем сравнительная таблица по штрафам http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc34?id=&pf3511=48633&pf35401=278444
Патровод
Участник форума
 
Повідомлення: 113
З нами з: Суб вересня 29, 2012 17:06

Re: Новые штрафы, в том числе за переоборудование

Повідомлення Olexa » Нед жовтня 27, 2013 14:25

Патровод написав:от разговоров в августе к делу в октябре... проект закона про усиление отв...
ой, долго писать, в общем сравнительная таблица по штрафам http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc34?id=&pf3511=48633&pf35401=278444

Краще давати посилання на сторінку законопроекту (на якій є й посилання на порівняльну таблицю):

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 3511=48633 (3405 від 10.10.2013)

Це дає можливість відстежувати на ній долю даного законопроекту.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: Новые штрафы, в том числе за переоборудование

Повідомлення Панда » Чет січня 16, 2014 15:25

Веселуха :lol: :lol: :lol:

Депутати 235-ма голосами підтримали законопроект, який дозволяє забирати машини в осіб, які блокуватимуть дорожній рух.
Відповідно до закону, більше 5-ти автомобілів, які хочуть їхати однією колоною, повинні узгоджувати свої дії з ДАІ, адже вони створюватимуть блокування чи перешкоди для дорожнього руху. В іншому випадку винні особи можуть бути оштрафовані на суму від 40 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (до 850 грн) або позбавлені прав на термін до 2 років з оплатним вилученням машини чи без такого.


ссылок в инете достаточно
Я не пытаюсь быть лучшим. Я умею быть самим собой, а это лучше.
Аватар користувача
Панда
Участник движения
 
Повідомлення: 2224
З нами з: Сер листопада 16, 2011 17:53
Звідки: Киев
Телефон: 067-220-57-15
Машина: УАЗ 469

Re: Новые штрафы, в том числе за переоборудование

Повідомлення shpion » Чет січня 16, 2014 15:27

Кстати, ко мне дошли слухи, что с нового года что-то там ужесточились условия на переоборудование. Точно не знаю, я то оформился до, но интересно.
shpion
Участник движения
 
Повідомлення: 604
З нами з: Нед лютого 26, 2012 13:21
Звідки: Черкассы
Машина: 31514

Re: Новые штрафы, в том числе за переоборудование

Повідомлення Malyk » Чет січня 16, 2014 21:17

Автомобили с безномерными кузовами оказались вне закона
http://biz.liga.net/all/avto/stati/2697855-avtomobili-s-beznomernymi-kuzovami-okazalis-vne-zakona.htm
Malyk
Участник форума
 
Повідомлення: 54
З нами з: Вів березня 27, 2012 20:57
Звідки: Kyiv

Re: Новые штрафы, в том числе за переоборудование

Повідомлення Панда » Чет січня 16, 2014 21:59

а если читать внимательно все изменения, там еще веселее :D
а дальше будет еще веселее :?
Я не пытаюсь быть лучшим. Я умею быть самим собой, а это лучше.
Аватар користувача
Панда
Участник движения
 
Повідомлення: 2224
З нами з: Сер листопада 16, 2011 17:53
Звідки: Киев
Телефон: 067-220-57-15
Машина: УАЗ 469

Re: Новые штрафы, в том числе за переоборудование

Повідомлення Black_Mouse » П'ят січня 17, 2014 11:28

Malyk написав:Автомобили с безномерными кузовами оказались вне закона
http://biz.liga.net/all/avto/stati/2697855-avtomobili-s-beznomernymi-kuzovami-okazalis-vne-zakona.htm

автомобили без номеров на кузовах все-же можно легализовать. "Существуют специализированные организации, которые набивают номер кузова. После этого оформляется протокол и ГАИ вносит данные в техпаспорт", - отметил глава ВААИД.

занимается http://www.santodor.com.ua - единственная на всю Украину
думаю что проще звонить к ним туды и узнавать подробности, что куда и кому писать и заносить )
Аватар користувача
Black_Mouse
Член клуба
 
Повідомлення: 507
З нами з: Чет серпня 17, 2006 11:35
Звідки: Киев/Бровары
Телефон: О6361389О4
Машина: 315148 (УАЗ-Trooper)

Re: Новые штрафы, в том числе за переоборудование

Повідомлення hellcat » П'ят січня 17, 2014 12:04

Это будет дороже уазика с номерами, насколько я знаю.
Drive... to survive!

УАЗ-31601 '99, УАЗ-452 '85
Аватар користувача
hellcat
Член клуба
 
Повідомлення: 1248
З нами з: Суб січня 06, 2007 12:59
Звідки: Киев

Re: Новые штрафы, в том числе за переоборудование

Повідомлення Black_Mouse » П'ят січня 17, 2014 13:35

hellcat написав:Это будет дороже уазика с номерами, насколько я знаю.

может лучше позвонить и спросить?
бо всяко меняется.. да и люди любят порой привирать, ну и плюсуют еще и разные левые расходы и прочее (да и подзабывают - я вот сейчас не вспомню во сколько обошлось исправление в базе и ТП номера кузова - у меня таможенники не правильно номер внесли)
Аватар користувача
Black_Mouse
Член клуба
 
Повідомлення: 507
З нами з: Чет серпня 17, 2006 11:35
Звідки: Киев/Бровары
Телефон: О6361389О4
Машина: 315148 (УАЗ-Trooper)

Re: Новые штрафы, в том числе за переоборудование

Повідомлення minor » Суб січня 18, 2014 14:22

Панда написав:Веселуха :lol: :lol: :lol:

Депутати 235-ма голосами підтримали законопроект, який дозволяє забирати машини в осіб, які блокуватимуть дорожній рух.
Відповідно до закону, більше 5-ти автомобілів, які хочуть їхати однією колоною, повинні узгоджувати свої дії з ДАІ, адже вони створюватимуть блокування чи перешкоди для дорожнього руху. В іншому випадку винні особи можуть бути оштрафовані на суму від 40 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (до 850 грн) або позбавлені прав на термін до 2 років з оплатним вилученням машини чи без такого.


ссылок в инете достаточно

Внимательно курим ПДД:

п. 25.1 На каждом транспортном средстве, движущемся в составе колонны, устанавливается опознавательный знак «Колонна» предусмотренный подпунктом «є» пункта 30.3 настоящих Правил, и включается ближний свет фар.

Опознавательный знак может не устанавливаться, если колонну сопровождают оперативные транспортные средства с включенными красным, синим и красным, зеленым или синим и зеленым проблесковыми маячками и (или) специальными звуковыми сигналами.


Не вешай табличку, не включай фары и никто не докажет, что это колонна.
Аватар користувача
minor
Участник форума
 
Повідомлення: 149
З нами з: П'ят вересня 28, 2012 13:13
Звідки: Одесса
Машина: Патриот

Re: Новые штрафы, в том числе за переоборудование

Повідомлення Панда » Суб січня 18, 2014 17:41

minor, неужели вы думаете, что кроме вас никто правильно курить ПДД не может, или кроме вас никто не понимает для чего и для кого в данное время прописан этот бред??? :evil:
Норма, которую вы цитируете, в ПДД о колоннах существует еще с времен СССР.
Я попытаюсь пояснить проблему и суть с другой.
1. КУаП в априори выше чем ПДД
2. если гаишник захочет, то остановит колонну из 6 УАЗиков, едущих просто покататься, и будет долго и нудно компостировать мозги....
Все понимают абсурдность принятого, но нам от этого не легче.
minor написав:Не вешай табличку, не включай фары и никто не докажет, что это колонна.

К сожалению, я думаю, что всем нам в ближайшем времени доведется проверить действие бредовой нормы :( :( :(
Я не пытаюсь быть лучшим. Я умею быть самим собой, а это лучше.
Аватар користувача
Панда
Участник движения
 
Повідомлення: 2224
З нами з: Сер листопада 16, 2011 17:53
Звідки: Киев
Телефон: 067-220-57-15
Машина: УАЗ 469

Поперед.Далі

Повернутись до Круглый стол

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість