Київські розв’язки

Тут говорим обо всём, что не вписывается в тематику других разделов

Модератори: Shurik, Модераторы форума

Київські розв’язки

Повідомлення Olexa » Сер листопада 20, 2013 11:58

Відділено від теми Юмор -> ПЯТЬ БАЛЛОВ !!! :) -> 20.11.2013 11:27.

Панда написав:Чертовски реально :lol:

А що, розв’язка на мосту Патона для тебе занадто складна? Як на мене, дуже гарна конструкція, набагато краща за те, що було раніше.

Єдина проблема, що бракує пропускної спроможності з півночі на захід, але це треба розв’язувати комплексно разом із розв’язкою на площі Героїв ВВВ, та й побудова проїзду з півдня Столичного шосе на Кіквідзе повинна буде зменшити цю проблему, забравши раніше майже всю частину південно-західного потоку, що їде зі Столичного шосе та Південного мосту (залишиться лише потік з Дарницького мосту).
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: ПЯТЬ БАЛЛОВ !!! :)

Повідомлення shpion » Сер листопада 20, 2013 12:15

Я вот только рассмотрел эту конструкцию. Действительно тяжеловато для восприятия. И надо делать остановки для пропуска попутного транспорта. Классический клеверный лист как-то по проще будет и остановок не нужно делать, если ширина полотна позволяет конечно.
А что было раньше?
shpion
Участник движения
 
Повідомлення: 604
З нами з: Нед лютого 26, 2012 13:21
Звідки: Черкассы
Машина: 31514

Re: ПЯТЬ БАЛЛОВ !!! :)

Повідомлення Панда » Сер листопада 20, 2013 12:24

Olexa написав:А що, розв’язка на мосту Патона для тебе занадто складна? Як на мене, дуже гарна конструкція, набагато краща за те, що було раніше.

Уже нет :) но первый раз было прикольно воткнуться не туда :)
Кто бы, что бы не говорил, но до сих пор, народ который ездит уже не в первый раз, смотрят ну очень внимательно.
Как для меня, так смысл не изменился и старая была лучше. А сейчас сделали тоже только в другом виде.
Да еще и смотреть надо в оба, где главная на самих сездо-заездо-расворотов.
А что касается Южного моста, Столички и Киквидзе и т.д. это точно. Особенно Южного моста и возможности попасть с него на мост Кирпы - "не очень прикольно"........
shpion написав:А что было раньше?

А раньше клевер и был с сездами-заездами и в сторону моста метро и корчеватого. Чистая класика :) Зачем надо было городить?
Единственное что действительно хорошо сделали, так это развязку возле центрального автовокзала, разворот у моста метро, заезд на парковую.
Я не пытаюсь быть лучшим. Я умею быть самим собой, а это лучше.
Аватар користувача
Панда
Участник движения
 
Повідомлення: 2224
З нами з: Сер листопада 16, 2011 17:53
Звідки: Киев
Телефон: 067-220-57-15
Машина: УАЗ 469

Re: ПЯТЬ БАЛЛОВ !!! :)

Повідомлення Olexa » Сер листопада 20, 2013 16:45

shpion написав:Я вот только рассмотрел эту конструкцию. Действительно тяжеловато для восприятия.

З незвички — так. А коли звикаєш, то просто задоволення отримуєш. :)

shpion написав:И надо делать остановки для пропуска попутного транспорта. Классический клеверный лист как-то по проще будет и остановок не нужно делать, если ширина полотна позволяет конечно.
А что было раньше?

Раніше й був класичний лист конюшини.

На листі конюшини є 8 відгалужень, 8 вливань, і 4 перетини. На турбіні є 8 же відгалужень, 8 же вливань, і жодного перетину.

Більше того, на листі конюшини всі перетини знаходяться перед другорядними вливаннями, а на самих перетинах цей напрямок є головним. Відповідно, затор на одному внутрішньому вливанні, щойно він доросте до перетину, створює затор на ще одному внутрішньому вливанні, за годинниковою стрілкою. І так по колу, поки не стане колом все. На турбіні такого немає в принципі.

Стосовно ширини проїжджої частини, так, наявність окремої розгінної смуги (або взагалі просто окремої смуги) після вливання робить вливання безпроблемним. На даній турбіні саме так і зроблено на зовнішніх вливаннях у північному та південному напрямках. У східному (на міст) це зробити неможливо технічно, бо потрібно було би розширювати міст (або монополізувати реверсивну смугу для цього напрямку), у західному напрямку все одно підпирає площа Героїв ВВВ зі своїм світлофором, хоча можна вважати, що й там це наполовину зроблено. На внутрішніх вливаннях головним є внутрішній напрямок, відповідно, якщо хвіст і утворюється, то він утворюється у найбільш зовнішній смузі розв’язки, яка жоден інший напрямок не перетинає, і не підпирає (більше того, з півдня і з півночі ці смуги окремі, і з заходу практично теж).

До того ж, на трубіні значно більші радіуси, і можна їхати швидко, що також полегшує вливання.

Панда написав:Как для меня, так смысл не изменился и старая была лучше. А сейчас сделали тоже только в другом виде.

Зовсім не те саме, і вже однозначно стара не була краще (див. вище).

Панда написав:Да еще и смотреть надо в оба, где главная на самих сездо-заездо-расворотов.

Не треба, все дуже просто: правий поворот — перший з’їзд і двічі поступитися дорогою (крім доліпленої пізніше північно-західної гілки, де один раз), лівий поворот — другий з’їзд, і сміливо їхати окремою смугою аж до виїзду з розв’язки, де лише у випадку на міст потупитися дорогою. І все. Причому ліві повороти легко проїжджаються на 40 км/год.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: ПЯТЬ БАЛЛОВ !!! :)

Повідомлення Olexa » Сер листопада 20, 2013 16:52

Панда написав:Особенно Южного моста и возможности попасть с него на мост Кирпы - "не очень прикольно"........

По-перше, потрапити з Південного моста на Дарницький на правому березі жодних проблем (ну, аж одне вливання після Видубичів), а по-друге, навіщо взагалі для цього їхати на правий берег?
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: ПЯТЬ БАЛЛОВ !!! :)

Повідомлення Панда » Сер листопада 20, 2013 17:02

Olexa написав:
Панда написав:Особенно Южного моста и возможности попасть с него на мост Кирпы - "не очень прикольно"........

По-перше, потрапити з Південного моста на Дарницький на правому березі жодних проблем (ну, аж одне вливання після Видубичів), а по-друге, навіщо взагалі для цього їхати на правий берег?

Ну надо.
А покажи мне простой путь как можно попасть с 50.401474 30.548451 к 50.412155 30.571775 , т.е. с левого берега/развязки Южного моста на мост Кирпы.
Я не пытаюсь быть лучшим. Я умею быть самим собой, а это лучше.
Аватар користувача
Панда
Участник движения
 
Повідомлення: 2224
З нами з: Сер листопада 16, 2011 17:53
Звідки: Киев
Телефон: 067-220-57-15
Машина: УАЗ 469

Re: ПЯТЬ БАЛЛОВ !!! :)

Повідомлення Olexa » Сер листопада 20, 2013 18:06

Панда написав:А покажи мне простой путь как можно попасть с 50.401474 30.548451 к 50.412155 30.571775 , т.е. с левого берега/развязки Южного моста на мост Кирпы.

А, ну так це ж не з Південного мосту, а з Саперно-Слобідської, це зовсім інша справа. :)

Хоча й тут спосіб є, але не простий, і краще при його перегляді міцно сидіти: :)

Видубичі.png

До речі, більш ранній проект з’єднання Столичного шосе з Кіквідзе, передбачав потрібну тобі гілку. Але, наче, його замінили іншим, де на цій гілці зекономили. Втім, там ще бульдозер не катався, тому ще є шанси (особливо якщо здійняти бучу :) ). Хоча вони можуть мати на думці тунель з Дарницького мосту під Ботсадом. Але там, ніби, великий ризик для ботсаду (ґрунтові вони вниз, дерева — до побачення).
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: ПЯТЬ БАЛЛОВ !!! :)

Повідомлення Панда » Сер листопада 20, 2013 18:26

Olexa написав:Хоча й тут спосіб є, але не простий, і краще при його перегляді міцно сидіти: :)

5 баллов!!!!!!!!!!!
я как раз про это и говорил (немного не уточнил сразу).
Но ведь это же жесть натуральная :lol:

пы.сы. а в планах многое было, и метро под Днепром на 50.477226 30.616665. План своими глазами видел.
Я не пытаюсь быть лучшим. Я умею быть самим собой, а это лучше.
Аватар користувача
Панда
Участник движения
 
Повідомлення: 2224
З нами з: Сер листопада 16, 2011 17:53
Звідки: Киев
Телефон: 067-220-57-15
Машина: УАЗ 469

Re: ПЯТЬ БАЛЛОВ !!! :)

Повідомлення Olexa » Сер листопада 20, 2013 18:40

Панда написав:Но ведь это же жесть натуральная :lol:

Так, безумовно. Якщо вважаєш цей напрямок потрібним, пиши петиції, до Київміськадмінстрації, її голови, Київради та Київавтодору. :)

Панда написав:пы.сы. а в планах многое было, и метро под Днепром на 50.477226 30.616665. План своими глазами видел.

Це ж на Лісовому?

А ще в планах була друга естакада на Поштовій для лівого повороту з Набережного шосе на Боричів узвіз. А потім розчинилась.

А от розширення Жулянського мосту у планах було набага-ато далі, ніж його зробили (Ленінградська площа, здається, і то була раніше).
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: ПЯТЬ БАЛЛОВ !!! :)

Повідомлення Панда » Сер листопада 20, 2013 19:00

Olexa написав:
Панда написав:пы.сы. а в планах многое было, и метро под Днепром на 50.477226 30.616665. План своими глазами видел.

Це ж на Лісовому?

Ага, это было на угол ул. Братиславская и Лесная. Раньше правда и Братиславская меньше была :) Идея была метро на троещину. Потом в планах было ветку кольцевать по троещенской трамвайной линии.
Я не пытаюсь быть лучшим. Я умею быть самим собой, а это лучше.
Аватар користувача
Панда
Участник движения
 
Повідомлення: 2224
З нами з: Сер листопада 16, 2011 17:53
Звідки: Киев
Телефон: 067-220-57-15
Машина: УАЗ 469

Re: ПЯТЬ БАЛЛОВ !!! :)

Повідомлення shpion » Сер листопада 20, 2013 20:24

На листі конюшини є 8 відгалужень, 8 вливань, і 4 перетини. На турбіні є 8 же відгалужень, 8 же вливань, і жодного перетину.

Стоп, разве не тем и хорош клеверный лист, что обеспечивает проезд в любом направлении без остановки, то есть без пересечений проезжей части?
В то же время на турбине есть места, где нужно остановиться, чтобы пропустить попутный транспорт, приближающийся справа. Вот например как здесь:
Зображення
shpion
Участник движения
 
Повідомлення: 604
З нами з: Нед лютого 26, 2012 13:21
Звідки: Черкассы
Машина: 31514

Re: ПЯТЬ БАЛЛОВ !!! :)

Повідомлення Olexa » Сер листопада 20, 2013 21:54

shpion написав:
На листі конюшини є 8 відгалужень, 8 вливань, і 4 перетини. На турбіні є 8 же відгалужень, 8 же вливань, і жодного перетину.

Стоп, разве не тем и хорош клеверный лист, что обеспечивает проезд в любом направлении без остановки, то есть без пересечений проезжей части?
В то же время на турбине есть места, где нужно остановиться, чтобы пропустить попутный транспорт, приближающийся справа. Вот например как здесь:

Там навіть на знімку стоп-лінію видно. Там головна ліворуч, а не праворуч (знаками).

А вливатися треба й на листі конюшини. З зупинками чи без — залежить від інтенсивності руху. Конкретно на цій турбіні проблемним було таке вливання при проїзді з півночі на захід. Саме тому там зробили ще одну дорогу на дві смуги, яка обходить внутрішню турбіну (її видно в лівому верхньому куті знімку).
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: Київські розв’язки

Повідомлення Панда » П'ят листопада 22, 2013 9:48

Это конечно не совсем развязка и в тему, но-
В очередной раз проезжая это место, задал себе вопрос - кто кому должен уступать. Правый или левый ряд (двигаемся в сторону цирка).
Обратите внимание, разметки сужения нет, разделительная тоже заканчивается, а под мостом две полосы сливаются в одну. При этом на мой взгляд правая полоса вливается в левую. Знаков никаких нет.
ЗображенняЗображення
Я не пытаюсь быть лучшим. Я умею быть самим собой, а это лучше.
Аватар користувача
Панда
Участник движения
 
Повідомлення: 2224
З нами з: Сер листопада 16, 2011 17:53
Звідки: Киев
Телефон: 067-220-57-15
Машина: УАЗ 469

Re: Київські розв’язки

Повідомлення Student » П'ят листопада 22, 2013 9:55

Тот у кого помеха справа, тот и пропускает.
Что не убивает, то делает нас сильнее.
Аватар користувача
Student
Член клуба
 
Повідомлення: 3785
З нами з: Вів березня 27, 2007 17:18
Звідки: Киев, Соломенка
Телефон: +38050949 три три 29
Машина: УАЗ-31514

Re: Київські розв’язки

Повідомлення Панда » П'ят листопада 22, 2013 10:01

Student написав:Тот у кого помеха справа, тот и пропускает.

Сережа, это вроде как понятно.
Но если покумекать и учесть что нет ни разметки, ни знаков, и правая идет в сужение, то приходит мысль в голову - может все же левая "главнее".
Я не пытаюсь быть лучшим. Я умею быть самим собой, а это лучше.
Аватар користувача
Панда
Участник движения
 
Повідомлення: 2224
З нами з: Сер листопада 16, 2011 17:53
Звідки: Киев
Телефон: 067-220-57-15
Машина: УАЗ 469

Далі

Повернутись до Круглый стол

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість