Аварии с участием УАЗов

Тут говорим обо всём, что не вписывается в тематику других разделов

Модератори: Shurik, Модераторы форума

Re: Аварии с участием УАЗов

Повідомлення Olexa » Чет липня 25, 2013 17:44

minor написав:Нет, я никому ничего не предлагаю, это дело личное. Но сам я в городе никогда не пристегиваюсь, на городских скоростях

А це 60, чи 79.(9)?

minor написав:считаю ремень лишним.

Зайвим, чи шкідливим?

minor написав:За городом всегда пристегнут. И на бездорожье, где есть риск опрокидывания, тоже.

На бездоріжжі без ременя можна й елементарно ґулі понабивати. :)
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: Аварии с участием УАЗов

Повідомлення minor » Чет липня 25, 2013 23:06

Olexa написав:А це 60, чи 79.(9)?

80+ ))

Зайвим, чи шкідливим?

Я уже говорил об этом. В большинстве случаев он бесполезен, а иногда может быть опасен.

На бездоріжжі без ременя можна й елементарно ґулі понабивати. :)

Так отож! )
Аватар користувача
minor
Участник форума
 
Повідомлення: 149
З нами з: П'ят вересня 28, 2012 13:13
Звідки: Одесса
Машина: Патриот

Re: Аварии с участием УАЗов

Повідомлення Айри » П'ят липня 26, 2013 0:02

Кстати, тема изначально называлась - "Аварии с участием УАЗов"...

А размышления и споры о наличии/отсутствии ремней - отдельный разговор. КаГ Бы... :wink:
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Re: Аварии с участием УАЗов

Повідомлення Панда » П'ят липня 26, 2013 8:35

Айри написав:Кстати, тема изначально называлась - "Аварии с участием УАЗов"...
А размышления и споры о наличии/отсутствии ремней - отдельный разговор. КаГ Бы... :wink:

Андрей, если бы ты не умничал, а читал тут viewtopic.php?f=9&t=15322 , то бы понял, что эта тема имеет право на жизнь тогда, когда в ней обсуждаются причины, последствия, и как себя сохранить. Иначе эта тема бесполезна.
Вот мы тут и обсуждаем.
Я не пытаюсь быть лучшим. Я умею быть самим собой, а это лучше.
Аватар користувача
Панда
Участник движения
 
Повідомлення: 2224
З нами з: Сер листопада 16, 2011 17:53
Звідки: Киев
Телефон: 067-220-57-15
Машина: УАЗ 469

Re: Аварии с участием УАЗов

Повідомлення Панда » П'ят липня 26, 2013 9:02

Конечно не совсем в тему, но мне первое что пришло в голову, вопрос про ремни безопасности :)
Подумал, если бы я не тормозил/не успел затормозить будучи на УАЗе (хотя и недопривода бы хватило), помогли бы ремни безопасности этому клоуну.
Этот дебил даже не смотрел в мою сторону....
https://picasaweb.google.com/1042139218 ... 1057161650
Я не пытаюсь быть лучшим. Я умею быть самим собой, а это лучше.
Аватар користувача
Панда
Участник движения
 
Повідомлення: 2224
З нами з: Сер листопада 16, 2011 17:53
Звідки: Киев
Телефон: 067-220-57-15
Машина: УАЗ 469

Re: Аварии с участием УАЗов

Повідомлення hellcat » П'ят липня 26, 2013 14:29

Ты действовал в соответствии с правилами. Первое требование в любой нестандартной ситуации - снизить скорость. Я бы ее еще раньше снизил.
Олень просто занял тактически неверную позицию - я бы оба ряда заблокировал при таком маневре. А скорее всего объехал бы, ибо тот разрыв "неканоничен".
Drive... to survive!

УАЗ-31601 '99, УАЗ-452 '85
Аватар користувача
hellcat
Член клуба
 
Повідомлення: 1248
З нами з: Суб січня 06, 2007 12:59
Звідки: Киев

Re: Аварии с участием УАЗов

Повідомлення Панда » П'ят липня 26, 2013 14:35

Там вообще нет разрыва. Это кто-то краской замазал. Разрыв есть дальше перед переходом.
Ну да ладно, этот клоун свой столб найдет и так с такой ездой.
Вопрос был про ремни.
Не думаю что бы они его спасли в такой ситуации.
Я не пытаюсь быть лучшим. Я умею быть самим собой, а это лучше.
Аватар користувача
Панда
Участник движения
 
Повідомлення: 2224
З нами з: Сер листопада 16, 2011 17:53
Звідки: Киев
Телефон: 067-220-57-15
Машина: УАЗ 469

Re: Аварии с участием УАЗов

Повідомлення minor » П'ят липня 26, 2013 15:28

Панда написав:Вопрос был про ремни.
Не думаю что бы они его спасли в такой ситуации.

Согласен. Будь он пристегнут, то при хорошем боковом ударе, сломанной рукой он вряд ли отделался бы.
Аватар користувача
minor
Участник форума
 
Повідомлення: 149
З нами з: П'ят вересня 28, 2012 13:13
Звідки: Одесса
Машина: Патриот

Re: Аварии с участием УАЗов

Повідомлення rino » Сер вересня 04, 2013 10:14

Аватар користувача
rino
Участник форума
 
Повідомлення: 56
З нами з: Суб січня 10, 2009 22:17
Звідки: Украина, Днепропетрорвск

Re: Аварии с участием УАЗов

Повідомлення Айри » Сер вересня 04, 2013 11:05

Кстати, если никто не возражает, то это тоже сюда можно добавить: http://vimeo.com/73530479

УАЗ то сам где и как сейчас? Кстати, так а какова же причина опрокидывания?
Востаннє редагувалось Айри в П'ят вересня 06, 2013 21:08, всього редагувалось 1 раз.
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Re: Перевал Бобікуса 2013!

Повідомлення Айри » Чет вересня 05, 2013 22:28

-
Востаннє редагувалось Айри в П'ят вересня 06, 2013 21:08, всього редагувалось 1 раз.
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Re: Перевал Бобікуса 2013!

Повідомлення Bobikus » П'ят вересня 06, 2013 12:36

Думаю, про аварії краще будеговорити в інших темах. Буду вдячний адмінам за розділення тематик.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Re: Перевал Бобікуса 2013!

Повідомлення Айри » П'ят вересня 06, 2013 18:59

Оресте, я питав не про аварію (тобто - подію) та її наслідки, а про причину - те, що їй передувало:
Bobikus написав:...Найгірше постраждала машина, що від'єдналась від програми і поїхала собі кудись по гриби.
http://vimeo.com/73530479
З відео не зовсім зрозуміло чому авто пішло фарами в небо. Схил, начебно, здається не крутий.
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Re: Аварии с участием УАЗов

Повідомлення Bobikus » Суб вересня 07, 2013 1:37

Ну раз вже така цікавість, то дозволю собі багато тексту, не пошкодую часу, бо протягом останнього року-двох це вже третій переворот УАЗа в Карпатах, який я бачу і наслідки якого доводиться розгрібати :) Заставляє добре подумати. До купи можливо, що хтось зможе використати сказане для власної безпеки.

Почну з того, що мене непокоїть найбільше - часті дзвінки від друзів і знайомих і запитаннями про цю аварію, причому сформульовані так, що наперед передбачають якусь однозначну таємну відповідь типу "та спокійно, це алкоголь" або "пілот тормознув, зізнайся ж, тут все ясно". Відразу хочу запевнити, що це не так, якби водій був п'яний або мав в звичці азартні видурювання, я би про це сказав прямо. Для розуміння скажу, що цей УАЗ в Сергія був єдиною машиною, йому вже далеко поза тридцять і в нього в салоні сиділо п'ятеро людей, в тому числі його дружина, а події були посеред дня і близько тисячі кілометрів від його дому. В таких умовах люди п'яними для драйву не катаються як і не роблять юнацьких помилок. На мою думку про будь-яку помилку Сергія як пілота буде говорити просто нерозумно, його досвіду можть позаздрити багато людей. Навпаки, як видно з відео, він обрав чітко перпендикулярну до порогу підйому траекторію, що однозначно врятувало від діагонального зміщення машини на спуску, відтак переростанню радіального оверкілю у боковий, тобто аварії з гіршими наслідками. На жаль, коли я це раніше висловлював, дехто навіть сприйняв мої слова за іронію :)

Тепер щодо деталей подій, яких не видно на відео - при виїзді на гірку, а в житті вона трішки крутіша ніж виглядає на відео, в кінці підйому заглох двигун, при чому передні колеса вже були на рівному горизонті. Далі машина за рахунок люфтів трансмісії відкочується на кількадесят сантиметрів назад, водій фіксує це, натискаючи на гальма. В момент блокування коліс передня вісь ще перебуває на рівній поверхні на краю гірки, що спрямовує кінетичну енергію передньої частини машини (читай найважчу, спереду двигун) не так униз як горизонтально назад. В дію вступають додаткові дрібні фактори - 5 осіб в салоні, тобто трішки завищений центр ваги, ліфт кузова від рами, тобто ще трішки вище, підпущені колеса, тобто не лише просідання навантаженої задньої осі але і неамортизована пружинність передньої, гальмівний гідроблок від форда, який блокує гальма, позбавляючи можливість прокрутитись заднім колесам для пом'ягшення кінетики. Я знаю, що в перелічених факторах кожен може знайти собі найвигідніший, але поспішу запевнити, базуючись на власному досвіді (не подумайте що хвалюся, просто я по горах лише на УАЗі і їжджу, вже 6 років) - навіть усі разом ці фактори не повинні були викликати перекидання через дах, все таки йдеться про машину з колісною базою майже 2,5 метра.

На мою думку причина в іншому. Це гірська непередбачуваність. Перед днем, коли це сталося, було декілька тижнів засухи. Для гір це не проблема, там все підлаштоване під різкі умови, як під спеку так і мороз чи тижневі дощі. І місцева трава - не виняток, покриття було без перебільшення нестандартним - це м'який, сухий але мегаміцний дерн, якого не знайдеш на будь-якій рівнинній території країни. Рятуючись від засухи гірська трава пускає твердющі коріння глибоко-глибоко у пошуках вологи. Від цього вона має однозначно кращі показники зчеплення позадорожніх коліс з поверхнею ніж сухий асфальт. Навіть 40-градусний підйом і те, що понад 2-тонна машина з пасажирами в буквальному розумінні стояла на 2-х колесах на такому спуску (тільки вдумайтесь, це по тонні на колесо і крутий перекос) не змогли вирвати або прилизати цю траву. Я переконаний, що був би там асфальт, залишилось би 2 гальмівні сліди від задніх коліс. І це би дозволило стати машині на свої 4. Тут же не було і сліду від машини, лише легко прим'ята трава. Не віриться, але навіть фото чітко показують, жодних ямок, розритих слідів, чи слідів зсуву коліс над машиною.

Зображення

І іронія долі - в затяжні дощі ця ж трава може спокійно викликати юз на суттєво менших наклонах, єдине що рятує - високий протектор який не лише стоїть на траві а і зачіпається за землю.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Re: Аварии с участием УАЗов

Повідомлення Айри » Суб вересня 14, 2013 1:22

Часто в интернете можно видеть рассуждения на тему какой автомобиль безопаснее. И часто приводятся доводы из Физики - тот который тяжелее. В подтверждение этому фото с ДТП в Кургане (Россия) где Audi вьехала в УАЗ Хантер.

Накануне утром в Кургане по улице Гагарина, 31 произошло страшное ДТП.
Автомобиль "Audi" под управлением 32-летнего молодого человека столкнулся с автомобилем УАЗ, за рулем которого сидел 53-летний мужчина.

Удар был настолько сильный, что от иномарки практически ничего не осталось.
Водитель "Audi" и его 26-летняя пассажирка были госпитализированы в городскую больницу №2, передает корреспондент Накануне.RU.

По данным городского управления ГИБДД, водитель "Audi" получил черепно-мозговую травму, перелом костей бедра, предплечья. Мужчина находится в коме. Его пассажирка госпитализирована с закрытой черепно-мозговой травмой, переломом бедра и ребер.

Водитель УАЗа получил незначительные повреждения: ушиб головы и грудной клетки.

Взято с http://www.uazbuka.ru
Оригинал - http://www.nakanune.ru/news/2013/09/09/22323031
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Поперед.Далі

Повернутись до Круглый стол

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron