Igor_ знову уаз, на цей раз - уаз 452 д

Тут можно и нужно рассказывать о себе

Модератори: San, Модераторы форума

Igor_ знову уаз, на цей раз - уаз 452 д

Повідомлення igor_ » Вів червня 03, 2014 23:52

мої вітання всім форумчанам, декілька слів про себе : звати мені Ігор, мені 31 рік, сам з Тернопільщини,на форумі зареєструвався давніше, особливо не писав, тільки читав,(вже мав Уаз 3151, продава його тут на форумі) і ось минулого тижня придбав Уаз452 д по документам 1983р. в задовільному стані, рама жива ,кузов треба міняти, кабіна погнила і просіла, мотор -треба кинути кільця, коробка - вибиває задня, роздатку не влючав, розбита хрестовина на передньому кардані, думаю по-малу те все зроблю, руки ніби з потрібного місця ростуть :) , машина купувалась для господарки (бджоли,дрова) ну і можи коли в який ліс по гриби, надіюсь в темі виставляти фото і процес відновлення, ще додаю пару фото
п.с. сьогодні скинув мотор з коробкою і роздаткою, опускав на землю, може по малдаванськи, але самому витягнути через верх не вдалось :)
Зображення
кому цікаво більше фоток тут http://photo.i.ua/user/503033/412553/
igor_
Участник форума
 
Повідомлення: 42
З нами з: Вів січня 15, 2013 1:07
Звідки: Тернопільська обл.
Машина: УАЗ-452д

Re: Igor_ знову уаз, на цей раз - уаз 452 д

Повідомлення Student » Сер червня 04, 2014 9:06

Поздравляю с приобретением!

Рад, что вы снова с нами и с Уазом :D
Что не убивает, то делает нас сильнее.
Аватар користувача
Student
Член клуба
 
Повідомлення: 3785
З нами з: Вів березня 27, 2007 17:18
Звідки: Киев, Соломенка
Телефон: +38050949 три три 29
Машина: УАЗ-31514

Re: Igor_ знову уаз, на цей раз - уаз 452 д

Повідомлення cleverman » Сер червня 04, 2014 9:54

О, дальний родственник моей машины (по документам) :)
Добро пожаловать. С приобретением!
Многознание ума не прибавит. (С) Ф.Ницше
Аватар користувача
cleverman
Участник форума
 
Повідомлення: 48
З нами з: Суб березня 17, 2012 23:23
Звідки: Киев
Телефон: +380676430685
Машина: УАЗ 3303

Re: Igor_ знову уаз, на цей раз - уаз 452 д

Повідомлення SI Group » Чет червня 05, 2014 11:37

ПОЗДРАВУХА!!!!!
Аватар користувача
SI Group
Участник движения
 
Повідомлення: 453
З нами з: Чет березня 13, 2014 15:42
Звідки: Украина, Киев, Харьковский
Телефон: +380931663688
Машина: УАЗ2206 (452), ГАЗ69, УРАЛ4320

Re: Igor_ знову уаз, на цей раз - уаз 452 д

Повідомлення HUNTER-777 » Чет червня 05, 2014 22:16

Добро пожаловать! :)
Аватар користувача
HUNTER-777
Участник форума
 
Повідомлення: 26
З нами з: Чет грудня 19, 2013 21:22
Машина: УАЗ 3909

Re: Igor_ знову уаз, на цей раз - уаз 452 д

Повідомлення igor_ » П'ят червня 06, 2014 0:08

дякую всім за привітання, отже процес пішов: розібрав мотор, виявився останній ремонт, на 3-ох поршнях 93,5 на одному 94, на двох були тріснуті верхні кільця, вкладиші ще живі, то планую замінити поршня і кільця, сьогодні снинув кузов, поміряв які дошки потрібно, завтра йду взнавати ціни і буду замовляти, товариш подарив 4 резинки на ресори, то на зад вже є
пару фоток добавлю в альбом
Зображення
igor_
Участник форума
 
Повідомлення: 42
З нами з: Вів січня 15, 2013 1:07
Звідки: Тернопільська обл.
Машина: УАЗ-452д

Re: Igor_ знову уаз, на цей раз - уаз 452 д

Повідомлення Bobikus » Вів червня 10, 2014 22:11

Ну видно що з господарством все ок, а значить і машина буде в доброму стані. Бажаю легкої реставрації!
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Re: Igor_ знову уаз, на цей раз - уаз 452 д

Повідомлення igor_ » Нед червня 15, 2014 0:21

дякую, за побажання
процес помалу іде, мотор який був на машині нажаль відпав, є тріщинка між двома гільзами, та й не пішли гільзи, взяв в знайомого сйомнік , плчало обламувати краї гільзи, то відставив той мотор на бік,бо й на головці після розсухарення виявилось : обломана одна направляюча, а друга розбита. так як колишній власник дав в нагрузку ще один блок від уаза, вирішив робити його, гільзи знялися легко, нові вже чекають свого часу,також вирішик поставити нові вкладиші, але того ж ремонту що був (1.00). голову зняв з мотора сусідського(мотор декілька років лежить накритий на дворі) виявилась доброю, відмив її сьогодні, залишишоль купити направляючі і притерти клапана, це щодо мотора.
з кабіною теж окрема історія, по оголошенню з ріа.юа надибав кабіну(з допомогою форумчанина) позвонив, домовились, найшов бус з прицепом, поїхав 200км(в одну сторону), подивився в живу, зрозумів що тупо спалив купу солярки, попрощався з власником кабіни і поїхав додому, крайня ціна була по телефону 4900грн. нажаль більши ніж 1500-2000 грн. вона не вартувала, криша погнута з сторони пасажира, на обліцовці вмятина, де має бути акум прогнило, весь низ загнутий до середини - "це її так стягнули стяжками на лаветі" - власник сказав; з середини вся криша поржавівша, одним словом роботи ще на тисячі 2000грн.... і цього тижня, звонить товариш, і каже є розібраний головастик: рама. мости, кардани, ресори, кузов і саме головне кабіна, і за меньші гроші, ніж я готовий був дати за інтернетовську кабіну :) , вирішено брати, наступного тижня планую привезти те чудо додому (бачу це буде як з мотоциклами, стягував зі всієї округи,жінка вже скоса поглядає :D , нумаю не на мене одного.
[b]щодо рами[b], вже знайшов в Тернополі піскоструй, попердньо позвонив, можна вести, вже як робити - то робити раз але добре, знявши кабіну побачив тріщинки в деяких місцях думаю, що треба поусилювати раму.
додаю пару фоток в альбом http://photo.i.ua/user/503033/412553/ кому цікаво дивіться.
далі буде...
Зображення
Зображення
igor_
Участник форума
 
Повідомлення: 42
З нами з: Вів січня 15, 2013 1:07
Звідки: Тернопільська обл.
Машина: УАЗ-452д


Повернутись до Актовый зал

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron