Rost. Риболовля і туризм, а тепер буде ще УАЗ

Тут можно и нужно рассказывать о себе

Модератори: San, Модераторы форума

Rost. Риболовля і туризм, а тепер буде ще УАЗ

Повідомлення Rost_IF » Вів червня 10, 2008 23:12

Привіт всім. Я з Івано-Франківська. На УАЗах ще не їздив.
Але думаю про покупку.
Як глянув на свою і сусідні області з програми GoogleEarth - тобто із супутника - аж дух захопило! Скільки місць можна було б відвідати на підготовленій машині - Карпати, Дністровський каньйон, Подільські Товтри, ліси, пагорби, озера, ріки...

А зараз дощик впав і я уже на своєму, як ви кажите, "недоприводі", уже нікуди не заїду...

Коротше кажучи, хочу УАЗ. "Хвороба" переходить у гострішу стадію. Перечитую оголошення, уже їздив вибирати. Але ще не купив - не хотів брати не находу.

Є ще багато питань. Але поки що читаю, читаю...
Rost_IF
Участник разговора
 
Повідомлення: 3
З нами з: Вів червня 10, 2008 22:36

Повідомлення yuralev68 » Вів червня 10, 2008 23:44

:D Вітаю! Я завжди вважав тебе розумним хлопцем, а то -Трупер, трупер.... "как вы яхту назовете, так она и поплывет", Франківська потроху більшає.
Аватар користувача
yuralev68
Участник движения
 
Повідомлення: 669
З нами з: Чет травня 22, 2008 15:04
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Rost_IF » Вів червня 10, 2008 23:49

yuralev68 написав::D Вітаю! Я завжди вважав тебе розумним хлопцем, а то -Трупер, трупер.... "как вы яхту назовете, так она и поплывет", Франківська потроху більшає.


Привіт Юра! Була така думка в мене Ісудзу-Трупер купити. Але потім передумав. Я свої легкові машини на рибалках конкретно понищив - а що буде з блискучим джипом, страшно подумати.
Думаю оптимально - легковичок для міста, для роботи, для дальніх поїздок по асфальту.
А для подорожей, риболовлі - для душі тобто - УАЗ...
Rost_IF
Участник разговора
 
Повідомлення: 3
З нами з: Вів червня 10, 2008 22:36

Повідомлення yuralev68 » Сер червня 11, 2008 0:07

Ех!- до чого ж приємно подєльніка мати в рідному місті.
Аватар користувача
yuralev68
Участник движения
 
Повідомлення: 669
З нами з: Чет травня 22, 2008 15:04
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення RawaVlad » Сер червня 11, 2008 8:45

Прийми найщирішіі вітання! Приєднуйся. А,що за машину приглянув?
"И каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны"
Аватар користувача
RawaVlad
Участник форума
 
Повідомлення: 31
З нами з: Сер червня 04, 2008 11:26
Звідки: Львівська обл.

Повідомлення Rost_IF » Сер червня 11, 2008 9:58

RawaVlad написав:Прийми найщирішіі вітання! Приєднуйся. А,що за машину приглянув?

Дякую!
Оскільки не планую грандіозних переробок, а також не планую брати участь в змаганнях (змагань з риболовлі достатньо), то підшуковую біль-менш живого 31512 на "колхозах" після 1985 р.в.

Основним мотивом покупки УАЗа, скажу чесно, є можливість забратися в глухі місця для риболовлі. А також покататися по Карпатах.
Думаю підшаманити салон, поміняти дах (залізний чи пластиковий), капремонт двигуна певне доведеться, колеса такі гарні великі поставити :shock: . Але чи вдасться на цьому зупинитися??? Життя підкаже, але бачу що і блокіровку варто поставити, і багажник зверху, і так далі, і тому подібне :D

Ще питання, соррі, якщо не зовсім в тему:
є УАЗ, 1994 р.в., 31512, стан зовні - нормальний (кузов), на ходу. Продається з аукціона, стартова ціна - 10 тис.грн. До якої суми варто торгуватися? Повний огляд авто (поїздити, компресію поміряти і т.д.) зробити неможливо.
Rost_IF
Участник разговора
 
Повідомлення: 3
З нами з: Вів червня 10, 2008 22:36

Повідомлення RawaVlad » Сер червня 11, 2008 11:39

Чи є можливість подивитися на стан кузова,рами знизу? Чи не видно слідів підтікання масла,пального,охолоджуючої рідини?
Для інформації :2 роки тому ми брали 2 УАЗа в в/ч Полтавської обл. по 9500 грн. через київську фірму лише заради кузовів.Машини 1978 р.в. Посилали власний ТІР за ними.Кузова супер.До речі одна машина після дотяжки.протяжки,заміни всіх гумок,фільтрів поїхала і їздить досі.Інша довелося міняти все крім рами та кузова.Прапорщики попрацювали на славу.
Моя суб"єктивна думка,це її потолочна ціна.
"И каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны"
Аватар користувача
RawaVlad
Участник форума
 
Повідомлення: 31
З нами з: Сер червня 04, 2008 11:26
Звідки: Львівська обл.

Повідомлення yuralev68 » Сер червня 11, 2008 12:15

прапорщики - вони такі....я таки думаю, що то оптимальна ціна, може десь є і дешевше, може дорожче, може краще, може гірше, але в середньому -десь так і є.
Аватар користувача
yuralev68
Участник движения
 
Повідомлення: 669
З нами з: Чет травня 22, 2008 15:04
Звідки: Івано-Франківськ


Повернутись до Актовый зал

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість