Петру-у-ха! - Збилась мєчта ідійота...

Тут можно и нужно рассказывать о себе

Модератори: San, Модераторы форума

Повідомлення Петру-у-ха! » Сер грудня 10, 2008 10:56

Якась неправильна послідовність... :lol: Для чого після УАЗа купувати Москаля? :wink: Він же і в прохідності уступає УАЗу, а по комфорту та дороговизні обслуговування уступає навіть першій моделі Жигулів. Та й запчастини на нього зараз попробуй найти. Якщо навпаки,-то так зрозуміло. А який Москвич. В нас-412-й, 77 року, продавати навіть не збираюся, бо він нам як член сім"ї, та й машина на ходу. Думаю їздити, поки не вмре, бо робити капітальний ремонт немає, чесно кажучи , ніякого бажання, а продавати за 300 у.е. не бачу сенсу, тай виручає він капітально.
УАЗ хорош для того, у кого он есть. И плох тому, у кого он не окажется внужный момент...
Аватар користувача
Петру-у-ха!
Участник форума
 
Повідомлення: 193
З нами з: Пон грудня 08, 2008 16:23
Звідки: Київська обл.

Повідомлення genadiy » Сер грудня 10, 2008 11:12

Я його не купував.Зятю дід подарував.Зять мене вписав тех талон.В зятя права є,але їздити він не вміє.Так у мене з'явився резервний авто 2140SL 80року випуску.Спочатку дістав мене карб-поставив солекс,потім попарно-паралельне запалення,потім КПП "Полонез",потім гальмівна система.Само собою замінив салон на Фордовський.Зараз в стадії установки моновприск і є ідея сбільшити обєм до 1.8л.Поки їздить УАЗ -роблю Москалика,Коли їздить Москалик-роблю УАЗ.Продавати його,хоть і штуку давали не хочу.Кузов живий,ні де ні цяточки іржі.Зими він ніколи не бачив,надіюсь що і не побачить.Влітку життя врятував.Друзів не продають!
Вы мне сдесь немного заварите,а я уж дома намертво проволкой закручу.
Аватар користувача
genadiy
Член клуба
 
Повідомлення: 2563
З нами з: Пон червня 06, 2005 22:05
Звідки: КИЕВ,ПЕЧЕРСК 067245753пять

Повідомлення Петру-у-ха! » Сер грудня 10, 2008 11:23

Ну, якщо 2140, то це інша справа, але я так зрозумів, що від базової моделі лишився тільки номер?!... :wink:
УАЗ хорош для того, у кого он есть. И плох тому, у кого он не окажется внужный момент...
Аватар користувача
Петру-у-ха!
Участник форума
 
Повідомлення: 193
З нами з: Пон грудня 08, 2008 16:23
Звідки: Київська обл.

Повідомлення genadiy » Сер грудня 10, 2008 11:35

Петру-у-ха! написав:Ну, якщо 2140, то це інша справа, але я так зрозумів, що від базової моделі лишився тільки номер?!... :wink:

Чому тільки номер?Загальний вигляд,двигун(поки що),задній та передній міст,трохи торпеди,грубка (також поки що,перероблю неодмінно!З її грубою і літом холодно) і трохи гальмівної системи.
Вы мне сдесь немного заварите,а я уж дома намертво проволкой закручу.
Аватар користувача
genadiy
Член клуба
 
Повідомлення: 2563
З нами з: Пон червня 06, 2005 22:05
Звідки: КИЕВ,ПЕЧЕРСК 067245753пять

Повідомлення Петру-у-ха! » Сер грудня 10, 2008 11:52

Як, загальний вигляд? Ти ж казав, що кузов від Форда поставив???... 8)
УАЗ хорош для того, у кого он есть. И плох тому, у кого он не окажется внужный момент...
Аватар користувача
Петру-у-ха!
Участник форума
 
Повідомлення: 193
З нами з: Пон грудня 08, 2008 16:23
Звідки: Київська обл.

Повідомлення genadiy » Сер грудня 10, 2008 12:13

Петру-у-ха! написав:Як, загальний вигляд? Ти ж казав, що кузов від Форда поставив???... 8)

Читай уважніше "Само собою замінив салон на Фордовський".Салон це не кузов.Під словом салон як правило розуміють внутрі салонний інтерєр.Так от сідушки всі від Форд-Сієри з її ж ремнями безпеки.Задня трохи перероблена під Москалик.
Вы мне сдесь немного заварите,а я уж дома намертво проволкой закручу.
Аватар користувача
genadiy
Член клуба
 
Повідомлення: 2563
З нами з: Пон червня 06, 2005 22:05
Звідки: КИЕВ,ПЕЧЕРСК 067245753пять

Повідомлення Петру-у-ха! » Сер грудня 10, 2008 12:25

Не побачив. :roll: Вибачай! Знаєш інтернет на роботі розвиває боковий зір , спритність та швидкість реакції, але ні в якому разі не уважність... 8)
УАЗ хорош для того, у кого он есть. И плох тому, у кого он не окажется внужный момент...
Аватар користувача
Петру-у-ха!
Участник форума
 
Повідомлення: 193
З нами з: Пон грудня 08, 2008 16:23
Звідки: Київська обл.

Поперед.

Повернутись до Актовый зал

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість