skavad: "Нестор Пучеглазий". Історія...

Тут можно и нужно рассказывать о себе

Модератори: San, Модераторы форума

skavad: "Нестор Пучеглазий". Історія...

Повідомлення skavad » Пон травня 31, 2010 16:43

Доброго усім дня! Одного разу, я зі своїми друзями, будучи вже добре напідпитку, вирішили, що їздити моїм Ланосом на рибалку погано. Постійно потрібно враховувати той факт, що при наявності дощу нам треба ночувати або швиденько виганяти авто на асфальтовану дорогу, так як під горку в сільській місцевості виїхати на легковику практично нереально... НИВУ, сказав я і гордо усміхнувся. Там два мости, великий кліренс і т.д. Да-да, підтвердили друзі, після чого випили ще раз і пішли на двір на перекур. І тут мому другові прийшла в голову ще одна думка. А що на рахунок УАЗіка, швидка допомога? Та ну, відповіли ми. Це ж "кровопійца" бензиновий, тупий на швидкість та й не дуже модний. На цьому наші розмови зайшли у глухий кут і ми дальше їздили на рибалку Ланосом..
Пройшов майже рік...Полиставши сторінки нету, автопродажі і кучу всякої інформації я зрозумів, шо УАЗ зовсім таки не погана штука. Туда можна посадити 6-8 чоловік без проблем, поставити столика, туди влізуть усі наші речі і ще місце залишиться. Всякі сумніви пропали, коли облазив і помацав УАЗа "швидку". Тут же в голові промайнули всякі дизайнерські ідеї і бажання мати уже у власності маленького броньовика. Але ще одне не давало спокою. Як на ньому їхати, з чого він складається, я ж зовсім нічого про нього не знаю...
Знову нове засідання в шашличній, де вирішуєм купляти УАЗа. Друзі в мене не промах, тому питання купівлі машини на трьох не викликало ніяких проблем. Продзвонили усіх знайомих, сайт авто-ріа, їздили на оглядини. Поки нічого: або нормальний стан - ціна висока, або нормальна ціна - стан поганий. І ось продажа в місті Києві. УАЗ "Кубанец", 1988року вантажопасажирський, на ходу, переварений і пофарбований кузов. Оскільки більше варіантів хороших не намічалось було принято рішення відвідати столицю України. А це получилось 420км. Виникло друге питання: як його довести додому, адже він рідко їздив, хоч і по словах власника там був зроблений повний капремонт двигуна. Але як говориться, "кто не рискует, тот не пьет шампанского". Виїзд з Тернополя в 4,30 ранку. Приїзд під Київ в 9,40 і ось, довгожданна зустріч з ним, Нестором Пучеглазим. Його погляд, прискорене серцебиття в наших грудях і ми розумієм, шо це повинна бути наша машина.
Зображення
Зображення
Приємно здивували нові фари, підфарники, задні фонарі, резина у відмінному стані, нові ресори, покраска(правда в деяких місцях потрібно підкрасити). Питання з документами вирішилось швидко, так як і купівля нового акумулятора. І ось перша спроба завести Кубанца. Невдало. Друга. Майже. Третя - і звук двигла понісся по подвір"ю колишнього власника. Правда виїхати ми так швидко не змогли, так як проводка була в жахливому стані, не працювали ні фари, ні стопи, ніякого освітлення короче. Робота заняла ше години 2.
Траса Київ -Житомир. Задній міст чуть теплий, задні підшипники теж. Зато передні нагрілись сильно. В рулі теж відчувається якийсь легенький люфт. Швидкість 50-60км/год. Приїхали ми в Тернопіль в 5,00. Правда зупинялись дуже часто, так як сидіння водійське і пасажира в катастрофічному стані. Висновок, УАЗ пробіг з Києва 440км. БЕЗ ПОЛОМОК! Радості зранку не було меж...
Далі буде...
Аватар користувача
skavad
Участник форума
 
Повідомлення: 59
З нами з: Пон травня 31, 2010 15:27
Звідки: Ternopol D.C. Уаз 3303 "Нестор"

Повідомлення MudMax » Пон травня 31, 2010 16:50

Вітаю з придбанням, ласкаво просимо на наш форум!
Мы поговорили о машинах и пришли к выводу, что если уж покупать что-нибудь, так это ГАЗ-69, но их, к сожалению, не продают. (Стругацкие)
Аватар користувача
MudMax
Член клуба
 
Повідомлення: 3240
З нами з: Суб січня 06, 2007 18:02
Звідки: Киев (06.01.1983)

Повідомлення Voditel » Пон травня 31, 2010 17:27

Добро пожаловать!

Есть один вопрос, а когда оформили перенос "Автономного округа Колумбия" в Тернополь?
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Повідомлення Drifter » Вів червня 01, 2010 8:06

Вітаю на форумі!
Гарна машина. Та й те що УАЗ пробігає за раз великі пробіги без проблем, це нормальне явище при гарному відношенні хазяїна до машини.
Жизнь на колесах - это пятая стихия.
(с) Люмен
УАЗ-3303, ГАЗ-69,ГАЗ-31105, Nissan Patrol Y60 4.2D
http://drifter-69.io.ua/
Аватар користувача
Drifter
Член клуба
 
Повідомлення: 2124
З нами з: Чет листопада 08, 2007 17:23
Звідки: Житомирська обл., м. Баранівка 80677759069

Повідомлення MudMax » Вів червня 01, 2010 9:16

Ну як хлопці за дві години змогли електрику переробити, то думаю, що машина в них бігатиме :)
Мы поговорили о машинах и пришли к выводу, что если уж покупать что-нибудь, так это ГАЗ-69, но их, к сожалению, не продают. (Стругацкие)
Аватар користувача
MudMax
Член клуба
 
Повідомлення: 3240
З нами з: Суб січня 06, 2007 18:02
Звідки: Киев (06.01.1983)

Повідомлення skavad » Вів червня 01, 2010 15:47

MudMax написав:Ну як хлопці за дві години змогли електрику переробити, то думаю, що машина в них бігатиме :)


Та там ніби нічого страшного не було, просто замінили запобіжники(якшо їх ше так можна було назвати), на реле поворотів був поганий контант(запрацювали повороти і аварійка), "жабка" на стопах не контачила. Найдовше промахалися із габаритами задніми, взагалі не могли найти причину, не прозвонювався дріт. Тому плюс взяли з передньої фари.
Питання до форумчан. Там повністю нове днище, тобто листи бляхи поварили і все. Чим його обробити з салону і яку застелити підлогу?
Аватар користувача
skavad
Участник форума
 
Повідомлення: 59
З нами з: Пон травня 31, 2010 15:27
Звідки: Ternopol D.C. Уаз 3303 "Нестор"

Повідомлення Drifter » Вів червня 01, 2010 15:53

skavad написав: Питання до форумчан. Там повністю нове днище, тобто листи бляхи поварили і все. Чим його обробити з салону і яку застелити підлогу?

В мене підлога просто пофарбована, і постелені гумові листи. Проте в моєму варіанті про комфорт для задніх пасажирів мова не йдеться. Бо в машині завжди ззаду або якісь вантажі, або в подоражах усіляке барахло :) люди там їздять рідко і недалеко.
Жизнь на колесах - это пятая стихия.
(с) Люмен
УАЗ-3303, ГАЗ-69,ГАЗ-31105, Nissan Patrol Y60 4.2D
http://drifter-69.io.ua/
Аватар користувача
Drifter
Член клуба
 
Повідомлення: 2124
З нами з: Чет листопада 08, 2007 17:23
Звідки: Житомирська обл., м. Баранівка 80677759069

Уаз

Повідомлення mobkin » Вів червня 01, 2010 22:00

Вітаю з покупкою
Уаз 330301 Будка з вікнами 88г.
Аватар користувача
mobkin
Участник движения
 
Повідомлення: 299
З нами з: Суб листопада 24, 2007 19:10
Звідки: Харьковская обл.
Машина: Уаз 3303

Повідомлення skavad » Сер червня 02, 2010 9:50

Дякую всім, машинко дійсно хороший, сьогодні почали знімати обшивку стін і стелі, будем наново перешивати і утепляти.
Аватар користувача
skavad
Участник форума
 
Повідомлення: 59
З нами з: Пон травня 31, 2010 15:27
Звідки: Ternopol D.C. Уаз 3303 "Нестор"

Re: skavad: "Нестор Пучеглазий". Історія...

Повідомлення Bobikus » Сер червня 02, 2010 15:29

skavad написав:, довгожданна зустріч з ним, Нестором Пучеглазим. Його погляд, прискорене серцебиття в наших грудях і ми розумієм, шо це повинна бути наша машина.
Моя перша машина називалася Марта Онисівна - на Марти отримав права, на Онисима купив авто :)
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Re: skavad: "Нестор Пучеглазий". Історія...

Повідомлення MMM » Сер червня 02, 2010 16:55

skavad написав:Доброго усім дня! Одного разу, я зі своїми друзями, будучи вже добре напідпитку, вирішили, що їздити моїм Ланосом на рибалку погано...

Прямо дежавю якесь :lol:
В мене так само все починалось :D
Нема таких перешкод щоб комуняки не здолали.
Аватар користувача
MMM
Участник движения
 
Повідомлення: 603
З нами з: П'ят лютого 16, 2007 12:07
Звідки: м.Львів

Повідомлення skavad » Пон червня 07, 2010 9:23

На днях побачив неприємну штуку: зняли повністю обшивку, а там протікає дах в кількох місцях. Огляд показав, що протікає на швах. Фарба полущитлась, от і тече. В кого які будуть побажання?
Аватар користувача
skavad
Участник форума
 
Повідомлення: 59
З нами з: Пон травня 31, 2010 15:27
Звідки: Ternopol D.C. Уаз 3303 "Нестор"

Повідомлення Mykola STARyy » Пон червня 07, 2010 14:32

skavad написав:На днях побачив неприємну штуку: зняли повністю обшивку, а там протікає дах в кількох місцях. Огляд показав, що протікає на швах. Фарба полущитлась, от і тече. В кого які будуть побажання?

Побажання перше - Хай Нестор виправдає всі сподівання.
Друге - зачистити і шовним герметиком
Третє- Текстильна 36, т. О67 2б 2б 207, Микола Васильович, буду радий зустрічі.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Повідомлення skavad » Чет червня 10, 2010 14:03

Всім прівет! Поки Нестор готується під утеплення, заміну вікон і покраску всередині питання до спеців. Розхід бензи на трасі - 20л/100км. Чи не здається Вам, шо то трохи забагато...? :shock:
Аватар користувача
skavad
Участник форума
 
Повідомлення: 59
З нами з: Пон травня 31, 2010 15:27
Звідки: Ternopol D.C. Уаз 3303 "Нестор"

Повідомлення skavad » Чет червня 10, 2010 14:08

Так, і ще одне, після виключення зажигання, авто детонує(мабуть). Тобто мотор ще намагається працювати. Читав форум УАЗбуки, там толкового ріщення не вичитав, хіба шо, як один написав,
проблема решилась, путём замены свечей и более ранним зажиганием
. В кого які будуть пропозиції?
Аватар користувача
skavad
Участник форума
 
Повідомлення: 59
З нами з: Пон травня 31, 2010 15:27
Звідки: Ternopol D.C. Уаз 3303 "Нестор"

Далі

Повернутись до Актовый зал

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість