экспедиция в КАЗАХСТАН

Тут все желающие могут обсудить интересные события, связанные с УАЗами и не только

Модератор: Модераторы форума

Re: экспедиция в КАЗАХСТАН

Повідомлення Olexa » Вів травня 28, 2013 11:35

ЯНКИ написав:Прикро.
Самі фотки я роблю 1000 пикселів по довшій стороні, щоб влазили на будь який екран.
Але розміру 1024 в мене немає - тому таку халепу від блогспота я не бачив.

Прикро, що Блогспот ані горизонтального прокручування не дає, ані розмір зображень не підганяє. В принципі, це повинно бути його головним болем, а не твоїм.

ЯНКИ написав:Цікаво - чи багато ще таких із 1024 залишилось?

По ноут/нетбуках 15 з 515 (3%), це у продажу. Скільки у використанні, треба дивитися якісь інші статистики (хоча би на твоїй сторінці, якщо статистика детальна, то показуватиме й за роздільними здатностями).

По планшетах це 605 з 954 (63%), і це, знов-таки, по нових, у продажу.

ЯНКИ написав:Начебто 1280 вже давно стандарт.

По ноут/нетбуках більше, 1366x768. Це у продажу, знов-таки. По планшетах 1280 це максимум стандарту, але 1024 більше. Теж по нових.

ЯНКИ написав:Чи є сенс робити для умовно 5% якісь зміни, щоб останні 95% оримали малі фотки, які не сприймаються...
Клікати на кожну фотку, як на мене, це точно замахаєшся...

Зрештою, я таки почитав на настільному компі :). Але на смартфонах взагалі ніяк. А публіка зараз на них перелізає активно. Ну й на планшети. Конкретніше треба дивитися статистику відвідування.

Ти впевнений, що вставляєш зображення коректно з точки зору Блогспоту? Може, в нього все ж таки є якийсь механізм вставляння зображень, щоби він сам підганяв розмір попереднього перегляду? Доречі, це було би гарно з тієї точки зору, що можна було би залити ще більші зображення для повноекранного перегляду.

В будь-якому разі, це дрібниці. Гарно й так. :)
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: экспедиция в КАЗАХСТАН

Повідомлення ЯНКИ » Вів травня 28, 2013 12:51

Olexa написав:Ти впевнений, що вставляєш зображення коректно з точки зору Блогспоту? Може, в нього все ж таки є якийсь механізм вставляння зображень, щоби він сам підганяв розмір попереднього перегляду? Доречі, це було би гарно з тієї точки зору, що можна було би залити ще більші зображення для повноекранного перегляду.

В будь-якому разі, це дрібниці. Гарно й так. :)


Я выбираю опцию "Исходный размер" и фотка вставляется as-is.
Есть опция "большой-средний-маленький размер" - тогда он масштабирует, но фото не смотрится.
Зато можно втулить и 20мп фотку, которую можно развернуть на экран - но кликать каждую фотку никто не будет.

Тупой, но бесплатный и простой в использовании - это про блогспот :)

ps: взял планшет - открылось нормально, андроид, 1280*800
Что вы за человек? У вас нет ничего положительного! - У меня нет ничего положительного? А реакция Вассермана?
http://yanky-ua.blogspot.com
NISSцатьUAZег
Аватар користувача
ЯНКИ
Участник движения
 
Повідомлення: 1202
З нами з: П'ят грудня 02, 2005 15:30
Звідки: Киев, штат Оболонь

Re: экспедиция в КАЗАХСТАН

Повідомлення ЯНКИ » Суб червня 01, 2013 17:52

САИД - МОЖНО ЧИТАТЬ! :D
Что вы за человек? У вас нет ничего положительного! - У меня нет ничего положительного? А реакция Вассермана?
http://yanky-ua.blogspot.com
NISSцатьUAZег
Аватар користувача
ЯНКИ
Участник движения
 
Повідомлення: 1202
З нами з: П'ят грудня 02, 2005 15:30
Звідки: Киев, штат Оболонь

Re: экспедиция в КАЗАХСТАН

Повідомлення Айри » Вів червня 18, 2013 22:44

Какие планы на будущее - куда, когда и на чем?
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Поперед.

Повернутись до События

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron