Кондиционер на УАЗ-469

Обмен мнениями по вопросам, связанным с кузовом и салоном

Модератор: Модераторы форума

Re: Кондиционер на УАЗ-469

Повідомлення Bobikus » Пон вересня 02, 2013 18:19

ice написав: Во-первых не во всех УАЗах "гуляють протяги "
Горю бажанням це побачити, передивився мабуть поза сотню УАЗів, але про таке чую вперше.

Про стандартные каналы обдува стекол - они давно у меня убраны.
А кудою тоді кондишн дути буде?
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Re: Кондиционер на УАЗ-469

Повідомлення ice » Вів вересня 03, 2013 8:32

Bobikus написав:
ice написав: Во-первых не во всех УАЗах "гуляють протяги "
Горю бажанням це побачити, передивився мабуть поза сотню УАЗів, але про таке чую вперше.


Я собирался ехать на перевал, но не сложилось. Там бы показал. А вообще, как мне кажется, Вы иронизируете ситуацию. УАЗ Вездехода был примером - в нем не "гуляють протяги " и не нужно "поза сотню УАЗів"
Bobikus написав:
ice написав:Про стандартные каналы обдува стекол - они давно у меня убраны.
А кудою тоді кондишн дути буде?


Я поставил от 2106 - у них пропускная способность больше. На печке тоже переваривал на больший диаметр выходы на обдув стекол.

В общем все можно сделать если в этом есть смысл и присутствует желание создавать, а не добивать уже существующее.
Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають Т.Г. Шевченко
Аватар користувача
ice
Участник движения
 
Повідомлення: 554
З нами з: Сер вересня 12, 2012 9:09
Звідки: Ніжин
Машина: УАЗ-469Б MONSTER

Re: Кондиционер на УАЗ-469

Повідомлення Bobikus » Вів вересня 03, 2013 12:00

ice написав:
Bobikus написав:
ice написав: Во-первых не во всех УАЗах "гуляють протяги "
Горю бажанням це побачити, передивився мабуть поза сотню УАЗів, але про таке чую вперше.


Я собирался ехать на перевал, но не сложилось. Там бы показал. А вообще, как мне кажется, Вы иронизируете ситуацию. УАЗ Вездехода был примером - в нем не "гуляють протяги " и не нужно "поза сотню УАЗів"


Ну це не 469, як вказано в назві теми. Хоча згоден, він був один з найгерметичніших УАЗів, які я бачив. Але, думаю, і в ньому на швидкості дуло, перепитаю Сергія для цікавості.


ice написав:
Bobikus написав:
ice написав:Про стандартные каналы обдува стекол - они давно у меня убраны.
А кудою тоді кондишн дути буде?


Я поставил от 2106 - у них пропускная способность больше. На печке тоже переваривал на больший диаметр выходы на обдув стекол.

В общем все можно сделать если в этом есть смысл и присутствует желание создавать, а не добивать уже существующее.


Та робити можна все що хочеш, питання ефективності затраченого часу, грошей і сили у пропорції до результату. Як на мене, простіше наклеїти на дах фольгу з теплонепроникною підкладкою на 2 місяці влітку, зняти надставки і не паритись. Тим паче збережеться місце в підкапотному і в салоні протягом року, вже не кажу про економію палива.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Поперед.

Повернутись до Кузов и салон

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron