Я кправильно боротись з поверхневою корозією?

Обмен мнениями по вопросам, связанным с кузовом и салоном

Модератор: Модераторы форума

Я кправильно боротись з поверхневою корозією?

Повідомлення Bobikus » Суб квітня 25, 2015 20:02

Справа така - майже новий недопривід стояв всю зиму у вологому гаражі. На весну в багатьох місцях з'явилась поверхнева корозія (фото нижче). Машину було переселено в сухий гараж, у вологий вже не поїде. Як правильно з таким явищем боротися? Цікавлять думки окремо що робити з днищем а що з вихлопом, на авто планується їздити ще довго.

Є такі ідеї:

- зачистити наждачкою і забути
- зачистити наждачкою і запшикати рідким мастилом або антикором
- змити вологою ганчіркою і забути
- обробити днище антикором
- зачистити та зафарбувати балончиком
- забити і забути
- ще щось?

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Re: Я кправильно боротись з поверхневою корозією?

Повідомлення klark » Суб квітня 25, 2015 21:59

Я думаю, что оставлять так не стоит.

На мой взгляд самое простое решение - обработать преобразователем ржавчины. Причем не тем, что продается по 0.5 и 1 литр в желтых пластиковых бутылках, а Runway, он не на основе ортофосфорной, а на чем то другом. Стоит он конечно дороже, но и работает в разы лучше. Это я из собственного опыта.

Наносить можно хоть кисточкой, хоть распылителем. Все что там ржавое, станет темно-серое, ближе к черному. Держится очень хорошо, обработанное у меня год-полтора назад, так и осталось темным, без намека на ржавчину.
klark
Участник форума
 
Повідомлення: 158
З нами з: Вів червня 26, 2012 18:39
Звідки: Киев

Re: Я кправильно боротись з поверхневою корозією?

Повідомлення Bobikus » Суб квітня 25, 2015 22:08

А більше нічим не обробляли? Бо мені колись розповідали, що всі такі засоби в короткочасній персективі роз'їдають іржу але в довгочасній навпаки, окислюють метал, сприяючи ржавінню.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Re: Я кправильно боротись з поверхневою корозією?

Повідомлення klark » Суб квітня 25, 2015 22:28

Bobikus написав:А більше нічим не обробляли? Бо мені колись розповідали, що всі такі засоби в короткочасній персективі роз'їдають іржу але в довгочасній навпаки, окислюють метал, сприяючи ржавінню.

Это больше касается тех составов на основе ортофосфорки. Их даже смывать рекомендуют перед нанесением краски.

У меня как то после зимы заржавели накладки на пороги, те, что резиновые на металлической основе. Три я обработал этим преобразователем, а потом задул цинковым антикором из баллончика, а на четвертую антикора не хватило. Отложил на потом, и вспомнил только через полгода, посмотрел - ничего там не случилось, как была темная, так и осталась.

Воды этот преобразователь боится в первые сутки, пока нормально не схватится, потом такого за ним не замечал.

По уму, обработать сверху конечно нужно бы, но только не маслом, и не чем то липким, всю грязь соберете и ржаветь еще больше будет. Выбор сейчас очень большой, подберете на свой вкус и возможности.
klark
Участник форума
 
Повідомлення: 158
З нами з: Вів червня 26, 2012 18:39
Звідки: Киев

Re: Я кправильно боротись з поверхневою корозією?

Повідомлення klark » Суб квітня 25, 2015 22:43

Еще забыл, что касается выхлопа. У Newton есть хорошая жаростойкая эмаль, до 600 градусов. Балончик в 400 г., что то около 80 гривен, хватает на 2 кв.м.
klark
Участник форума
 
Повідомлення: 158
З нами з: Вів червня 26, 2012 18:39
Звідки: Киев

Re: Я кправильно боротись з поверхневою корозією?

Повідомлення Bobikus » Нед квітня 26, 2015 13:04

Дякую за інформацію, прошу підказати, чи за такими засобами краще їхати на Перова чи є десь спеціалізовані точки?
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Re: Я кправильно боротись з поверхневою корозією?

Повідомлення klark » Нед квітня 26, 2015 13:48

Не за что!
Я все подобное беру в Эпицентре, цены бывают даже ниже, чем на авторынках Перова и Вересневом.
klark
Участник форума
 
Повідомлення: 158
З нами з: Вів червня 26, 2012 18:39
Звідки: Киев

Re: Я кправильно боротись з поверхневою корозією?

Повідомлення Bobikus » Чет травня 14, 2015 22:49

Є проблема - я не знайшов перетворювача іржі Runway. Балончики зі срібним цинковим покриттям є, а антиіржі немає. Ані в ЕЦ ані на сайті виробника. Підозрюю, що була допущена неточність у назві. Прошу уточнити!
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Re: Я кправильно боротись з поверхневою корозією?

Повідомлення klark » П'ят травня 15, 2015 8:24

Bobikus написав:Є проблема - я не знайшов перетворювача іржі Runway. Балончики зі срібним цинковим покриттям є, а антиіржі немає. Ані в ЕЦ ані на сайті виробника. Підозрюю, що була допущена неточність у назві. Прошу уточнити!

Я про вот такой говорил.

Три дня назад был в Эпицентре на Позняках, там он есть, но стоит не на полках, а в стеклянной витрине, в автомобильном отделе. Правда и цена стала конская - 155 гривен. :(

Если не найдете, то есть еще один хороший вариант - Преобразователь ржавчины Hi-Gear. Но этот уже в аэрозоли, поэтому более подходит для обработки площадей, а не точечно, и цена-количество более гуманное, по сравнению с теперешней на Рунвей.
klark
Участник форума
 
Повідомлення: 158
З нами з: Вів червня 26, 2012 18:39
Звідки: Киев

Re: Я кправильно боротись з поверхневою корозією?

Повідомлення Bobikus » Пон травня 18, 2015 0:14

Сьогодні такои знайшов і купив саме такий Runway, за що дякую. Обробити всього не встиг, але замазав пензликом кілька контрольних точок. Завтра ввечері чекаю на результат, вже не терпиться заглянути :)
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Re: Я кправильно боротись з поверхневою корозією?

Повідомлення klark » Пон травня 25, 2015 2:53

Получилось?
klark
Участник форума
 
Повідомлення: 158
З нами з: Вів червня 26, 2012 18:39
Звідки: Киев

Re: Я кправильно боротись з поверхневою корозією?

Повідомлення Bobikus » Пон травня 25, 2015 12:24

Частково так. Проблема у тому, що все днище в нових машинах це набір з різних матеріалів та різних умов використання - пластик, фольга, сталь, гума, алюміній, нержавійка, фарбовані поверхні ітд. Більше того, одні піддаються температурним навантаженням, інші - ні. Скористався порадою і прекрасно обробив пороги і ще декілька сталевих "холодних" елементів. Але проблема залишилась на інших точках, зокрема на алюмінієвих деталях і високотемпературних зонах. На вихопному тракті, термоекранах, гальмівних механізмах, там такий засіб не годиться, після нагрівання залишає плями, іржа знову отримує свій рідний колір. Тому поки поборов проблему частково. Як вихід, бачу таку послідовність дій - спочатку ретельна мийка днища, тиждень катання для просихання всіх стиків і глибоких місць, далі обробка всіх елементів, кожного своєю, найбільш відповідною хімією, далі захисне фарбування або покриття.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ


Повернутись до Кузов и салон

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість