Консультція з покраски

Обмен мнениями по вопросам, связанным с кузовом и салоном

Модератор: Модераторы форума

Консультція з покраски

Повідомлення Wave » Вів квітня 17, 2007 15:09

Колеги, в звязку з необхідністю покраски 469-го з цільнометалевим верхом, виникає питання кількості автомобільної краски (попередньо планую дешевий варінт типу-Sadolin). Також цікаво почути думки Форумчан шодо варіантів кольорів (в даний момент маю колір-Хакі, з світло-синім верхом, попередньо міркую перекрасити або цільно-хакі, чи в чорний, матовий колір).
Цікавлять Ваші думки?
Також прошу інформації щодо: недорогого "виготовлення" кузова; мінімальної вартості робіт з покраски "ціна-якість"; фахового кузовного зварювальника.
Зарані дякую!
Wave
Участник форума
 
Повідомлення: 28
З нами з: П'ят січня 19, 2007 11:08
Звідки: Київ

Повідомлення talisman » Вів квітня 17, 2007 16:56

Я перекрасив в колір "Хакі" фарба для заборів !!, мені принаймі подобається ! так як для полювання мені краще і не треба!
Доречі що там з прицепом твоїм на ГАЗовським првезли його в Київ чи ні?
www.anp.kiev.ua
Аватар користувача
talisman
Участник форума
 
Повідомлення: 98
З нами з: Чет березня 29, 2007 16:36
Звідки: ЄвроТалісман
Телефон: 0503317117

Повідомлення Wave » Вів квітня 17, 2007 17:26

Вітання, друже! З "заборною" важко продаватиметься, а якщо без гумору то доставка задоволення дороге, друзі пообіцяли, що тільки йтиме пуста машинка, вкинуть його на Київ.
Я про тебе памятаю. З повагою, Wave.
Wave
Участник форума
 
Повідомлення: 28
З нами з: П'ят січня 19, 2007 11:08
Звідки: Київ

Повідомлення talisman » Вів квітня 17, 2007 17:43

Ти на продаж друже провідник! Тоді питань немає! Річ в тому що в мене в тех. паспорті колір Хакі записаний тому я його швиденько валіком пройшой і вигля супер .. можу кинути фотку як схочеш!
Про прицеп - Як будуть тягнути його пр трассі Київ - Одесса - нехай скинуть його в с. Кодаки під Київом ! А ти мені щоб не втрачати час кинь - його портфоліо (Фотки), а то може він геть металобрухт!
www.anp.kiev.ua
Аватар користувача
talisman
Участник форума
 
Повідомлення: 98
З нами з: Чет березня 29, 2007 16:36
Звідки: ЄвроТалісман
Телефон: 0503317117

Повідомлення Surveyor » Вів квітня 17, 2007 18:07

Я думаю что черный будет классно. :)
Добудеш волю – заслужиш небо! (с) І.Сірко
Аватар користувача
Surveyor
Участник движения
 
Повідомлення: 273
З нами з: Чет квітня 13, 2006 18:55
Звідки: Киев/Ирпень (27.09.1974)

Повідомлення Вовчок » Вів квітня 17, 2007 18:45

Власне корисної інформації не маю, але певні думки є:
1) насправді питання, що стоїть останнім є найпершим :wink: . Решта - похідні від нього.
2) кількість фарби тобі скаже маляр, який візьметься фарбувати авто. Буде це приблизно 3-5 кг.
3) шукати собі товариша на "колір і смак" (як каже приказка) - марна справа. Скільки форумчан - стільки відтінків кольорів :D
4)стосовно мінімальної вартості, поставлю в приклад себе :oops: : "виготовлення" кузова полягає в латанні дірок електрозваркою, фінішне шліфування під фарбовку виконується за допомогою зачистного кругу та "болгарки", фабування в три шари робиться на обладнанні іноземного виробництва (польський пензлик) бюджетною фарбою ПФ-115 "Лакма", колір - "захисний". :D
Аватар користувача
Вовчок
Участник движения
 
Повідомлення: 552
З нами з: П'ят вересня 01, 2006 16:59
Звідки: Київ, 4.4.1972. 050 6116021

Повідомлення Surveyor » Вів квітня 17, 2007 19:14

Добудеш волю – заслужиш небо! (с) І.Сірко
Аватар користувача
Surveyor
Участник движения
 
Повідомлення: 273
З нами з: Чет квітня 13, 2006 18:55
Звідки: Киев/Ирпень (27.09.1974)

Повідомлення genadiy » Чет квітня 19, 2007 0:10

Между прочим краскопульт низкого давления (для пылесоса) выпускаемый заводом Киевприбор(старая цена 17грн,сейчас не знаю) великолепно ложит краску и грунт,причем не только на УАЗ,а и на РАФ,ВАЗ,АЗЛК,ВОЛГА,ПОБЕДА,прицеп ГАЗ 703,мопеды....Это я перечислил транспортные средства которые я им красил.Получается красивее чем импортными валиками,плюс ко всему поддерживаем отечественного производителя краскопультов,а это не маловажно.Единственное,сразу меняйте прокладку в крышке краскопульта.Она не расчитана на растворители(пистолет то оказывается для побелки,но узнал я об этом только недавно,а пользуюсь этим девайсом уже почти 20 лет) зато все остальное,в суме с сухим и теплым воздухом работает как часы.Забыл добавить к вышеперечисленным транспортным средствам еше ТПК.Сейчас Гайдомака этим пульвером его грунтует и красит.Скоро можно будет это художественное чудо лицезреть на яву.Даже очень не плохо у него получается.
Вы мне сдесь немного заварите,а я уж дома намертво проволкой закручу.
Аватар користувача
genadiy
Член клуба
 
Повідомлення: 2563
З нами з: Пон червня 06, 2005 22:05
Звідки: КИЕВ,ПЕЧЕРСК 067245753пять

Повідомлення kaskader » Чет квітня 19, 2007 0:41

я себе красить буду сам МААГНИТНЫМ КРАСКОПУЛЬТОМ!он новенький!ещё не забито сопло+узнал краска цвета хаки-цена от 49 до 54 рэ!!на машину(классика,нива) для покраски с 2-х сторон надо 5-6литров(скорее 6!!) думаю Бобра покрашу 3!!!!бюджетно и сердито,а в итоге получится--НОРМАЛЁК!!! :D :D
С уважением,крепко жму руку!
kaskader
Участник форума
 
Повідомлення: 57
З нами з: Вів квітня 10, 2007 13:00
Звідки: Киев,Русановка-сити

Повідомлення genadiy » Чет квітня 19, 2007 0:47

kaskader написав:я себе красить буду сам МААГНИТНЫМ КРАСКОПУЛЬТОМ!он новенький!ещё не забито сопло+узнал краска цвета хаки-цена от 49 до 54 рэ!!на машину(классика,нива) для покраски с 2-х сторон надо 5-6литров(скорее 6!!) думаю Бобра покрашу 3!!!!бюджетно и сердито,а в итоге получится--НОРМАЛЁК!!! :D :D

Только возьми лучше не "Садолин",а "Коломикс" она немного тверже и помоему дешевле.В добавок ко всему она не тускнеет со временем как Садолин.
Вы мне сдесь немного заварите,а я уж дома намертво проволкой закручу.
Аватар користувача
genadiy
Член клуба
 
Повідомлення: 2563
З нами з: Пон червня 06, 2005 22:05
Звідки: КИЕВ,ПЕЧЕРСК 067245753пять

Повідомлення Айри » Вів квітня 24, 2007 2:20

Для справки:

Оторвал от кузова бамажку, а на ней надпись:

"Кузов окрашен эмалью.
МАРКА акриловая двухслойная.
ЦВЕТ Хаки 303.
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601


Повернутись до Кузов и салон

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron