Тормоза в ГАЗ 69.

Обмен мнениями по вопросам, связанным с кузовом и салоном

Модератор: Модераторы форума

Тормоза в ГАЗ 69.

Повідомлення Дима » Вів травня 29, 2007 22:21

Привет, УАЗАВОДОМ. Имеется такой вопрос?
Как переделать на ГАЗ 69 тормозной цилиндр, который стоит с низу под днищем, на вакуумный, от УАЗА. :wink:
Танки грязи не боятся!
Дима
Участник движения
 
Повідомлення: 241
З нами з: Суб грудня 17, 2005 20:20
Звідки: Киев

Повідомлення Вовчок » Сер травня 30, 2007 14:11

О-о-о! Обмірковуванню цього питання я присвятив вже не один рік! :lol:
Як казав персонаж одного з мультфільмів: краще півдня згаяти - потім за п'ять хвилин долетіти... :lol:
Тепер - по ділу: враховуючи всі обставини, оснащення авта сучасним двохконтурним циліндром та вакумником доцільно робити вкупі з заміною нижнього педального блоку на верхній. Там де у ГАЗика стоїть головний циліндр недостатньо місця для нового начиння: доведеться майструвати хитромудрий кронштейн на раму, переносити бачки та ін. І на довершення цих нещасть все воно буде постійно піскоструїтись грязюкою з-під коліс.
Дещо з власного "досвіду": звичайний УАЗівський педальний блок, власне кронштейн педального блоку 3151, не "лізе" в ГАЗ69 бо в нього вужча передня панель кузова, ніж в УАЗі. Відтак треба педалі від "Волги" або "Москвича" та підлаштовувати їх.
Окрім цього необхідно буде посилити передню панель в місцях кріплення педального блоку накладками з якого-небудь сталевого профілю інакше невдовзі все це буде виламано власними ж ногами :) .
Все на цьому світі має свій кінець - тож і я не втрачаю надії незабаром обладнати своє авто такими благами цивілізації. Зроблю - обов'язково викладу фото :roll:
Аватар користувача
Вовчок
Участник движения
 
Повідомлення: 552
З нами з: П'ят вересня 01, 2006 16:59
Звідки: Київ, 4.4.1972. 050 6116021

Повідомлення Voblin_UA » Сер травня 30, 2007 14:46

Есть у вас в Киеве такое СТО "БарБосс". Через него сможешь выйти на Сергея Сорокина (он на этом СТО не работает, просто его там должны знать), механика, построившего ралли-рейдовый ГАЗ-69, который сейчас стабильно входит в пятёрку абсолюта в украинском ралли-рейдовом Кубке. Машина сделана просто образцово. Не реклама и совсем не шутка. Механик - в чистом виде золотые руки.

Зображення

Зображення
Чтобы носить очки - мало быть умным, надо ещё плохо видеть!!! :)
Аватар користувача
Voblin_UA
Участник движения
 
Повідомлення: 479
З нами з: П'ят червня 30, 2006 12:53
Звідки: Харьков, 21.07.1976

Повідомлення Дима » П'ят червня 01, 2007 1:12

Мужики, все спасибо.Буду переделывать, под вакуумные тормоза. Как зделаю выложу фотки, на выходных буду заниматься, а то ездить сильно хочеться. :wink:
Танки грязи не боятся!
Дима
Участник движения
 
Повідомлення: 241
З нами з: Суб грудня 17, 2005 20:20
Звідки: Киев

Повідомлення Dan » Вів липня 17, 2007 9:31

ну что? как успехи? :D
Броня крепка и танки наши быстры!)
ГАЗ-69, 1971; BMW-525TDS Touring, 1995
Аватар користувача
Dan
Участник движения
 
Повідомлення: 424
З нами з: Вів вересня 06, 2005 10:45
Звідки: Киев, Харьковский


Повернутись до Кузов и салон

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron