Камуфляж

Обмен мнениями по вопросам, связанным с кузовом и салоном

Модератор: Модераторы форума

Камуфляж

Повідомлення r2 » Чет липня 23, 2009 9:53

Дивлюсь на машину і думаю. Стандартний хакі, а так хочеться щось такого екстраординарного і нічого не можу придумати. І тут мені в голову прийшла думка. А що як перемалювати в камуфляж. Хто стикався з такою думкою, чи може хтось вже це робив. Якщо можна точніше розказати і показати сам процес. І саме цікаво, що скаже ГАЇ. (тех. паспорт зелений). Хоча люди казали, що зеленого має бути 70%. Про покраску докладніше. Чи потрібно трафарет чи просто колір на колір. Дуже буду вдячний. (Хоча жінка каже, що це прибамбас, тай ще в кризу.)
r2
Участник форума
 
Повідомлення: 56
З нами з: Нед липня 19, 2009 8:40
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Pinochet » Чет липня 23, 2009 20:26

Замена техпаспорта около 800 грн, если зеленого будет много то не парься. Под трафарет получается фигня крась так, как рука художника ляжет.
Аватар користувача
Pinochet
Участник движения
 
Повідомлення: 1126
З нами з: Нед серпня 07, 2005 21:53
Телефон: +380445921175
Машина: фсе 4х4

Re: Камуфляж

Повідомлення BOTANIC » Чет липня 30, 2009 10:51

r2 написав:Дивлюсь на машину і думаю. Стандартний хакі, а так хочеться щось такого екстраординарного і нічого не можу придумати. І тут мені в голову прийшла думка. А що як перемалювати в камуфляж. Хто стикався з такою думкою, чи може хтось вже це робив. Якщо можна точніше розказати і показати сам процес. І саме цікаво, що скаже ГАЇ. (тех. паспорт зелений). Хоча люди казали, що зеленого має бути 70%. Про покраску докладніше. Чи потрібно трафарет чи просто колір на колір. Дуже буду вдячний. (Хоча жінка каже, що це прибамбас, тай ще в кризу.)

Ну, если так подумать, то Хаки, Олива, Просто зеленый, Темно-зеленый - это всё заленые цвета =) Так что тут вроде попроще. По моему мнению, если уж машина краситься под "камуфляж", то покраска должна быть матовой. Эт что бы не бликовала машина и меньше в глаза бросалась. Да и царапины будет меньше заметно :D

Вот по этой ссылке:
http://www.sts-gear.com.ua/article/?action=show&id=68
есть несколько реально использующихся варианта камуфляжной раскраски одежды. Лично мне импонирует Ряска (там преставлена, как DAT 2).

Отакое =)
трам пам пам
BOTANIC
Участник форума
 
Повідомлення: 47
З нами з: Вів липня 28, 2009 13:27
Звідки: Киев

Повідомлення Yalta_biker » Чет липня 30, 2009 15:53

нутак смотря для чего камуфляж... в начале топика упоминалась эстраординарность - тогда - камуфляж под лак на манер тактической формы. Толку от него - ноль :) тока красота. Основная задача камуфляжной раскраски - не слиться с фоном а "раздробить" силуэт машинки.
ОФФ - чисто личное мнение - если машина не для охоты/черной археологии/террактов и проч. сомнительного времяпровождения - то чем она ярче - тем легче ее найти спасателям с случае непредвиденного пипеца... фликеры - приветствуются, штурману и то задачу облегчите поиска своей же машины ночью
Вот ударишь напильником по голове - больно, не ударишь - скучно. Парадокс…
Аватар користувача
Yalta_biker
Участник движения
 
Повідомлення: 1382
З нами з: Сер березня 19, 2008 15:48
Звідки: Ялта (Ливадия), Крым

Повідомлення Shurik » Чет липня 30, 2009 15:59

Кстати и штурманам яркие жилетки не помешают.
Давеча был случай - штурман в клубной майке повел меня через кусты и пропал. Майка зеленая кусты зеленые :)
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.

© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
Shurik
Член Клуба, Администратор форума
 
Повідомлення: 8853
З нами з: П'ят грудня 16, 2005 15:36
Звідки: Львов.
Телефон: О67-49-26-l7l
Машина: УАЗ 3151

Повідомлення r2 » Чет липня 30, 2009 21:56

Звичайно камуфляж це прибамбас, але хотілося не тільки понтів. Не хочу перешпакльовувати цілу машину (з маленькими вмятинами). Камуфляж скриває недоліки. І все таки по часу я думав, що скоро вийде, бо машина в мене кожен день на ходу. Хоча маю три авта. Мені цікаво сам процес покраски. Шукав всюди, але ніяке (падло) не хоче розказати. Інструмент маю, пробував, щось не то.
r2
Участник форума
 
Повідомлення: 56
З нами з: Нед липня 19, 2009 8:40
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення ШАМПАНЬ » Вів жовтня 06, 2009 21:54

Одне падло, хоть і пізно, але розкаже. Я не маляр, але хто бачив, то покрасив непогано. 1- зачищаєш всю машину 320кою. 2- красиш хакі. 3- купяєш маленький краскопультик (70є.) 4- підбираєш по комуфляжу три кольори (світло зелений, чорний, і гнідий). 5- все красиш в один день, фігури викрасюєш рукою, любої величини, і конфігурації. Нелакуєш. З мінтами нема проблем_ 2 кольори в тебе зелені ( хакі і св. зелена), а по закону пишеться преобладаючий колір в процентному відношенні. Колір "комбінірований"- відмінений.
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Айри » Сер жовтня 07, 2009 10:51

Колір "комбінірований"- відмінений.

Тобто, якщо авто буде пофарбовано в два кольори - це не буде протизаконно?

Бачив на дорозі якось Фолькс "Каравеллу" - зліва помаранчовий, зправа червоний.
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Повідомлення r2 » Суб жовтня 10, 2009 7:56

Як малювати в один день? Мокре на мокре, чи чекати коли перший слой висохне.
r2
Участник форума
 
Повідомлення: 56
З нами з: Нед липня 19, 2009 8:40
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення KosmoS » Суб жовтня 31, 2009 19:29

В мене зареєстрований як зелений. Малювали три дні. У ДАІ проблем не було. Тільки питали: "то який колір писати"? Вирішили що зелений, бо його більше.
Зображення
Аватар користувача
KosmoS
Участник разговора
 
Повідомлення: 16
З нами з: Суб січня 06, 2007 16:40
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення RomGT » Суб листопада 21, 2009 21:55

Добрый вечер, у меня такая раскраска. по докам зеленый, регистрировал этим летом, врообще машина была Киевской, стала Керченской:) по поводу гаишников, больше спрашивают как едет и какой расход, про цвет никто не спрашивал:)
Зображення
Зображення
4х4 это диагноз!
мотор+КПП+РК 4JG2-TС,webasto, ГП-4,55, блокировки.Волгорессоры,много чего... http://www.drive2.ru/cars/uaz/31512/31512/uazo-isuz/
Аватар користувача
RomGT
Участник движения
 
Повідомлення: 412
З нами з: Нед червня 21, 2009 23:42
Звідки: Крым, Керчь.

Повідомлення Shurik » Пон листопада 23, 2009 14:59

Втыкну свои 5 копеек.
Для чего машина?
Если для жесточайшего рубилова и оффроада, то лучшего камуфляжа чем оранжево красный или просто оранжевый или просто красный - не придумаешь. Искать легче.
А если для тихих покатушек и для охоты - тогда конечно камуфляж полезен.

Тему закрито як дубль теми Покраска УАЗа в камуфляж. Адміністратор форуму Olexa
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.

© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
Shurik
Член Клуба, Администратор форума
 
Повідомлення: 8853
З нами з: П'ят грудня 16, 2005 15:36
Звідки: Львов.
Телефон: О67-49-26-l7l
Машина: УАЗ 3151


Повернутись до Кузов и салон

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron