ЗАЗівська пічка на УАЗ?

Обмен мнениями по вопросам, связанным с кузовом и салоном

Модератор: Модераторы форума

Повідомлення Петру-у-ха! » Вів жовтня 27, 2009 15:21

Дякую!
УАЗ хорош для того, у кого он есть. И плох тому, у кого он не окажется внужный момент...
Аватар користувача
Петру-у-ха!
Участник форума
 
Повідомлення: 193
З нами з: Пон грудня 08, 2008 16:23
Звідки: Київська обл.

Повідомлення Batareyka » Суб грудня 05, 2009 16:05

Доброго дня всім !

Підскажіть будь -ласка неопасно ось таку штуку ставити під капот !
Пічка стояла в автомобілі баркас і отоплювала його! http://www.uaz-club.org.ua/gallery/thum ... ?album=439
Холодно зимою а тепла хочеться !
Уаз 469 Б (МЕДВЕД)
Аватар користувача
Batareyka
Участник форума
 
Повідомлення: 45
З нами з: Сер листопада 25, 2009 17:46
Звідки: м. Коломия

Повідомлення Павел Пугач » Пон грудня 14, 2009 9:32

Петру-у-ха! написав:на машині 73-го року випуску важко знайти "нормально работающій" агрегат... :?


у меня тоже не новый аппарат, но в салоне тепло - две печки (передняя от М-412, салонная от трактора МТЗ-80) А на всякий пожарный случай стоит автономка, переделанная из печки ЗАЗ для работы на газу с терморегулятором. (Могу продать готовую автономку - тел. 067 542 09 60)
Павел Пугач
Участник разговора
 
Повідомлення: 2
З нами з: Пон грудня 14, 2009 9:11
Звідки: Сумы

Повідомлення Павел Пугач » Пон грудня 14, 2009 9:35

BoBeG написав:Думаю основна переварага автономого оігрівача шо він автономний :D
палива буде менше жрати
їх навіть на газ переробляють
+ сидиш в машині , двигун вимкнутий а в салоні тепло 8)


переделывают на газ и работают они еще лучше, чем на бензине - себе сам такую делал (еще ребятам в Рено, ДАФы, КАМАЗы и МАЗы делал - ставили и радовались) Могу продать готовую автономку - тел 067 542 09 60
Павел Пугач
Участник разговора
 
Повідомлення: 2
З нами з: Пон грудня 14, 2009 9:11
Звідки: Сумы

Повідомлення Batareyka » Пон грудня 14, 2009 19:30

Павел Пугач


А зміг би мені автономку запустити і перербити її на соляру ?

Автономка від автомобіля баркас!

І ще є зазівська ШААЗ 030 теж без діла лежить, щось би зробив би з нею!
Уаз 469 Б (МЕДВЕД)
Аватар користувача
Batareyka
Участник форума
 
Повідомлення: 45
З нами з: Сер листопада 25, 2009 17:46
Звідки: м. Коломия

Повідомлення Шкурат Дмитрий » Сер грудня 23, 2009 22:37

спробував зробити пічку на солярі але стикнувся зтим що солярка не запалюється свіка накалу в мене від вертольоту.ще хто небудь займається цим може поділитесь секретом і кресленнями тарілочки
Аватар користувача
Шкурат Дмитрий
Участник форума
 
Повідомлення: 100
З нами з: Сер серпня 13, 2008 21:23

Повідомлення be single wolf » Чет грудня 24, 2009 0:28

Шкурат Дмитрий написав:спробував зробити пічку на солярі але стикнувся зтим що солярка не запалюється свіка накалу в мене від вертольоту.ще хто небудь займається цим може поділитесь секретом і кресленнями тарілочки
Есть у меня такая Запоровская штука.Как то была мысля смутить ее на соляре,но еще надо подумать куда бы ее всунуть (у меня под капотом особо не разгонишся).Думаю разобрать и досконально расдуплится с ОВ-65-95, может получится оттуда что то содрать.Еще неплохо себя зарекомендовали ИКАРУСные (если не изм. память СИРОККО-263-268) ,но они очень сложные.Кстати были воздушные и жидкостные.Но и размеры конешно же Икарусные :wink: .
Ты проиграл - если утратил веру в себя. (Г.У. Рудель "Дьявол")
Аватар користувача
be single wolf
Участник движения
 
Повідомлення: 697
З нами з: Нед серпня 31, 2008 22:42
Звідки: столица Украины город-герой

Повідомлення rmoskal » Чет грудня 24, 2009 22:43

be single wolf написав:Еще неплохо себя зарекомендовали ИКАРУСные (если не изм. память СИРОККО-263-268) ,но они очень сложные.Кстати были воздушные и жидкостные.Но и размеры конешно же Икарусные :wink: .


И мощьност ее 17 киловат :shock: Темпиратура на выходе 95 гр Расход 2 литра соляры в час , правда есть половинная мощьность используемая при запуске - но даже она сжарит все живое в машине :lol: Так что для Уазика она никак не годится... А вот гараж топить - пойдет.
Аватар користувача
rmoskal
Член клуба
 
Повідомлення: 441
З нами з: Вів липня 24, 2007 10:26
Звідки: Сумы / Киев

Повідомлення Шкурат Дмитрий » Сер грудня 30, 2009 23:02

Сьогодні забрав з токарки тарілочку та перехідник під свічку спробував запустити але нічого невийшло ,від іномарочної свічки соляра запалюється але тільки вмикаю продув пічка тухне.Спробував розпалити сірниками -горить.капілярну трубку взяв від холодильника але здаеться мені там занадто малий отвір для соляри.
Аватар користувача
Шкурат Дмитрий
Участник форума
 
Повідомлення: 100
З нами з: Сер серпня 13, 2008 21:23

Повідомлення Шкурат Дмитрий » Суб січня 02, 2010 13:03

пічка запрацювала просто звір але стикнувся з тим що відпаялась капілярна трубка що робити??????
Аватар користувача
Шкурат Дмитрий
Участник форума
 
Повідомлення: 100
З нами з: Сер серпня 13, 2008 21:23

Повідомлення Mykola STARyy » Суб січня 02, 2010 14:41

Трубку на латунь. А якби докладніше - ескізи, фото, алгоритм роботи.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Повідомлення Шкурат Дмитрий » Суб січня 02, 2010 19:02

трубку перепаяв тепер нова проблема -не працює шо тіки не робив,до того як відпаялась трубка горіла супер диму не було до красна нагрівалась менш ніж за хвилину атепер коли починаю крутити вона ледь горить ідимить залишив на завтра ьо невистачило нервів.Алгорифм виготовлення такий точиш тарілку у мене вона вийшла трохи більша ніж у автора у довжину перехідник під свічку,сама свічка-65грн ,бак від бензопилки.Ще планую електроклапан поставити на паливо і реле на свічку але це коли вона п-люка запрацює :?
Аватар користувача
Шкурат Дмитрий
Участник форума
 
Повідомлення: 100
З нами з: Сер серпня 13, 2008 21:23

Повідомлення Шкурат Дмитрий » Вів січня 05, 2010 22:35

нарешті успіх-працює,замінив капілярну трубку на трохи товщу від показометра тису.Трохи є проблеми з запуском потрібна практика.Тепер буду окультурювати зовнішній вмд
Аватар користувача
Шкурат Дмитрий
Участник форума
 
Повідомлення: 100
З нами з: Сер серпня 13, 2008 21:23

Поперед.

Повернутись до Кузов и салон

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron