Багажник на капот

Обмен мнениями по вопросам, связанным с кузовом и салоном

Модератор: Модераторы форума

Багажник на капот

Повідомлення r2 » Пон січня 04, 2010 21:39

Цікаво було б дізнатися, чи хтось робив багажник на капот. Пояснюю для чого. Був випадок коли треба пригрузити передок. Штурман виліз на капот і прогнув його в декількох місцях. Не має великої біди, але жаль. Думав зробити з квадратної труби і кріплення взяти з звичайного багажника. Тільки закріпити за низ капота. Можна і кронштейн для лопати приспособити, щоб завжди була під рукою. Тільки думаю, на що буде нагрузка, і чи не прогнеться під вагою по середині. Задум не поганий, може комусь ще пригодиться. Порадьте! Підкажіть!
r2
Участник форума
 
Повідомлення: 56
З нами з: Нед липня 19, 2009 8:40
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Айри » Пон січня 04, 2010 22:39

Може простіш було б зашити капот зверху 2...3 мм листом алюмінію?
А під капотом, звісно зробити каркас зі стального профілю.
І не прогнеться під вагою двох-трьох чоловік і у відкритому положенні не заважає нічого.
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Повідомлення Pinochet » Пон січня 04, 2010 23:57

А какой авто?
"Джипом" автомобиль делают его владельцы, а мы им в этом помогаем...
www.4x4RanchoClub.com.ua
Аватар користувача
Pinochet
Участник движения
 
Повідомлення: 1126
З нами з: Нед серпня 07, 2005 21:53
Телефон: +380445921175
Машина: фсе 4х4

Повідомлення r2 » Вів січня 05, 2010 9:17

Машина, уаз 31512. Як на мене, зварити каркас простіше зверху. Він буле зйомний, як звичайний багажник на даху. А защелку на капот можна приварити і до каркасу, і стару залишити. Зазор між капотом і каркасом лишити не більше 2-3см. А вигляд має бути, щось на зразок драбини впоперек капота. Ширина в районі 30см. Не хочеться багато металу, але й не можу придумати, як зробити щоб середина не прогиналася.
r2
Участник форума
 
Повідомлення: 56
З нами з: Нед липня 19, 2009 8:40
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Pinochet » Вів січня 05, 2010 10:17

r2 написав:Машина, уаз 31512. Як на мене, зварити каркас простіше зверху. Він буле зйомний, як звичайний багажник на даху. А защелку на капот можна приварити і до каркасу, і стару залишити. Зазор між капотом і каркасом лишити не більше 2-3см. А вигляд має бути, щось на зразок драбини впоперек капота. Ширина в районі 30см. Не хочеться багато металу, але й не можу придумати, як зробити щоб середина не прогиналася.

Усиленных капотов сделали не один десяток, добавить небольшую корзину сверху не проблема, если интересно звони сделаем.
"Джипом" автомобиль делают его владельцы, а мы им в этом помогаем...
www.4x4RanchoClub.com.ua
Аватар користувача
Pinochet
Участник движения
 
Повідомлення: 1126
З нами з: Нед серпня 07, 2005 21:53
Телефон: +380445921175
Машина: фсе 4х4

Повідомлення Shurik » Вів січня 05, 2010 15:13

Може простіш було б зашити капот зверху 2...3 мм листом алюмінію?
А під капотом, звісно зробити каркас зі стального профілю.
І не прогнеться під вагою двох-трьох чоловік і у відкритому положенні не заважає нічого.

Чертежи, хоть схематичные, выложи.
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.

© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
Shurik
Член Клуба, Администратор форума
 
Повідомлення: 8853
З нами з: П'ят грудня 16, 2005 15:36
Звідки: Львов.
Телефон: О67-49-26-l7l
Машина: УАЗ 3151

Повідомлення Айри » Сер січня 06, 2010 3:16

Та нема креслень. Тількі фото:

Зображення

Це зверху. А знизу під капотом був змонтован кутник 25х25х3мм, "гнутий" за профілем капота.

Як на мене, зварити каркас простіше зверху. Він буле зйомний, як звичайний багажник на даху. А защелку на капот можна приварити і до каркасу, і стару залишити. Зазор між капотом і каркасом лишити не більше 2-3см. Не хочеться багато металу, але й не можу придумати, як зробити щоб середина не прогиналася.


То може як раз і має зиск зробити як на фото вище, а над капотом зробити швидкозйомний багажник з тонкостійної труби?
Правда прийдеться ще й упори капота встановити, бо лише руками вже буде важко відкривати.
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601


Повернутись до Кузов и салон

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron