Эмульсия

Все, что касается двигателя, обсуждается тут

Модератор: Модераторы форума

Re: Эмульсия

Повідомлення Bobikus » П'ят жовтня 18, 2013 13:37

Mykola STARyy написав:
Surveyor написав:Какая же набивка на 421-м?
Сапун в масле не потому что давление выходит, а потому что впускной коллектор всасывает картерные газы через воздушный фильтр, создавая в картере РАЗРЕЖЕНИЕ

Ну-ну, а в турбомоторах по вашому як? :)


Там тиск лише у впускному тракті, відтак вентиляція картера реалізовується в інший спосіб.

Да еще хотел спросить, что больше всего страдает при эмульсии.


Я їздив 7 місяців на чистій джерельній воді замість мастила (навіть не знаючи про це, вода з системи охолодження вигнала все мастило через набивку, щуп, сапун і інші отвори, повністю замінивши його). Після цього замінив двигун, як це не дивно не з причини зносу ШПГ а з причини потрісканих гумових прокладок під гільзами циліндрів (тудою і йшла вода), неокупно було ремонтувати, новий двигун коштував дешевше. Думаю, якби не ця прикрість, їздив би і далі.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Re: Эмульсия

Повідомлення Патровод » П'ят жовтня 18, 2013 16:03

Bobikus написав:Я їздив 7 місяців на чистій джерельній воді замість мастила (навіть не знаючи про це, вода з системи охолодження вигнала все мастило через набивку, щуп, сапун і інші отвори, повністю замінивши його). Після цього замінив двигун, як це не дивно не з причини зносу ШПГ а з причини потрісканих гумових прокладок під гільзами циліндрів (тудою і йшла вода), неокупно було ремонтувати, новий двигун коштував дешевше. Думаю, якби не ця прикрість, їздив би і далі.

:shock: не думал, что такое возможно
Патровод
Участник форума
 
Повідомлення: 113
З нами з: Суб вересня 29, 2012 17:06

Re: Эмульсия

Повідомлення Bobikus » Вів жовтня 22, 2013 17:15

Патровод написав:
Bobikus написав:Я їздив 7 місяців на чистій джерельній воді замість мастила (навіть не знаючи про це, вода з системи охолодження вигнала все мастило через набивку, щуп, сапун і інші отвори, повністю замінивши його). Після цього замінив двигун, як це не дивно не з причини зносу ШПГ а з причини потрісканих гумових прокладок під гільзами циліндрів (тудою і йшла вода), неокупно було ремонтувати, новий двигун коштував дешевше. Думаю, якби не ця прикрість, їздив би і далі.

:shock: не думал, что такое возможно

Самому складно було вірити. Змінився лише звук двигуна (не сильно), більше грівся і не було тяги на високих, тим не менше їздив. Думаю, пробіг за цей час склав не менше 2000 км.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Re: Эмульсия

Повідомлення Mykola STARyy » Сер жовтня 23, 2013 23:12

Bobikus написав:
Mykola STARyy написав:
Surveyor написав:Какая же набивка на 421-м?
Сапун в масле не потому что давление выходит, а потому что впускной коллектор всасывает картерные газы через воздушный фильтр, создавая в картере РАЗРЕЖЕНИЕ

Ну-ну, а в турбомоторах по вашому як? :)


Там тиск лише у впускному тракті, відтак вентиляція картера реалізовується в інший спосіб.


Не лише.
в картері також, бо відсоса газів нема.
До речі в описаному паном Surveyor"ом випадку так само, бо написано:
через воздушный фильтр
, а перед фільтром розрідження не буває.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Re: Эмульсия

Повідомлення Bobikus » Сер жовтня 23, 2013 23:24

Mykola STARyy написав:Не лише.
в картері також, бо відсоса газів нема.

А таки й справді, ніколи не задумувався про це, навіть маючи турбо машину. До речі, звідки тоді зазвичай там береться вакуум на підсилювач гальмів?
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Re: Эмульсия

Повідомлення shpion » Чет жовтня 24, 2013 9:57

з вакуумного насоса)
shpion
Участник движения
 
Повідомлення: 604
З нами з: Нед лютого 26, 2012 13:21
Звідки: Черкассы
Машина: 31514

Поперед.

Повернутись до Двигатель

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість