Новый тип дифференциала: ДАК

Круг вопросов по трансмиссии, ходовой, тормозной системам, колесам и шинам обсуждается тут

Модератор: Модераторы форума

Повідомлення ШАМПАНЬ » Суб лютого 13, 2010 19:44

Я вже придлагав послать гінців від клуба в Москву, профінансувавши розходи.
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення ШАМПАНЬ » Суб квітня 10, 2010 21:15

Сьогодні дістав до рук ДАКа 8) ! При першому розгляді зрозумів його дію! Він заблокований завжди при їзді прямо! Шаріки стоять намісті. При нагрузці на одну сторону (поворот) шаріки які з"єднують полуось із редуктом начинають бігти, і це замедлює те ж колесо! Але воно буде крутитись незупиняючись, жавжди. Це не самоблок. Це саморозблок :D !
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Марчук Вадим » Суб квітня 10, 2010 22:05

ШАМПАНЬ написав:Сьогодні дістав до рук ДАКа 8) ! При першому розгляді зрозумів його дію! Він заблокований завжди при їзді прямо! Шаріки стоять намісті. При нагрузці на одну сторону (поворот) шаріки які з"єднують полуось із редуктом начинають бігти, і це замедлює те ж колесо! Але воно буде крутитись незупиняючись, жавжди. Це не самоблок. Це саморозблок :D !

Хотілося б подивитися хочаб на його фотки,якщо можна,будь ласка :oops:
Марчук Вадим
Участник форума
 
Повідомлення: 155
З нами з: Пон лютого 08, 2010 20:34
Звідки: г.Хмельницкий

Повідомлення rmoskal » Суб квітня 10, 2010 22:11

Марчук Вадим написав:
ШАМПАНЬ написав:Сьогодні дістав до рук ДАКа 8) ! При першому розгляді зрозумів його дію! Він заблокований завжди при їзді прямо! Шаріки стоять намісті. При нагрузці на одну сторону (поворот) шаріки які з"єднують полуось із редуктом начинають бігти, і це замедлює те ж колесо! Але воно буде крутитись незупиняючись, жавжди. Це не самоблок. Це саморозблок :D !

Хотілося б подивитися хочаб на його фотки,якщо можна,будь ласка :oops:

первый пост первая ссылка http://www.dak4x4.com/
Аватар користувача
rmoskal
Член клуба
 
Повідомлення: 441
З нами з: Вів липня 24, 2007 10:26
Звідки: Сумы / Киев

Повідомлення Марчук Вадим » Суб квітня 10, 2010 22:41

Дякую rmoskal -продивився уважно.
Марчук Вадим
Участник форума
 
Повідомлення: 155
З нами з: Пон лютого 08, 2010 20:34
Звідки: г.Хмельницкий

Повідомлення ШАМПАНЬ » Чет квітня 15, 2010 22:13

Короче сьогодні іспитував. Так як і писали москалі, чувствується що машина питається їхать прямо. А при повороті руля, на баранці чувствується невелика нагрузочка, потім раз, і машина їде в сторону. Але це все не критично. Думаю аби не прислухавсь то було б і незамітно. При маньоврах в право ліво, чуються щелчки (на вухо), але це вродь так надо. А щодо блокіровки, так біля двору лижить кілька татр мелкого щебня, добра купа, так на холостих на 1 понижені виїхав незадумуючись :shock: ! Без ДАКа хіба що з розгону. Під крутезні (на предєлі) бугри їде без питань, наче на гусині. В болоті ще непробував. Трошки є нагрів корпуса моста, переживаю, що це чі пережав підшипники, чі ДАК притирається :? . Але некритична температура, трошки прикатається думаю.
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Student » П'ят квітня 16, 2010 8:30

Блокировка установлена в заднем мосту или переднем?
Что не убивает, то делает нас сильнее.
Аватар користувача
Student
Член клуба
 
Повідомлення: 3786
З нами з: Вів березня 27, 2007 17:18
Звідки: Киев, Соломенка
Телефон: +38050949 три три 29
Машина: УАЗ-31514

Повідомлення ШАМПАНЬ » П'ят квітня 16, 2010 19:06

В передньому. Сьогодні дощик, та трошки поганяв- :shock: Ох і йде! Те що замічалось вчора, сьогодні наче вже й незамічаю.
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Бармалей » Суб квітня 17, 2010 11:32

Во сколько чудо денег обошлось? Давно интересует именно Дак. Портальные мосты сильно ограничивают полет фантазии. Думаю над установкой в задний мост. Бобик нагружен ГАЗоновским бензобаком в багажнике.
Не знаю броду лезу в воду !
Аватар користувача
Бармалей
Участник форума
 
Повідомлення: 119
З нами з: Суб червня 06, 2009 12:26
Звідки: Хмельницкий

Повідомлення ШАМПАНЬ » Суб квітня 17, 2010 19:39

Бармалей написав:Во сколько чудо денег обошлось? Давно интересует именно Дак. Портальные мосты сильно ограничивают полет фантазии. Думаю над установкой в задний мост. Бобик нагружен ГАЗоновским бензобаком в багажнике.
Чому Хмельницький- і на "ворожій" мові!? Як для ворогів відповім по ворожі- 16500 рассійскіх рублєй. :D :D :D

Відповідь Yalta_biker’а на тему мови і подальше обговорення відділено до теми Круглый стол -> Черкаський діалект
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Марчук Вадим » Нед квітня 18, 2010 23:08

Бармалей написав: Бобик нагружен ГАЗоновским бензобаком в багажнике.
Це ще не богато-мій після реконструкції
(подовження рами і переварки кузова,гідропідсилювач, дуги ,салон )додав 279кг!Тепер сирйозно працюю над встановленням турбодизеля. :D
Марчук Вадим
Участник форума
 
Повідомлення: 155
З нами з: Пон лютого 08, 2010 20:34
Звідки: г.Хмельницкий

Повідомлення Бармалей » Пон квітня 19, 2010 9:47

Марчук Вадим написав:
Бармалей написав: Бобик нагружен ГАЗоновским бензобаком в багажнике.
Це ще не богато-мій після реконструкції
(подовження рами і переварки кузова,гідропідсилювач, дуги ,салон )додав 279кг!Тепер сирйозно працюю над встановленням турбодизеля. :D
Ну твой УАЗ это отдельная история! :lol: Этим лимузином можно свадьбы возить. Просто мы один бак пропили, а второй палкой пробили. ( когда бобер по деревьям лазил ) Плюс попа бобика практически не нагружена, вот туда мы ему бак и впарили.
Не знаю броду лезу в воду !
Аватар користувача
Бармалей
Участник форума
 
Повідомлення: 119
З нами з: Суб червня 06, 2009 12:26
Звідки: Хмельницкий

Повідомлення ШАМПАНЬ » Пон квітня 19, 2010 19:29

Бармалей написав:Проскурів то цікавий край. На западі краіни нас вважають москалями, у центрі западянами. Але куль у нас на всіх вистачить. :wink: Прошу вибачити за флуд у цій темі, але якшо пана ласка, можна повний кошторис вашого придбання? Бажано у національній валюті. І якщо це не військова таемниця як ви з москалями звязок налаштували? Чи е можливість через вас замовити? Розрахунок з вами гарантую у нац валюті. ( Неміров, Клінков, за бажанням. ) Так тоже могем. :D
Клінков, зразу відпадає- якась неправельна в мене голова- від крашеного болить сука :D ! В нац валюті десь 4500грн. Це покупка, пересилка до Москви почтою, і передача потягом. Такщо для цьго нужний "засланий" москаль. Заказував сам інтернетом. Але неспішіть, нехай я рискнув 550 долярами, нехай поїздить...
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Shurik » Пон квітня 19, 2010 23:15

нехай я рискнув 550 долярами, нехай поїздить...


Вуйко мудрі речі каже.

Доречі А яке ти масло залив в міст?
Є ідея туди трансмісійне ХАДО залити. Поєднаємо наше чудо з ворожим :)
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.

© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
Shurik
Член Клуба, Администратор форума
 
Повідомлення: 8853
З нами з: П'ят грудня 16, 2005 15:36
Звідки: Львов.
Телефон: О67-49-26-l7l
Машина: УАЗ 3151

Повідомлення Бармалей » Вів квітня 20, 2010 9:40

Хто не ризикуе,той втрачае більше! :wink: Блокіровкою планував займатися восени. Зараз кап ремонт двигуна і роздатки. На літо сварка і покраска. Але придивляюсь вже зараз. На перших Даках була вада, вони голосно клацали на повороті, чи брати наші менші подолали це?
Не знаю броду лезу в воду !
Аватар користувача
Бармалей
Участник форума
 
Повідомлення: 119
З нами з: Суб червня 06, 2009 12:26
Звідки: Хмельницкий

Поперед.Далі

Повернутись до Трансмиссия, ходовая, тормоза, рулевое, колеса и шины

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість