VII-ой OFF-ROAD-FREE-FEST

Тут ведутся разговоры о встречах, состоявшихся и пока ещё нет

Модератори: Shurik, Модераторы форума

Повідомлення iiiiaaaa » Вів липня 31, 2012 16:02

Чиё "нож раскладной, ... ложка с синей ручкой"?
Находятся у татарской орды
"Уважай всякого человека по всей силе возможности, пока этот
человек тебе не показал, что твоего уважения не достоин" Б.Акунин
Аватар користувача
iiiiaaaa
Участник движения
 
Повідомлення: 482
З нами з: Вів квітня 07, 2009 13:07
Звідки: Киев

Повідомлення Bobikus » Вів липня 31, 2012 16:41

ШАМПАНЬ написав: Кожен із вас, на слідуючий раз, бійтеся того що п"яний Шампань із купою собутильників, вломається в ВАШ автомобіль розбере панель, та викраде, покатається (а я гарно вмію кататись), верну із словами "тю". Обіцяю.
Руслан, для тебе і твоїх собутильників я залишу ключі в замку. Не треба розбирати панель. Зрештою, якщо дуже захочеться то крім ключів в замку залишу викрутку для панелі ;)

Руслан, зрозумій мене правильно, але ми всі туди залізли бо хтось обіцяв нас покатати. А грали на баяні, розбирали замки та співали бо хотіли про це нагадати.

P.S. Чиясь металева миска поїхала з Онегою.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення Onega » Вів липня 31, 2012 18:32

Фестиваль на 3_ку.
Жутко не понравилось, что фестиваль стал платным.
А платный вьезд - обил желание приехать в следующий раз.
Огромное спасибо ШНивам и Митсубишам - за приют, т:еплый при:ем и душевную компанию!
Отдельное спасибо Шампаню за дрова.
Нет для меня ничего дороже,
Чем верный друг и бездорожье
Еще километры пути к родному огню
(c) Кривцов Сергей

УАЗ 31512, 90-го года, тент, колхозы, 417_й движ:ек, самоблок (БТР)
тел. 8 050 три тройки - два нуля - семнадцать. В эфире отзываюсь на UT4USE
Аватар користувача
Onega
Член Совета Клуба
 
Повідомлення: 2657
З нами з: Чет червня 29, 2006 11:56
Звідки: Киев, Голосеево (26.02.1979)

Повідомлення nosar » Вів липня 31, 2012 23:49

Зображення
Боремся с Зеленым Змеем, Всем привет тут начали высказывать по поводу Феста 2012, честно скажу и многие со мной согласятся когда в пятницу вечером я пришел к сцене то не нашел там никого кого знаю , потом я встретил ромео как он был рад увидев меня.Раньше Фест был как для своих, теперь просто бизнес проэкт вот и все собственно.Зато как было уютно у нас на поляне ,рано пришлось уехать ПрИВЕТ вОва
ПривЕТ ВоВа.
Фотки Тута http://www.nosar.io.ua/
ШниВА ГАвмНО
UT4UJA
Аватар користувача
nosar
Участник движения
 
Повідомлення: 301
З нами з: Суб листопада 15, 2008 14:06
Звідки: KIEV

Повідомлення Айри » Сер серпня 01, 2012 1:22

Onega написав:Жутко не понравилось, что фестиваль стал платным.
А платный вьезд - обил желание приехать в следующий раз.
nosar написав:Раньше Фест был как для своих, теперь просто бизнес проэкт вот и все собственно.
Зато как было уютно у нас на поляне...

Отсюда напрашивается простой и логичный путь где и как через год пойти своим альтернативным путем...
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Повідомлення Bobikus » Сер серпня 01, 2012 10:10

Onega написав:Фестиваль на 3_ку.
Жутко не понравилось, что фестиваль стал платным.


Я найбільше був здивований повною відсутністю заходів безпеки. На "драгу" фактично некеровані машини в заносі пролітали в сантиметрах від публіки, пілоти через хмари болота ледь-ледь встигали побачити целофанову огорожу, інколи ловили заноси повністю інтуїтивно, в останні моменти. За весь фест не побачив жодного гасника троса. В машині оргів, які витягували застряглих, сиділо по 5-7 людей, при тому, що бралися за витягування Патрулів і інших важких машин. Логічно, що трос рвався і шакл зі швидкістю кулі пролітав під носами зівак і пробивав кузов... Блін, везучі орги.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення Dron » Сер серпня 01, 2012 12:16

C Бобикусом согласен. А по-поводу "понравилось/не понравилось" - возьмите и сделайте лучше! 8)
Аватар користувача
Dron
Участник движения
 
Повідомлення: 538
З нами з: Вів травня 11, 2010 15:12
Звідки: КИЇВ.
Телефон: (067)731-03-31
Машина: ХУаз, Jып, Газ-L

Повідомлення Панда » Сер серпня 01, 2012 12:40

nosar написав:Зображення
Зато как было уютно у нас на поляне ,рано пришлось уехать ПрИВЕТ вОва

полностью согласен! утро, шашлык, амлет от Привет Вова :) и возмущенный голос Шампаня и Штурмана по поводу "какая...не давала спать" :):):)
что нужно еще для теплой компании и хорошего отдыха?
Айри написав:Отсюда напрашивается простой и логичный путь где и как через год пойти своим альтернативным путем...

над этим стоит задуматься всему Клубу.
Айри, надеюсь ты встанешь на колеса гараздо раньше :)
Я не пытаюсь быть лучшим. Я умею быть самим собой, а это лучше.
Аватар користувача
Панда
Участник движения
 
Повідомлення: 2224
З нами з: Сер листопада 16, 2011 17:53
Звідки: Киев
Телефон: 067-220-57-15
Машина: УАЗ 469

Повідомлення МАХНО » Сер серпня 01, 2012 15:44

Dron написав:C Бобикусом согласен. А по-поводу "понравилось/не понравилось" - возьмите и сделайте лучше! 8)
Дело не в сделайте лучше.Я вот тоже практически не видел ни друзей ни знакомых.Просто раньше фест был как бы общим сборищем для всех,а теперь так себе.Для тех кто не знает,очень многие со старого состава ОРМ уехали на альтернативное мероприятие.Но жизнь продолжается,в ОРМ новые люди(частично) 8)
ВОЛЯ або СМЕРТЬ
МАХНО
Участник движения
 
Повідомлення: 837
З нами з: Нед березня 30, 2008 14:36
Звідки: Киев тел.050 3322711

Повідомлення ШАМПАНЬ » Сер серпня 01, 2012 23:44

Bobikus написав:
Я найбільше був здивований повною відсутністю заходів безпеки. На "драгу" фактично некеровані машини в заносі пролітали в сантиметрах від публіки, пілоти через хмари болота ледь-ледь встигали побачити целофанову огорожу, інколи ловили заноси повністю інтуїтивно, в останні моменти. За весь фест не побачив жодного гасника троса. В машині оргів, які витягували застряглих, сиділо по 5-7 людей, при тому, що бралися за витягування Патрулів і інших важких машин. Логічно, що трос рвався і шакл зі швидкістю кулі пролітав під носами зівак і пробивав кузов... Блін, везучі орги.
Хороші слова. А ти запитай краще в оргів, ходьби найближчих- ЯК ТО ВОНО!!! Наприклад в Шампаня і Татарина!!!! Я відстояв пів дня вмісті із Фріцом на драгу на в ширині 10 метрах (два орги на 10 метрах) заїзду в воду (поки не закрили). Так ми в двох на хер, і в уїблдон в Англію чоловік 500 послали, но воні як перебігали, так і далі бігали через трасу. І ХХХХХХХХХХХЕЕЕЕЕЕЕЕЕРРРРРРРРРРРР вони на нас ложили.
Совітую спробувать. На слідуючий рік. І побачим де будуть стоять зіваки, та чи будуть використовувати іскро-стропо гасники.
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення FreeFraG » Чет серпня 02, 2012 0:00

ШАМПАНЬ написав:Так ми в двох на хер, і в уїблдон в Англію чоловік 500 послали, но воні як перебігали, так і далі бігали через трасу. І ХХХХХХХХХХХЕЕЕЕЕЕЕЕЕРРРРРРРРРРРР вони на нас ложили.

Руслан, спочатку вони кладуть на вас, а потім іх кладуть у Вишгород або у БСП.
Як то кажуть на ворожій мові: - "выживает сильнейший или умный"....

P.S. Забросайте тапками, если я не прав...
Крут не тот, кто дальше всех заехал, а тот, кто своим ходом вернулся
Аватар користувача
FreeFraG
Член клуба
 
Повідомлення: 1862
З нами з: Чет серпня 30, 2007 12:44
Звідки: Черкассы
Машина: УАЗ-31512

Повідомлення Olexa » Чет серпня 02, 2012 9:26

FreeFraG написав:Руслан, спочатку вони кладуть на вас, а потім іх кладуть у Вишгород або у БСП.
Як то кажуть на ворожій мові: - "выживает сильнейший или умный"....

P.S. Забросайте тапками, если я не прав...

FreeFraG, тим не менш, не варто розраховувати, що всі глядачі в курсі вимог безпеки при роботі з тросами. Навіть члени сімей джиперів часто не в курсі.

Тому робота організаторів — таки забезпечити безпеку. Небезпечне — огорожувати, якщо треба — цупкою огорожею, а не стрічечками. При висмикуванні чи роботі лебідкою не починати роботу, поки не за забезпечено безпеку. Якщо проблема з буйними-п’яними (а для чого ще фест), то треба мати на заході міліцію. Не так вже й дорого це коштує, враховуючи те, що захід комерційний.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення ШАМПАНЬ » Чет серпня 02, 2012 10:43

Була там і міліція, на неї теж ложили.
До речі, а чого ми так кажем- "вони"? Давайте правду писати- "ми" орги, і "ви" зіваки, п"янь, непослух, та пацієнти лікарень. А ще ви умняки бачите чиїсь недоработки, і висказуваєте своє "фе". Давайте махнемось "ми" на "ви"! Побачим порядки.
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Bobikus » Чет серпня 02, 2012 10:55

ШАМПАНЬ написав: А ще ви умняки бачите чиїсь недоработки, і висказуваєте своє "фе". Давайте махнемось "ми" на "ви"! Побачим порядки.


Руслан, я тебе повністю розумію, але якби я був оргом, я би не намагався врятувати світ, беручи на себе відповідальність за всіх зівак і роблячи все, що можливо і не можливо. Я би лише дотримувався норм безпеки. А це - правильна установка стрічок, використання гасників троса та буксирування відкритими машинами без пасажирів. Ці речі повинні бути в компетенції оргів. А хто скільки випив чи хто куди поліз проти правил - це справа самих потопельників чи пацієнтів Вишгородської РЛШД, думаю не варто переоцінювати свої компетенції а потім жалітися як все було складно. Взявся за організацію - виконуй роботу відповідально. Вибач за прямоту, але це не сємочки гризти а відповідати за здоров'я чи життя людей.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення zelenyy » Чет серпня 02, 2012 11:54

вово - поддержу Руслана - на финише не только зевак с трассы сгоняли - но еще и машину которые ехали через финиш на встречку кататься на трассу - им видители хочецца - если так судить то к каждому гостю нужно приставить орга с плетью для контроля передвежиния и поведения...
zelenyy
Участник форума
 
Повідомлення: 67
З нами з: Вів березня 10, 2009 17:47

Поперед.Далі

Повернутись до Встречи

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron