Встреча 2 апреля 2006 - "Стометровка"

Тут ведутся разговоры о встречах, состоявшихся и пока ещё нет

Модератори: Shurik, Модераторы форума

Повідомлення Дима » Пон квітня 03, 2006 21:41

Да, но о том, как Я преодолел вторую 40-ка метровку на НИВУШКЕ, никто не рассказывает. А там-то, прошли не все УАЗы. Да, это было покорение той багнюки для Нивы. Конечно ехать было стремновато, думал утонет машинка, но она преодолела поставленную задачу. Заодно, в конце болота, - была возможность проверки ручной лебёдки для НИВЫ. Да, и на карьере погоняли хорошо. Отдых по бездору, удался на славу. :wink: :lol: 8) :lol:
Танки грязи не боятся!
Дима
Участник движения
 
Повідомлення: 241
З нами з: Суб грудня 17, 2005 20:20
Звідки: Киев

Повідомлення lorien » Пон квітня 03, 2006 23:55

Дима написав:Да, но о том, как Я преодолел вторую 40-ка метровку на НИВУШКЕ, никто не рассказывает. А там-то, прошли не все УАЗы. Да, это было покорение той багнюки для Нивы. Конечно ехать было стремновато, думал утонет машинка, но она преодолела поставленную задачу. Заодно, в конце болота, - была возможность проверки ручной лебёдки для НИВЫ. Да, и на карьере погоняли хорошо. Отдых по бездору, удался на славу. :wink: :lol: 8) :lol:

Мало кто видел этот подвиг, к сожалению. Но зрелище было знатное, я от Нивы такого просто не ожидал :)
lorien
Участник разговора
 
Повідомлення: 2
З нами з: Чет березня 30, 2006 0:13

Повідомлення Гайдамака » Вів квітня 04, 2006 22:29

Здрастє.
Вибачте, не доходили руки представитись, зараз вже представився (в Актовому залі)
Дуже вдячний товаришам за цікавий маршрут і приємну компанію. Ось один я би туди їхати не наважився, а такі місця мене завжди дуже приваблювали :) (Не даремно боявся, бо був би сам - може в тому кар'єрі би і залишився :oops: ).
І болото таке гарне було, прямо страшно подумати, де ж будемо кататись влітку, коли багно висохне ?! :shock:

До речі, особливо дякую Сану за фотографії і за комплімент моїй касці :)
Аватар користувача
Гайдамака
Участник движения
 
Повідомлення: 498
З нами з: Нед квітня 02, 2006 20:48
Звідки: Київ, Печерськ

Повідомлення ast » Вів квітня 04, 2006 22:44

Ботанік написав:Ось один я би туди їхати не наважився, а такі місця мене завжди дуже приваблювали :) (Не даремно боявся, бо був би сам - може в тому кар'єрі би і залишився :oops: ).

Так це і є основна перевага клубних покатух. Можна заплющів очі заїхати в багнюку по саме ..., щоб випробувати себе та машину. :)

Ботанік написав:І болото таке гарне було, прямо страшно подумати, де ж будемо кататись влітку, коли багно висохне ?! :shock:

До речі, місцеві кажуть, що це болото ніколи не сохне :wink: , так що буде нам де ще поплескатись. :D
ast
Участник движения
 
Повідомлення: 3638
З нами з: Суб жовтня 29, 2005 20:44
Звідки: Киев

Повідомлення Гайдамака » Вів квітня 04, 2006 23:59

Дима написав:Да, но о том, как Я преодолел вторую 40-ка метровку на НИВУШКЕ, никто не рассказывает. А там-то, прошли не все УАЗы. Да, это было покорение той багнюки для Нивы. Конечно ехать было стремновато, думал утонет машинка, но она преодолела поставленную задачу. Заодно, в конце болота, - была возможность проверки ручной лебёдки для НИВЫ. Да, и на карьере погоняли хорошо. Отдых по бездору, удался на славу. :wink: :lol: 8) :lol:

Так, гарна Нива, справді по такій глибині для такої невеличкої машини нетривіально. А на гору як гарно лізе, не те що я :( . А головне, яка незамінна щоб перед уазіками дорогу розвідувати! :)
Гарне болото, буду ще такі шукати. Цікаво би ще річки вброд попроходити. Як ми, Десну в Чернігові форсувати випадково не збираємось :) ?
Аватар користувача
Гайдамака
Участник движения
 
Повідомлення: 498
З нами з: Нед квітня 02, 2006 20:48
Звідки: Київ, Печерськ

Повідомлення Гайдамака » Сер квітня 05, 2006 0:18

А мабуть таки мій дизель не розкручується до таких обертів, як бензиновий. І взагалі 72 к.с. це небагато. Думаю, тому у мене і не вийшло на пониженій передачі розігнатись до потрібної швидкості і виїхати з кар'єру.
Аватар користувача
Гайдамака
Участник движения
 
Повідомлення: 498
З нами з: Нед квітня 02, 2006 20:48
Звідки: Київ, Печерськ

Повідомлення Nick Maslov » Сер квітня 05, 2006 2:34

Ботанік написав:А мабуть таки мій дизель не розкручується до таких обертів, як бензиновий. І взагалі 72 к.с. це небагато. Думаю, тому у мене і не вийшло на пониженій передачі розігнатись до потрібної швидкості і виїхати з кар'єру.


А навіщо понижена - чому не просто друга (якщо про підйом у кар'єрі)?
Nick Maslov
Участник движения
 
Повідомлення: 1155
З нами з: Вів травня 17, 2005 14:11
Звідки: Киев

Повідомлення ast » Сер квітня 05, 2006 9:35

Nick Maslov написав:А навіщо понижена - чому не просто друга (якщо про підйом у кар'єрі)?

Не витягував на будь якій, бо той підйом більш схожий був на стіну :)
Востаннє редагувалось ast в Сер квітня 05, 2006 21:13, всього редагувалось 1 раз.
ast
Участник движения
 
Повідомлення: 3638
З нами з: Суб жовтня 29, 2005 20:44
Звідки: Киев

Повідомлення BigYok » Сер квітня 05, 2006 9:44

Ботанік написав: Як ми, Десну в Чернігові форсувати випадково не збираємось :) ?


:lol: Если только шноркель подлинее и акваланг водителю! У нас речка конечно не Днепр, но трубу длинную нужно! :lol: :lol: :lol:
Совершенство складывается из мелочей.
Микеланджело
Аватар користувача
BigYok
Участник движения
 
Повідомлення: 537
З нами з: Чет жовтня 13, 2005 12:38
Звідки: Чернигов

Повідомлення Дима » Чет квітня 06, 2006 16:00

Предлагаю, на следующие выходные форсировать разлевающуюся Десну? :wink: 8) :lol:
Танки грязи не боятся!
Дима
Участник движения
 
Повідомлення: 241
З нами з: Суб грудня 17, 2005 20:20
Звідки: Киев

Повідомлення ast » Чет квітня 06, 2006 16:02

Народ! Ближе к теме, а то уходите в сторону. :evil:
Злой модератор.
ast
Участник движения
 
Повідомлення: 3638
З нами з: Суб жовтня 29, 2005 20:44
Звідки: Киев

Повідомлення Nick Maslov » Чет квітня 06, 2006 19:54

Nick Maslov написав:Выложил фотографии и видео.

У кого еще есть фото- и видео-материалы и кто готов ими поделиться - отзывайтесь!


Выложил видео и фото от AndreyZ и Lorien; и видео с разведки.
Nick Maslov
Участник движения
 
Повідомлення: 1155
З нами з: Вів травня 17, 2005 14:11
Звідки: Киев

Повідомлення Айри » Суб квітня 08, 2006 9:40

Тількі но приїхав з відрядження.
Кажуть - тут двоє сваряться. Захожу - все тихо-мирно, та й державною мовою спілкуються.
Це дуже приємно. А взагалі - дуже вражений цією зустріччю (і фото і відео) - жалкую, що був на роботі в цей день.
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Поперед.

Повернутись до Встречи

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron