Фіксація відкидних сидінь 3160

Раздел для обсуждения вопросов, связанных с моделями "60-й" серии: 3160, 3162 (Симбир), 3163 (Патриот)

Модератор: Модераторы форума

Фіксація відкидних сидінь 3160

Повідомлення Olexa » П'ят січня 06, 2012 1:41

Зображення

Є така пролема: при їзді бездоріжжям в розкладених відкидних сидінь 3160 падає спинка, і все, що за нею лежало, починає літати багажником.

Складене сидіння теж падає, і хоча літати воно не починає, все одно не гарно (калічний штатний ремінець, звісно, не тримає навіть себе).

Чи є ідеї, як зробити фіксацію спинки сидіння, коли воно розкладене, і всього сидіння, коли воно складене?

Айри, може, є якісь ідеї з авіації?
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Айри » П'ят січня 06, 2012 3:45

От я як відчував шось... і зазирнув сюди... :D :D :D

Є одна гарна ідея - зняти їх зовсім. Бо в мене ще нема. )))))

п.с. не знаю шо там в авіації, точніше вже не пам"ятаю... При зустрічі подивимось. 8)
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Повідомлення Olexa » П'ят січня 06, 2012 10:45

Айри написав:Є одна гарна ідея - зняти їх зовсім. Бо в мене ще нема. )))))

Е ні, вони в мене час від часу використовуються за призначенням. А за спинкою одного (розкладеного), і під ним, їздить частина спорядження.

Айри написав:п.с. не знаю шо там в авіації, точніше вже не пам"ятаю... При зустрічі подивимось. 8)

Щось таке пригадую, що бачив якісь защіпки для ноги відкидного сидіння чи то в Л-410, чи то в АН-2. Мабуть, і в складеному положенні ті сидіння якось фіксуються. Думаю, може, піти до військового музею, подивитися, як в тому гелікоптері, що там стоїть.

Для фіксації спинки у відкритому положенні, можливо, підійшло би щось таке:

Зображення
Але Montage zum Einpressen не підходить (до нього пускають за гроші).

Або, може, таке:

Зображення
Але воно може віддалити спинку від обшивки, й надати спиці від’ємного кута нахилу, що не гарно.

Та й взагалі, ще питання, чи достатньо пружинних, якщо гоцати.

Ще передивився відповідний розділ на barkas.net, теж нічого, що підходило б, не знайшов...
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення simbir091 » Пон січня 16, 2012 18:52

Никогда несталкивался с даной проблемой, левое сидение на штатной полоске с заклепкой а правое вообще без нее и непадает, кстати в розложеном положении тоже спинка держится своего места но вещи за спинкой невозил. Если существует такая проблема думаю спинку можна зафиксировать такойже полосочкой только с кожи, в роскладеном положении один конец прикрутить к обшивке а другой к спинке при складывании даный девайс будет прятатся за спинку. Как такая идея?
Аватар користувача
simbir091
Участник форума
 
Повідомлення: 162
З нами з: Нед січня 10, 2010 11:59
Звідки: Белая Церковь

Повідомлення simbir091 » Пон січня 16, 2012 18:55

Вместо ремешка можна цепочку какуето придумать даже прикольние будет.
Аватар користувача
simbir091
Участник форума
 
Повідомлення: 162
З нами з: Нед січня 10, 2010 11:59
Звідки: Белая Церковь

Повідомлення Olexa » Пон січня 16, 2012 19:50

Я міркую зробити з листовго металу по два гачки, які зачепити за обшивку під ущільнювачем скла, та якісь відповідні гачки на спинках (для розкладеного стану) та сидушках (для складеного стану), і чіпляти кільцями з гумових шнутрів. Якось так.

simbir091 написав:Вместо ремешка можна цепочку какуето придумать даже прикольние будет.

Не еластично. Не притягуватиметься, і торохкотітиме.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Айри » Вів січня 17, 2012 2:36

Olexa написав:Не еластично. Не притягуватиметься, і торохкотітиме.

"Ваша Галя балувана..." :D :D :D
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Повідомлення Shurik » Вів січня 17, 2012 3:37

на скільки я бачу по кресленню спинка обертається на двох болтах.

Треба трохи переробити правий болт (для лівої сидушки).
1. зафіксувати його від провертаня.
2. гайку виковиряти, і вварити в трубку, такої довжини щоб другий кінець вийшов наружу сідушки. На той кінець вдягнути барашок.

Тоді затягнувши барашок можна фіксувати сідушку в будь якому положені.
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.

© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
Shurik
Член Клуба, Администратор форума
 
Повідомлення: 8853
З нами з: П'ят грудня 16, 2005 15:36
Звідки: Львов.
Телефон: О67-49-26-l7l
Машина: УАЗ 3151

Повідомлення Olexa » Вів січня 17, 2012 13:57

Shurik, дякую за ідею з барашками! Придивлюся, як це можна реалізувати.

Я от ще подумав, що можна спробувати зробити пружинний фіксатор на осі. З одного боку деталей, що обертаються навколо основи, зробити радіальні пропили в отворах в місцях потрібної фіксації, на "шляпці" осі (що буде з того ж боку) зробити виступ, що входив би в ці пропили, а з іншого боку вдягти на вісь пружину, та законтрити за нею дві гайки, і ще забезпечити не провертання самої осі (можна зробити пропил і в отворі основи). Вийде, що для повертання треба натиснути на законтрені гайки, як на кнопку, а після повертання відпустити.

А можна не отвір пиляти, а зовнішню частину деталей, що повертаються (та, можливо, основи), і зробити зовнішній пружинний фіксатор, що входив ви в пропили (не пов’язаний з віссю).

Можна спробувати передбачити якусь клиновидну форму, щоб фіксатор "дотягував" деталі до потрібного положення.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Shurik » Вів січня 24, 2012 0:40

Можна шаріковий фіксатор, з натягом пружини що регульюється болтом. Але то б варто спробувати, бо біс його знає чи буде він тримати.

А пропіли б я не радив. Навантаженя буде їх розбивати.

Барашка якщо повернеться - нічого страшного, а пропіл зробить величезну диру.
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.

© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
Shurik
Член Клуба, Администратор форума
 
Повідомлення: 8853
З нами з: П'ят грудня 16, 2005 15:36
Звідки: Львов.
Телефон: О67-49-26-l7l
Машина: УАЗ 3151

Re: Фіксація відкидних сидінь 3160

Повідомлення Айри » Чет лютого 09, 2012 10:05

Olexa написав:Є така пролема: при їзді бездоріжжям в розкладених відкидних сидінь 3160 падає спинка, і все, що за нею лежало, починає літати багажником.

Складене сидіння теж падає, і хоча літати воно не починає, все одно не гарно (калічний штатний ремінець, звісно, не тримає навіть себе).

Чи є ідеї, як зробити фіксацію спинки сидіння, коли воно розкладене, і всього сидіння, коли воно складене?

Айри, може, є якісь ідеї?

Отримав вчора і свої сидухи з Курска через Харків. "Погрався"... Чесно кажучи - не зрозумів чого саме воно в тебе падає, бо у мене щоб їх скласти/розкласти - треба зробити дєяке зусилля руками.

Зображення Зображення Зображення

Подивився на конструкцію - є таке враження, що вони в тебе просто розхиталися на кріпленнях (вісях) одне до одного. Думаю, що нові фторопластові (кожволонові) прокладки в шарнірах, та додаткові роспорні трубочки вирішили б усі проблеми. На останок ще й підтягнути болти потрібним зусиллям.

Якось розбирав кабіни від ЗиЛ-131 - в них за задніми стійками кабіни водія і пасажира є кріплення особистої зброї у вертикальному положенні - сподобалися верхні гумови застібки. От би шось таке знайти замість ремінця з кнопкою, що фіксував у тебе сидухи...
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Re: Фіксація відкидних сидінь 3160

Повідомлення Olexa » Чет лютого 09, 2012 12:50

Айри написав:Якось розбирав кабіни від ЗиЛ-131 - в них за задніми стійками кабіни водія і пасажира є кріплення особистої зброї у вертикальному положенні - сподобалися верхні гумови застібки. От би шось таке знайти замість ремінця з кнопкою, що фіксував у тебе сидухи...

На днях помітив, що ТИХОХОД продає кріплення QuickFist: http://shop.territory4x4.com.ua/index.php?cPath=35_53

А штатне каліцтво не застібувалося від народження.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602


Повернутись до 3160, 3162 (Симбир), 3163 (Патриот)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість