Топливные фильтры на Симбире

Раздел для обсуждения вопросов, связанных с моделями "60-й" серии: 3160, 3162 (Симбир), 3163 (Патриот)

Модератор: Модераторы форума

Топливные фильтры на Симбире

Повідомлення Olexa » Вів лютого 14, 2012 12:07

Віталік написав:Здравствуйте, извините если не по адресу, но судя по фото в Вашем профиле у Вас - Симбир, подскажите пожалуйста где находится топливный фильтр на данном автомобиле. Я недавно купил авто и хочу поменять фильтра, один (бумажный) под капотом, отстойник внизу на раме, но есть еще один - ( металическийбоченок), а вот где он стоит не могу сообразить.
Спасибо.

А який двигун у Вашому Симбіру, ЗМЗ-409, чи інший, і який у нього ЄВРО, 0 чи вище?

При двигуні ЗМЗ-409 і ЄВРО-0 фільтр грубого очищення, він же відстійник, знаходиться на лівому лонжероні рами біля лівого бака, позаду електробензонасоса (по шлангах між баком і безнзонасосом), а фільтр тонкого очищення палива знаходиться в підкапотному просторі ліворуч ззаду, поруч з бачком і головним циліндром зчеплення, і має вид страшної металевої конструкції з купою болтів. Тобто, при ЗМЗ-409 і ЄВРО-0 це все. Судячи по Вашому опису, Ви це все знайшли.

У випадку більш високого ЄВРО електробензонасос знаходиться в правому баці, фільтр грубої очистки палива представляє з себе сіточку на цьому електробензонасосі, а фільтр тонкого очищення палива представляє з себе якраз металевий бочонок на правом лонжероні рами біля правого бака.

В мене ЄВРО-0, і я поміняв ту страшну металеву конструкцію з купою болтів на звичайний інжекторний фільтр, металевий бочонок, під хомути. Питав на ринку під ЗМЗ-406/409.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: Топливные фильтры на Симбире

Повідомлення Айри » Вів лютого 14, 2012 18:54

Віталік написав:...хочу поменять фильтра, один (бумажный) под капотом, отстойник внизу на раме, но есть еще один - (металический боченок), а вот где он стоит не могу сообразить.
Спасибо.

Если бензонасос еще на двигателе (у меня УМЗ 421), то бумажный лучше ставить ДО насоса. Отстойник же просто аккуратно откручиваете, сливаете "гадость" скопившуюся и промываете осторожно, чтобы не повредить пластинки. Фильтр в боченке под капотом попадался в АИСе - откручиваете нижнюю часть и целиком вынимаете и заменяете фильтрующий элемент.
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601


Повернутись до 3160, 3162 (Симбир), 3163 (Патриот)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість