Провісла задня дверка

Раздел для обсуждения вопросов, связанных с моделями "60-й" серии: 3160, 3162 (Симбир), 3163 (Патриот)

Модератор: Модераторы форума

Провісла задня дверка

Повідомлення sansanichd » Чет квітня 01, 2010 14:45

Як на мене потрібно виточити новий палець і по всьому (завіси сидять мертво, палець або зігнувся або зносився).
Але може хтось стикався з цією проблемою і має ще якісь методи.
Може хтось має розміри того пальця - щоб не знімати дверку тільки для зняття розмірів.
Аватар користувача
sansanichd
Участник движения
 
Повідомлення: 385
З нами з: Чет січня 15, 2009 11:33
Звідки: Луцьк (067) 332 30 66

Повідомлення Student » Чет квітня 01, 2010 15:29

Я на форуме встречал решение этой проблемы только в этой теме: http://www.uaz-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=5635
Что не убивает, то делает нас сильнее.
Аватар користувача
Student
Член клуба
 
Повідомлення: 3786
З нами з: Вів березня 27, 2007 17:18
Звідки: Киев, Соломенка
Телефон: +38050949 три три 29
Машина: УАЗ-31514

Повідомлення Olexa » Чет квітня 01, 2010 15:32

sansanichd, а якщо підкласти прокладку під нижній завіс?

Sergey, це швидше попередження проблеми, ніж розв’язання ;)
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Влад » Чет квітня 01, 2010 16:57

або можна запаску в салон перенести. Замість бокового крісла.
Аватар користувача
Влад
Участник движения
 
Повідомлення: 411
З нами з: П'ят березня 06, 2009 23:23
Звідки: м. Бровари

Повідомлення Yalta_biker » Чет квітня 01, 2010 19:24

снять обшивку... снять запаску вместе с кронштейном... приварить изнутри все оторваные усилители и проварить все трещины двери, после чего изготовить из мет. полосы нормальный усилитель и приварить его по диагонали слева сверху - вправо вниз (вид из салона), предварительно немного поддомкратив правый угол двери (вид опять же из салона). дверь не просела, ее повело. После чего установить дивайс от Бармалея.
Вот ударишь напильником по голове - больно, не ударишь - скучно. Парадокс…
Аватар користувача
Yalta_biker
Участник движения
 
Повідомлення: 1382
З нами з: Сер березня 19, 2008 15:48
Звідки: Ялта (Ливадия), Крым

Повідомлення P1973 » Сер квітня 28, 2010 21:49

Yalta_biker написав:После чего установить дивайс от Бармалея.


шо за девайс :?:
Патриот 3163-30 2006р.в.
Аватар користувача
P1973
Участник форума
 
Повідомлення: 116
З нами з: Сер лютого 25, 2009 18:56
Звідки: Тернопіль 09646два8597

Повідомлення Student » Чет квітня 29, 2010 8:40

P1973 написав:
Yalta_biker написав:После чего установить дивайс от Бармалея.


шо за девайс :?:


Sergey написав:Я на форуме встречал решение этой проблемы только в этой теме: http://www.uaz-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=5635
Что не убивает, то делает нас сильнее.
Аватар користувача
Student
Член клуба
 
Повідомлення: 3786
З нами з: Вів березня 27, 2007 17:18
Звідки: Киев, Соломенка
Телефон: +38050949 три три 29
Машина: УАЗ-31514

Re: Провісла задня дверка

Повідомлення jek-ks » Чет травня 13, 2010 13:53

sansanichd написав:Як на мене потрібно виточити новий палець і по всьому (завіси сидять мертво, палець або зігнувся або зносився).
Але може хтось стикався з цією проблемою і має ще якісь методи.
Може хтось має розміри того пальця - щоб не знімати дверку тільки для зняття розмірів.

Я теж зіткнувся з проблемою дуже набридливого стуку. Як виявилось це нижня завіса тарабанить в продольному напрямку (запаска вібрує через своє непродумане кріплення посеред слабкої конструкції і з нею вібрують всі двері і відповідно, нижній завіс, який вже має значний люфт по осі).
Нової осі звичайно не було, і я вирішив питання іншим чином: вірізав з транспортерної стрічки прямокутник, сточив одну його сторону на конус (відповідно до наклону кузова в місці закриття двері щоб площадка стала горизонтально) і встановив на дві заклепки на кузов під запаскою. Тепер колесо практично не вібрує і стук зник, до тогож зявилась ще одна центральна опора двері, яка ще й робить своєрідний упор для погашення вібрації. Двері правда портібно закривати з деяким зусиллям, але до цього швидко звикаєш і не відчуваєш дискомфорту, а от відсутність стуку це просто величезна радість.
Аватар користувача
jek-ks
Участник форума
 
Повідомлення: 118
З нами з: Пон квітня 14, 2008 9:57
Звідки: Kyiv

Re: Провісла задня дверка

Повідомлення sansanichd » П'ят травня 28, 2010 18:05

jek-ks написав:Я теж зіткнувся з проблемою дуже набридливого стуку. Як виявилось це нижня завіса тарабанить в продольному напрямку (запаска вібрує через своє непродумане кріплення посеред слабкої конструкції і з нею вібрують всі двері і відповідно, нижній завіс, який вже має значний люфт по осі).
Нової осі звичайно не було, і я вирішив питання іншим чином: вірізав з транспортерної стрічки прямокутник, сточив одну його сторону на конус (відповідно до наклону кузова в місці закриття двері щоб площадка стала горизонтально) і встановив на дві заклепки на кузов під запаскою. Тепер колесо практично не вібрує і стук зник, до тогож зявилась ще одна центральна опора двері, яка ще й робить своєрідний упор для погашення вібрації. Двері правда портібно закривати з деяким зусиллям, але до цього швидко звикаєш і не відчуваєш дискомфорту, а от відсутність стуку це просто величезна радість.

На лівій поперечині є опора і якщо дверка грає тобі треба було її настроїти і вібрація б пропала (ти зробив нову опору- якто кажуть хочеш зробити добре зроби це сам :) ). А в мене пальці в завісах може зносилися, може просіли від удару (удар прийшовся на запаску-попередній власник стовп не замітив). Факто того що цих палців ніде немає а віддавати на виточку це ставити машину на стоянку. А я без машини як без рук. На цих вихідних буду розбирати то ще відпишусь.
ОООООООО стосовно девайса толкова штука хоча на стандартну запаску не бачу смислу(дверка справляється) АЛЕ в мене не стандартні покришкі (Goodrich 275/70/16) а вони значно більші (запаска пока стандартна) от коли нашкрибу на нормальну запаску тоді можна буде думати за такий девайс.
Аватар користувача
sansanichd
Участник движения
 
Повідомлення: 385
З нами з: Чет січня 15, 2009 11:33
Звідки: Луцьк (067) 332 30 66

Re: Провісла задня дверка

Повідомлення jek-ks » Вів червня 01, 2010 14:10

sansanichd написав:На лівій поперечині є опора і якщо дверка грає тобі треба було її настроїти і вібрація б пропала (ти зробив нову опору- якто кажуть хочеш зробити добре зроби це сам :)

Дверка вібрує наче ресора в горизонтальному напрямку по ходу машини: по краям зафіксована, а по центру груз якому тих підсилювачів, що в дверці явно не достатньо. Тому крайні точки посилювати практично нема сенсу (я експерентував з конструкціями і тільки опора під колесо дала ефект). Коли я встановив опору, то згасив саме вібрацію вперед-назад, та ще й трохи розвантажив замок та завісиси. Хоча потрібно це було зробити значно раніше, і може осі завісів і не зносились би (люфт в тому ж продольному напрямку більше міліметра)
До речі хто небудь знає діаметр осі завісів задньої дверки?
Аватар користувача
jek-ks
Участник форума
 
Повідомлення: 118
З нами з: Пон квітня 14, 2008 9:57
Звідки: Kyiv

Повідомлення Патриот » Вів червня 01, 2010 14:35

Yalta_biker написав:снять обшивку... снять запаску вместе с кронштейном... приварить изнутри все оторваные усилители и проварить все трещины двери, после чего изготовить из мет. полосы нормальный усилитель и приварить его по диагонали слева сверху - вправо вниз (вид из салона), предварительно немного поддомкратив правый угол двери (вид опять же из салона). дверь не просела, ее повело. После чего установить дивайс от Бармалея.

Да качество изготовления дверки там хромает половина сварена как у людей а половина на точечной сварке и в том числе и усилители двери. Была тоже проблема с дверкой звенела стучала даже когда закрывал было слышно что что-то не так. Снял обшивку обнаружил что одно из больших рёбер отвалилось от точечной сварки. Решил варить. Проварили всё углекислотной сваркой даже там где ещё не отпало. И о чудо кроме того что грохот ушёл дверь наконец начала закрываться как на иномарке тихо и аккуратно.
А на счёт усилителей я тоже думал но решил как отскочит так приварю.
Аватар користувача
Патриот
Участник движения
 
Повідомлення: 654
З нами з: П'ят травня 21, 2010 18:35
Звідки: Симферополь

Повідомлення Айри » Вів червня 01, 2010 23:29

В новых Патриотах уже добавили слева внизу на двери фторопластовую подкладку,
а на дверном проеме, напротив нее, соответственно, стальную направляющую пластину.
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Повідомлення jek-ks » Пон червня 07, 2010 10:43

Айри написав:В новых Патриотах уже добавили слева внизу на двери фторопластовую подкладку,
а на дверном проеме, напротив нее, соответственно, стальную направляющую пластину.

Все хорошо, вот только эта опора очень сильно смещена к замку и никак не разгружает петли, которые как раз и изнашиваются от вибрации.
Аватар користувача
jek-ks
Участник форума
 
Повідомлення: 118
З нами з: Пон квітня 14, 2008 9:57
Звідки: Kyiv

Повідомлення sansanichd » Вів червня 15, 2010 10:05

Пробував вибити пальці з завісів - БЕЗПОЛЄЗНО.
Вирішив підкласти прокладку під нижній завіс і тут розцмію, що мені пропонував Olexa, чого зразу так не зробив не розумію :oops: , розумію що це тимчасово і потрібно підсилити.
Айри написав:В новых Патриотах уже добавили слева внизу на двери фторопластовую подкладку,
а на дверном проеме, напротив нее, соответственно, стальную направляющую пластину.

Щось тяжко уявляється, може хто фото виложить.
Аватар користувача
sansanichd
Участник движения
 
Повідомлення: 385
З нами з: Чет січня 15, 2009 11:33
Звідки: Луцьк (067) 332 30 66

Повідомлення Айри » Вів червня 15, 2010 23:52

Айри написав:Тест-драйв UAZ Patriot Diesel от "Наши тесты" (Россия)

http://www.drive-portal.ru/test-drive-uaz

Тест-драйв UAZ Patriot Diesel (газета Известия, есть стёб)

http://www.videolandia.ru


Смотрите внимательно видео.
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601


Повернутись до 3160, 3162 (Симбир), 3163 (Патриот)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron