Корейська коробка ЗДИХАЄ

Раздел для обсуждения вопросов, связанных с моделями "60-й" серии: 3160, 3162 (Симбир), 3163 (Патриот)

Модератор: Модераторы форума

Корейська коробка ЗДИХАЄ

Повідомлення sansanichd » Чет листопада 25, 2010 13:30

Почала погано втикатися перша (через раз), на малих оборотак якось рикає. Коли не втикається і з силою всетаки включаю таке враження що ось з шестерньою болтається. Мабуть підшибник здихає але розбирати не хочу - ПОКА. Якщо розбирати то вже і щеплення міняти - треба грошенят назбирати, хто вже таке робив напишіть приблизно кіко треба грошей назбирати.
Аватар користувача
sansanichd
Участник движения
 
Повідомлення: 385
З нами з: Чет січня 15, 2009 11:33
Звідки: Луцьк (067) 332 30 66

Re: Корейська коробка ЗДИХАЄ

Повідомлення Voditel » Чет листопада 25, 2010 14:44

sansanichd написав:Почала погано втикатися перша (через раз), на малих оборотак якось рикає. Коли не втикається і з силою всетаки включаю таке враження що ось з шестерньою болтається. Мабуть підшибник здихає але розбирати не хочу - ПОКА. Якщо розбирати то вже і щеплення міняти - треба грошенят назбирати, хто вже таке робив напишіть приблизно кіко треба грошей назбирати.


А исправность ГЦС и РЦС ты проверял?
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Повідомлення Yalta_biker » Чет листопада 25, 2010 17:59

это у тебя сцепление подохло а не коробка. при старте в горку - дергается в конвульсиях?
Вот ударишь напильником по голове - больно, не ударишь - скучно. Парадокс…
Аватар користувача
Yalta_biker
Участник движения
 
Повідомлення: 1382
З нами з: Сер березня 19, 2008 15:48
Звідки: Ялта (Ливадия), Крым

Re: Корейська коробка ЗДИХАЄ

Повідомлення sansanichd » Чет листопада 25, 2010 18:50

Voditel написав:
sansanichd написав:Почала погано втикатися перша (через раз), на малих оборотак якось рикає. Коли не втикається і з силою всетаки включаю таке враження що ось з шестерньою болтається. Мабуть підшибник здихає але розбирати не хочу - ПОКА. Якщо розбирати то вже і щеплення міняти - треба грошенят назбирати, хто вже таке робив напишіть приблизно кіко треба грошей назбирати.


А исправность ГЦС и РЦС ты проверял?

Розшифруйте будь-ласка.
Компютер помилки не видає.
Востаннє редагувалось sansanichd в Чет листопада 25, 2010 18:58, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
sansanichd
Участник движения
 
Повідомлення: 385
З нами з: Чет січня 15, 2009 11:33
Звідки: Луцьк (067) 332 30 66

Повідомлення sansanichd » Чет листопада 25, 2010 18:51

Yalta_biker написав:это у тебя сцепление подохло а не коробка. при старте в горку - дергается в конвульсиях?

Не дьоргається але деколи щоб включити першу приходиться два рази вижати щеплення.
За щеплення згідний що дише на ладан тому і хочу все разом міняти але чомусь грішив на обидва агрегати.
Аватар користувача
sansanichd
Участник движения
 
Повідомлення: 385
З нами з: Чет січня 15, 2009 11:33
Звідки: Луцьк (067) 332 30 66

Повідомлення Yalta_biker » Чет листопада 25, 2010 19:10

расшифровка - Главный и Рабочий Цилиндры Сцепления. Течь главного видна, либо под капотом, либо по штоку - в кабину. А вот с рабочим сложнее - он течет под кожух, в мокрую погоду сразу и не видно. Прокачай их чтоли, для очистки совести. Технология такая же как и на тормозных.
Вот ударишь напильником по голове - больно, не ударишь - скучно. Парадокс…
Аватар користувача
Yalta_biker
Участник движения
 
Повідомлення: 1382
З нами з: Сер березня 19, 2008 15:48
Звідки: Ялта (Ливадия), Крым

Re: Корейська коробка ЗДИХАЄ

Повідомлення Патриот » Чет листопада 25, 2010 22:14

sansanichd написав:Почала погано втикатися перша (через раз), на малих оборотак якось рикає. Коли не втикається і з силою всетаки включаю таке враження що ось з шестерньою болтається. Мабуть підшибник здихає але розбирати не хочу - ПОКА. Якщо розбирати то вже і щеплення міняти - треба грошенят назбирати, хто вже таке робив напишіть приблизно кіко треба грошей назбирати.

На коробке утром плохо включается первая и задняя порой по средсвам двойного выжма но поработав минут 20 втыкается на ура все передачи?
Патриот это состояние души.
Аватар користувача
Патриот
Участник движения
 
Повідомлення: 654
З нами з: П'ят травня 21, 2010 18:35
Звідки: Симферополь

Re: Корейська коробка ЗДИХАЄ

Повідомлення Voditel » Чет листопада 25, 2010 23:00

Патриот написав:
sansanichd написав:Почала погано втикатися перша (через раз), на малих оборотак якось рикає. Коли не втикається і з силою всетаки включаю таке враження що ось з шестерньою болтається. Мабуть підшибник здихає але розбирати не хочу - ПОКА. Якщо розбирати то вже і щеплення міняти - треба грошенят назбирати, хто вже таке робив напишіть приблизно кіко треба грошей назбирати.

На коробке утром плохо включается первая и задняя порой по средсвам двойного выжма но поработав минут 20 втыкается на ура все передачи?


Шток РЦС отрегулируй.
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Re: Корейська коробка ЗДИХАЄ

Повідомлення sansanichd » П'ят листопада 26, 2010 9:43

Патриот написав:
sansanichd написав:Почала погано втикатися перша (через раз), на малих оборотак якось рикає. Коли не втикається і з силою всетаки включаю таке враження що ось з шестерньою болтається. Мабуть підшибник здихає але розбирати не хочу - ПОКА. Якщо розбирати то вже і щеплення міняти - треба грошенят назбирати, хто вже таке робив напишіть приблизно кіко треба грошей назбирати.

На коробке утром плохо включается первая и задняя порой по средсвам двойного выжма но поработав минут 20 втыкается на ура все передачи?

У мене так тисяч 5 км. назат було тепер перша врубається як карта ляже(інколи приходиться вижимати два рази а інколи один) не залежно від того скільки машина працює..
Циліндри не течуть-провіряв.
Шток РЦС отрегулируй - спробую відпишусь.
Аватар користувача
sansanichd
Участник движения
 
Повідомлення: 385
З нами з: Чет січня 15, 2009 11:33
Звідки: Луцьк (067) 332 30 66

Повідомлення Саид » П'ят листопада 26, 2010 10:11

Проблема з вмиканням першої та задньої - було таке в і в мене. Також молився, щоб не коробка... Щоб довго не розписувать - у всіх випадках лікувалось танцями навколо зчеплення та його складових.
Аватар користувача
Саид
Член клуба
 
Повідомлення: 3075
З нами з: Сер лютого 28, 2007 17:44
Звідки: Киев, Лукьяновка
Машина: УАЗ 3163

Повідомлення Student » П'ят листопада 26, 2010 10:35

У меня хоть и не корейская коробка, а Арзамас, но у меня была такая же проблема. Очень плохо включалась первая и задняя передачи.
Сокол нашел в чем причина. У меня открутился один болт, который крепит колокол и двигатель. При этом произошел небольшой перекос и сцепления работало с неправильно. Прав был Махно, что лучший фиксатор резьбы на дизеле - это сварка :D
Что не убивает, то делает нас сильнее.
Аватар користувача
Student
Член клуба
 
Повідомлення: 3785
З нами з: Вів березня 27, 2007 17:18
Звідки: Киев, Соломенка
Телефон: +38050949 три три 29
Машина: УАЗ-31514


Повернутись до 3160, 3162 (Симбир), 3163 (Патриот)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron