Викинув лівий бак

Раздел для обсуждения вопросов, связанных с моделями "60-й" серии: 3160, 3162 (Симбир), 3163 (Патриот)

Модератор: Модераторы форума

Викинув лівий бак

Повідомлення sansanichd » Вів березня 22, 2011 14:35

Їзжу постійно на газу (Патріот 2007р) бензин тільки для прогріву, літрів 20 в баку завжди є, але в лівому нічого автоматика всеодна все переливала в правий. Оскільки катати повні баки бензину в нас час не логічно, тому вирішив зняти лівий а туди впихнути ще один балон. Заглушив три шланги які лишилися і собі їзжу на роботу ніяк не вплинуло, а тут погортав книжку і бачу що один іде на дросельну заслонку через сіпаратор і ще через якусь бадю. Питання що воно робило якщо на роботу машини воно ніяк не вплинуло.
МОЖЕ КОМУ БАК ЛІВИЙ ПОТРІБЕН В КОПЛЕКТІ (кришка, горловина, насос) В ХОРОШОМУ СТАНІ, ВСЕ РОБОЧЕ.
Аватар користувача
sansanichd
Участник движения
 
Повідомлення: 385
З нами з: Чет січня 15, 2009 11:33
Звідки: Луцьк (067) 332 30 66

Re: Викинув лівий бак

Повідомлення Olexa » Вів березня 22, 2011 15:01

sansanichd написав:Заглушив три шланги які лишилися і собі їзжу на роботу ніяк не вплинуло, а тут погортав книжку і бачу що один іде на дросельну заслонку через сіпаратор і ще через якусь бадю. Питання що воно робило якщо на роботу машини воно ніяк не вплинуло.

То всілякі антитоксичні приблуди.

А як в тебе тепер повітря потрапляє в систему замість відпрацьованого пального, і куди виходятять випаровування бензини в спеку? Все заглушене? Дивись, у спеку може политися з-під кришки того баку, що залишився.

На зворотці з паливної рампи є такий пластиковий трійничок, що насправді є тією "автоматикою", що забезпечує перепомповування пального з додкаткового баку в основний. Тепер у тебе від нього висить заглушений "хвіст". Логічно зробити напряму.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: Викинув лівий бак

Повідомлення sansanichd » Сер березня 23, 2011 9:32

То я вже зрозумів, а зтосовно повітря то хіба воно не потрапляє через шланг який іде від горловини.
Аватар користувача
sansanichd
Участник движения
 
Повідомлення: 385
З нами з: Чет січня 15, 2009 11:33
Звідки: Луцьк (067) 332 30 66

Re: Викинув лівий бак

Повідомлення Olexa » Сер березня 23, 2011 13:48

sansanichd написав:То я вже зрозумів, а зтосовно повітря то хіба воно не потрапляє через шланг який іде від горловини.

А кришка горловини хіба не герметична?
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: Викинув лівий бак

Повідомлення Voditel » Сер березня 23, 2011 14:27

sansanichd написав:То я вже зрозумів, а зтосовно повітря то хіба воно не потрапляє через шланг який іде від горловини.


Крышка нужна с клапанном иначе бак лопнет. И выдавленные прокладки не помогут. Крышки есть родные, у меня такие стоят, продаются в жигулевских магазинах.

Кстати, чтобы выключить адсорбер (вот ту бадю через которую шланг едет на впускной коллектор) надо залезть в прошивку и там его отключить.

А вообще надо сначала изучить матчасть.

П.С. Тема в тему (лично никого обидеть не хочу): http://forum.uazbuka.ru/showthread.php? ... 0%E2%EE%E4

Вот этот ответ больше всего понравился: "Или присматривают, что еще дуракоустойчивым сделать. "
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Re: Викинув лівий бак

Повідомлення sansanichd » П'ят квітня 01, 2011 9:08

Voditel написав:
sansanichd написав:То я вже зрозумів, а зтосовно повітря то хіба воно не потрапляє через шланг який іде від горловини.


Крышка нужна с клапанном иначе бак лопнет. И выдавленные прокладки не помогут. Крышки есть родные, у меня такие стоят, продаются в жигулевских магазинах.

Кстати, чтобы выключить адсорбер (вот ту бадю через которую шланг едет на впускной коллектор) надо залезть в прошивку и там его отключить.

А вообще надо сначала изучить матчасть.

П.С. Тема в тему (лично никого обидеть не хочу): http://forum.uazbuka.ru/showthread.php? ... 0%E2%EE%E4

Вот этот ответ больше всего понравился: "Или присматривают, что еще дуракоустойчивым сделать. "

Переконали поставлю ту бадю назат вже придумав як.
Бак комусь треба - питання відкрите.
Аватар користувача
sansanichd
Участник движения
 
Повідомлення: 385
З нами з: Чет січня 15, 2009 11:33
Звідки: Луцьк (067) 332 30 66


Повернутись до 3160, 3162 (Симбир), 3163 (Патриот)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість