Кріплення навігації

Раздел для обсуждения вопросов связи и навигации

Модератори: Olexa, Модераторы форума

Кріплення навігації

Повідомлення Olexa » Чет січня 19, 2012 13:49

Крайній раз в Академії обговорювали з Onega засоби кріплення навігації в авто.

Мова йшла про смартфони та КПК. Я якраз перед тим був на радіоринку (в Києві) й зацікавився там кріпленнями Arkon:

http://arkon.kiev.ua/avtomobilnyie-krepleniya-smartfon

Вони мають пристойну якість, і досить дебелі, як для нашого не асфальтного застосування.

Onega казав, що зі звичайними універсальними кріпленнями для КПК проблема в тім, що вони не дозволяють розташувати КПК близько до скла, що в УАЗ 469/3151 не зручно. Мені здається, такий варіант, можливо, дозволить це:

Зображення

Хоча я не пригадую, щоб бачив на радіоринку саме такий варіант.

В них є й інші варіанти захоплення самого пристрою, та кріплення до машини, зокрема, й такий:

Зображення

Його я на дебелість не перевіряв (в мене була задача, щоб камера смартфона не затулялася).

Ціни від 200 грн.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: Кріплення навігації

Повідомлення Stroymix » П'ят квітня 24, 2015 23:14

У меня все девайсы с такими креплениями имеют дополнительный шнурок привязанный к зеркалу, поскольку из-за перепадов температур отваливаются. Особенно любит спрыгавать регистратор.
http://auto-life.biz - советы автомобилистам
Stroymix
Участник разговора
 
Повідомлення: 7
З нами з: П'ят квітня 24, 2015 20:40
Машина: УАЗ

Re: Кріплення навігації

Повідомлення Xtrance » Суб березня 28, 2020 20:34

Stroymix написав:У меня все девайсы с такими креплениями имеют дополнительный шнурок привязанный к зеркалу, поскольку из-за перепадов температур отваливаются. Особенно любит спрыгавать регистратор.


Это есть такое, у меня регистратор отпадает осенью и весной, когда перепадалы могу быть солидные. А вообщем все зависит от самой присоски.
Xtrance
Участник разговора
 
Повідомлення: 4
З нами з: Чет березня 26, 2020 19:14
Машина: UAZ


Повернутись до Связь и навигация

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість