Защищенный телефон!

Раздел для обсуждения вопросов связи и навигации

Модератори: Olexa, Модераторы форума

Защищенный телефон!

Повідомлення kudo » Суб жовтня 01, 2011 13:17

Скажите, а кто и какие защищенные телефоны использует?
Если можно с комментариями и отзывами.
Попозже напишу впечатления о Dakar.
KIA Cee'D SW, Хочу дизельную БУХАНОЧКУ
Аватар користувача
kudo
Участник разговора
 
Повідомлення: 3
З нами з: Суб жовтня 01, 2011 9:34

Повідомлення Иванович » Нед жовтня 02, 2011 2:30

Китайский клон знаменитой марки....в народе пользуют давно, мы только купили , пока на тесте....но вообще - довольны....цена порядка 60$
http://www.4x4nissan.ru/foto/01470.jpg
http://www.4x4nissan.ru/foto/01471.jpg
Иванович
Участник форума
 
Повідомлення: 35
З нами з: Нед квітня 10, 2011 17:26
Звідки: Россия, г. Краснодар

Повідомлення Olexa » Нед жовтня 02, 2011 9:28

Nokia 3720 Classic

Зображення

Не смартфон (Series 40 6th Edition, не Symbian).

Не боїться занурення у воду (нетривалого), стійкий до ударів (падав з рук на асфальт, дійсно без проблем).

Ну й це Nokia, з гарним, зручним, надійним та функціональним інтерфейсом.

Як телефон, те що треба. Хіба що комусь потрібен епатаж. ;)
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Drifter » Нед жовтня 02, 2011 12:34

Olexa написав:Nokia 3720 Classic

Не смартфон (Series 40 6th Edition, не Symbian).

Не боїться занурення у воду (нетривалого), стійкий до ударів (падав з рук на асфальт, дійсно без проблем).

Ну й це Nokia, з гарним, зручним, надійним та функціональним інтерфейсом.

Як телефон, те що треба. Хіба що комусь потрібен епатаж. ;)


Користуюсь аналогічним телефоном півтора року.
Зручний, простий і надійний телефон без лишніх наваротів.
До занурення поки-що діло не доходило, але падав добряче.
Жизнь на колесах - это пятая стихия.
(с) Люмен
УАЗ-3303, ГАЗ-69,ГАЗ-31105, Nissan Patrol Y60 4.2D
http://drifter-69.io.ua/
Аватар користувача
Drifter
Член клуба
 
Повідомлення: 2124
З нами з: Чет листопада 08, 2007 17:23
Звідки: Житомирська обл., м. Баранівка 80677759069

Повідомлення Miron » Нед жовтня 02, 2011 14:01

Снят с производства :(
Единственный путь - неправильный.
Аватар користувача
Miron
Член Клуба ,Основатель клуба
 
Повідомлення: 1551
З нами з: Суб травня 14, 2005 14:09
Звідки: Киев, 25.12.1976

Повідомлення Olexa » Нед жовтня 02, 2011 21:31

Якщо розглядати смартфони, то в продажу є Motorola DEFY (не офіційне постачання), сподіваюсь, буде Motorola DEFY+ (теж не офіційними каналами, продаж в світі, наче, почався позавчора) та Sony Xperia active (ось-ось має з'явитися в продажу в світі, сподіваюсь, що постачатиметься й офіційно).

Доречі, Android-смартфон Motorola DEFY коштує дешевше за захищений не смартфон Seals VR7. :)
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення MudMax » Пон жовтня 03, 2011 9:47

А хто що думає про Panasonic ToughBook CF-P2?
Мы поговорили о машинах и пришли к выводу, что если уж покупать что-нибудь, так это ГАЗ-69, но их, к сожалению, не продают. (Стругацкие)
Аватар користувача
MudMax
Член клуба
 
Повідомлення: 3240
З нами з: Суб січня 06, 2007 18:02
Звідки: Киев (06.01.1983)

Повідомлення Olexa » Пон жовтня 03, 2011 10:19

MudMax написав:А хто що думає про Panasonic ToughBook CF-P2?

А він хіба не GSM 850/1900? В нас частоти 900/1800, та й то 1800 може бути лише в містах.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Voblin_UA » Чет листопада 10, 2011 12:58

Всем привет!
Полтора месяца пользуюсь Motorola Defy.
До этого был незащищённый Nokia E66.
Что я могу сказать про Моторолу? Вещь в себе. Как телефон - к Андройду надо привыкнуть и крепко вникнуть в эту систему. Если нужно в первую очередь звонить, нужны железобетонная понятность и предсказуемость, работоспособность "из коробки" - не стоит связываться с Android. Только кнопочный смартфон на Симбиан или что-то типа 3720, никакого тачскрина. ИМХО, естественно.
Потому что Моторолу для полной работоспособности надо крепко допиливать напильником. Так что за 3000 гривен я получил не только шикарный защищённый телефон, но и широкое поле для творчества :) Что очень нравится - под струёй воды из-под крана работает :) Как телефон - тоже работает, хотя пришлось допилить сторонним софтом. Как навигатор - я доволен. Тем более что украинские учёные изобрели принципиально новый тип топлива - спиженный газ, вот на нём и работают очень многие программы :lol:
От ударов не защищён.
Так что я лично не отношу этот телефон к суровым внедорожникам типа Сонима и т.п. Это многофункциональный микрокомпьютер с возможностью осуществлять звонки, при этом защищённый от брызг и дождя. Большего я бы от него не требовал.
Чего однозначно не хватает - отсутствует возможность крепления к верёвке на шею или петле на руку.
В остальном я очень доволен. Да и не напишу другого полюбому, ибо кто же признает себя лохом после того как потратил 3000 гривен? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Чтобы носить очки - мало быть умным, надо ещё плохо видеть!!! :)
Аватар користувача
Voblin_UA
Участник движения
 
Повідомлення: 479
З нами з: П'ят червня 30, 2006 12:53
Звідки: Харьков, 21.07.1976

Повідомлення Влад » Чет листопада 10, 2011 14:21

Voblin_UA написав: Как телефон - к Андройду надо привыкнуть и крепко вникнуть в эту систему. Если нужно в первую очередь звонить, нужны железобетонная понятность и предсказуемость, работоспособность "из коробки" - не стоит связываться с Android.
Только кнопочный смартфон на Симбиан или что-то типа 3720, никакого тачскрина. ИМХО, естественно.
Потому что Моторолу для полной работоспособности надо крепко допиливать напильником. Так что за 3000 гривен я получил не только шикарный защищённый телефон, но и широкое поле для творчества :) Что очень нравится - под струёй воды из-под крана работает :) Как телефон - тоже работает, хотя пришлось допилить сторонним софтом. Как навигатор - я доволен. Тем более что украинские учёные изобрели принципиально новый тип топлива - спиженный газ, вот на нём и работают очень многие программы :lol:
От ударов не защищён.
Так что я лично не отношу этот телефон к суровым внедорожникам типа Сонима и т.п. Это многофункциональный микрокомпьютер с возможностью осуществлять звонки, при этом защищённый от брызг и дождя. Большего я бы от него не требовал.
Чего однозначно не хватает - отсутствует возможность крепления к верёвке на шею или петле на руку.
В остальном я очень доволен. Да и не напишу другого полюбому, ибо кто же признает себя лохом после того как потратил 3000 гривен?

Користуюся таким апаратом вже рік, а може і більше. Ціна в 3000 грн це досить дорого, рік тому я купляв його за 2700. Хтось певно добре на тобі заробив. Тут вже скоро Motorola Defy+ на підході.
Якщо купляти його як телефон, то краще брати телефон з конпками на Симбиан. З приводу того, що його треба допилювати, це факт. Але в цьому теж є свої плюси, бо не треба багато видаляти з нього. Те що захотів, то і ставиш. З приводу захищеності, то в мене він постійно живе з ключами і я не парюсь з приводу того чи з ним трапиться щось чи ні. З приводу водонепроникності, то недавно довелося ниряти за ним в басейн, при цьому протер полотенцем і він далі працює.:) Загальний висновок. Якщо хочеться чогось універсального та і ще і вміру захищеного від впливу навколишнього середовища, то це як раз той вибір. Хоча є і досить гарні конкуренти: Sony Ericsson Xperia Active, Samsung Galaxy Xcover.
Аватар користувача
Влад
Участник движения
 
Повідомлення: 411
З нами з: П'ят березня 06, 2009 23:23
Звідки: м. Бровари

Повідомлення Voblin_UA » Чет листопада 10, 2011 14:51

Ага...
Sony Ericsson Xperia Active меньше по размеру, в том числе размеру экрана, да и по разрешению тоже :)
По гнусмасу не в курсе.
А по ценам - такие они были на момент покупки, других не было :roll:
Чтобы носить очки - мало быть умным, надо ещё плохо видеть!!! :)
Аватар користувача
Voblin_UA
Участник движения
 
Повідомлення: 479
З нами з: П'ят червня 30, 2006 12:53
Звідки: Харьков, 21.07.1976

Повідомлення Olexa » Чет листопада 10, 2011 15:27

Влад написав:Тут вже скоро Motorola Defy+ на підході.

Чого ж на підході, он у Флеш Мобайлі на вітрині лежить. Я вже не кажу за comuteruniverse.net, clove.co.uk, handtec.co.uk.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Olexa » Чет листопада 10, 2011 15:27

Voblin_UA написав:По гнусмасу не в курсе.

За роздільною здатністю менше.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Влад » Чет листопада 10, 2011 16:18

Olexa написав:Чого ж на підході, он у Флеш Мобайлі на вітрині лежить. Я вже не кажу за comuteruniverse.net, clove.co.uk, handtec.co.uk.

Я мав на увазі офіційно в Україні :)
Востаннє редагувалось Влад в Чет листопада 10, 2011 16:40, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Влад
Участник движения
 
Повідомлення: 411
З нами з: П'ят березня 06, 2009 23:23
Звідки: м. Бровари

Повідомлення Voblin_UA » Чет листопада 10, 2011 16:24

Моторола ушла с рынков Украины и России с 2011 года, так что если у кого-то в магазине будет лежать - есть риск напороться на неприятности, продавая несертифицированное контрафактное и т.п. Мне так объяснил один хлопец в магазине, когда я спросил о Мотороле. Ну, когда ещё себе искал телефон. Так что выбор невелик: или заказывать там, или брать у кого-то из частников, нелегально, по сути.
Чтобы носить очки - мало быть умным, надо ещё плохо видеть!!! :)
Аватар користувача
Voblin_UA
Участник движения
 
Повідомлення: 479
З нами з: П'ят червня 30, 2006 12:53
Звідки: Харьков, 21.07.1976

Далі

Повернутись до Связь и навигация

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість