Допоміжіть в орієнтуванні

Раздел для обсуждения вопросов связи и навигации

Модератори: Olexa, Модераторы форума

Допоміжіть в орієнтуванні

Повідомлення Bobikus » Пон квітня 18, 2011 22:33

Вчасно стримався, мало не написав в орієнтації :)

Проблема ось у чому - ніколи не був на жодних змаганнях, ніколи не вводив точок, треків, маршрутів. Думаю, після мене буде ще чимало людей, яких це цікавитиме.

Насамперед Озік. Куди і яким чином потрібно вводити координати? Чи є якісь конвертери, чи можна їх отримувати флешкою, блютусом? Чи можна обмінюватись маршрутами? Як?

Також живий приклад у SAS Планета - я знайшов в Інтернеті координати контрольних точок Карпатського Кордону. Але проблема, що вони у такому форматі, який не хоче вводитись у поле пошуку. Тобто, скажімо, координати старту КК - 48.7020N та 23.6356E. Натомість програма просить вводити у форматі N гг°мм'ccc", E гг°мм'ccc". Навіть коли я намагаюся розбити ці цифри на гг°мм'ccc", отримую хибні координати, значно західніше та південніше справжніх точок.

У чому таємниця?
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення Yalta_biker » Пон квітня 18, 2011 22:40

САС чудно хавает озиковые треки и "через переходник" - точки.
Вводить и там и там просто - длинное нажатие на карту стилусом - create waypoint затем edit waypoint и редактируешь. формат координат задается в settings-general.
На самом деле - сложного ВАЩЕ ничего нет, интуитивно понятно. Файлы точек и треков добавляются, передаются на флеху, по блютусу, как угодно.
Вот ударишь напильником по голове - больно, не ударишь - скучно. Парадокс…
Аватар користувача
Yalta_biker
Участник движения
 
Повідомлення: 1382
З нами з: Сер березня 19, 2008 15:48
Звідки: Ялта (Ливадия), Крым

Повідомлення Shustov » Пон квітня 18, 2011 22:50

Набагато простіше методом "мавпи". Один раз хтось покаже і будеш "рулити". А так, віртуально, важко зрозуміти. Мені показали один раз і все.
Suzuki Grand Vitara New, Уаз 469
050-385-0193
Shustov
Участник форума
 
Повідомлення: 176
З нами з: Нед грудня 21, 2008 18:14
Звідки: Киев Конча-Заспа

Повідомлення Bobikus » Вів квітня 19, 2011 1:22

Дуже дякую і наперед прошу вибачення у всіх, до кого буду доколупуватись на старті Карпатського Кордону :)
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ


Повернутись до Связь и навигация

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron