П/А или двухстволка...

Эти два увлечения неразрывно связанны с УАЗом, а для многих и явились причиной его покупки.

Модератор: Саид

Re:

Повідомлення DOKTUR » Чет грудня 06, 2012 9:14

TOVSTUY написав:А зачем охотнику нужен П/А если заряжать можно только 2 патрона?

3патрона
Аватар користувача
DOKTUR
Участник форума
 
Повідомлення: 168
З нами з: П'ят вересня 30, 2011 18:46

Re: П/А или двухстволка...

Повідомлення kenzo » Чет січня 24, 2013 13:17

мне ближе по душе п/а, но знаю людей кто владел п/а и перешли на двухстволки. надо найти свое оружие и породниться с ним.
Аватар користувача
kenzo
Участник форума
 
Повідомлення: 22
З нами з: Нед листопада 11, 2012 19:04
Звідки: Киев, Саксаганского
Телефон: 0681223822
Машина: gw Safe

Re: П/А или двухстволка...

Повідомлення max_78 » Чет лютого 09, 2017 21:09

Владею и полуавтоматом, но ближе к душе двухстволка, как, то больше стало тянуть к классической охоте, с собакой. Может с возрастом приходит. Но несомненно п/а на копытных преимущественно, да и на гуся его беру всегда! На фазана с головой хватает и Зауэра или Меркеля! Ну как, то так!
max_78
Участник разговора
 
Повідомлення: 19
З нами з: Вів лютого 07, 2017 19:33
Машина: Уаз Хантер 315195

Re: П/А или двухстволка...

Повідомлення Faw » Сер квітня 05, 2017 19:11

Єх зараз напевно у відповідь почую купу проти, але я за помпу. Поясню в мене дві рушниці одна ИЖ59 Спутник виключно на гуся та качку. Та Ата АRMS для перепела (короткий стовол) та кабана та іншої дичини довгий. Поясню, наприклад для перепела коли з під манка піднімається зграя а заряд з малою навіскою то помпа в самий раз, не підклинює як п\а, друге короткий ствол дає зрпазу гарну осип, вага рушниці невелика і це відчуваєш (особливо в порівнянні з Іжем) Що стосується прицільної стрільби на помпі при перезарядці..... скажу так після декількох виїздів на полігон та 200- 300 вистрелів чітко розумієш як робити так, щоб приціл при темповій стрильбі не збивався. Я не знаю як на інших помпах, в мене стоїть зворотня пружина і при темповій стрільбі тобі треба тільки тягнути цівє на себе а після викиду гільзи його відпускаєш і пружина сама заганяє патрон в патронник та повертає цівьє в бойове положення, фактично темп стрільби не відрізняється від п/а. Можливо в моделях де немає такої пружиниі виникають проблеми з повторним прицілюванням в мене ця проблема не стоїть. Ну а якщо на гуся то Іж є Іж саме воно. п\а річ класна але вимоглива до патронів (особливо самокрутів), що призводить до того що іноді п\а перетворюється в повноцінну однозарядку
Не знаешь, что найдешь, что потеряешь
Аватар користувача
Faw
Участник движения
 
Повідомлення: 279
З нами з: П'ят травня 30, 2008 11:26
Звідки: Киев

Поперед.

Повернутись до Охота/Рыбалка

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість