Мы, рыболовы-любители, объявляем войну

Эти два увлечения неразрывно связанны с УАЗом, а для многих и явились причиной его покупки.

Модератор: Саид

Повідомлення Mykola STARyy » Сер жовтня 19, 2011 20:35

А взагалі я не про екологів, інспекторів, ні про хабарі. А про те, що ці кампанії проводяться виключно для напихання власної кишки.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

й

Повідомлення dobrojelatel » Сер жовтня 19, 2011 20:43

ЧТо-То я не встречал разгромных статей о ущербе от промышленных, безконтрольных, бездумных вырубках леса в карпатах, а о вреде джиперов- пруд пруди. хотя вред от заготовки леса гораздо ощутимее,
на основании этого есть сомнения в благих намерениях экологических крикунов, кем бы они себя не называли- ихтиологами или как по другому. ИМХО и я не нуждаюсь в опровержениях на форуме
не такий я вже і добрий,... чи добрий,... це питання мене дратує.
ntk/ О67 ЧЧ ОО 22 I
Аватар користувача
dobrojelatel
Член клуба
 
Повідомлення: 1436
З нами з: Нед лютого 10, 2008 1:36
Звідки: м. Вишневе
Телефон: 0674400221
Машина: 3163

Re: й

Повідомлення avto-razborka » Сер жовтня 19, 2011 20:55

dobrojelatel написав:ЧТо-То я не встречал разгромных статей о ущербе от промышленных, безконтрольных, бездумных вырубках леса в карпатах,

А я встречал. Статей валом. Вырубка первым делом объясняет наводнения в западных регионах.
Продам зап части для УАЗ, помогу продать или купить автомобиль. СТО для УАЗ (067) 971-12-05; (099)236-15-18
Аватар користувача
avto-razborka
Участник движения
 
Повідомлення: 925
З нами з: П'ят березня 18, 2011 0:19
Звідки: Киев, Позняки

Re: й

Повідомлення avto-razborka » Сер жовтня 19, 2011 20:56

dobrojelatel написав: есть сомнения в благих намерениях экологических крикунов, кем бы они себя не называли- ихтиологами или как по другому.

Ну да, и ты туда же... Ну ну... :lol:
Продам зап части для УАЗ, помогу продать или купить автомобиль. СТО для УАЗ (067) 971-12-05; (099)236-15-18
Аватар користувача
avto-razborka
Участник движения
 
Повідомлення: 925
З нами з: П'ят березня 18, 2011 0:19
Звідки: Киев, Позняки

Повідомлення Mykola STARyy » Сер жовтня 19, 2011 21:25

Я ні на що не натякаю, я прямо кажу, що від вашої діяльності тільки шкода. Від заборони легального полювання той самий ефект, що і від горбачовського сухого закону. До браконьєрів долучилися ще і ображені мисливці. "вони все одно б"ють, а нам зась?"
Я єгер УТМР, знаю, про що говорю.
Розсобачити народ, що два пальці, а назад до порядку привчити?
Давайте, пане, займатись своїми справами, ловити рибку в мутній воді, це не іхтіологія.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Повідомлення avto-razborka » Сер жовтня 19, 2011 21:47

Mykola STARyy написав:Я ні на що не натякаю, я прямо кажу, що від вашої діяльності тільки шкода. Від заборони легального полювання той самий ефект, що і від горбачовського сухого закону. До браконьєрів долучилися ще і ображені мисливці. "вони все одно б"ють, а нам зась?"
Я єгер УТМР, знаю, про що говорю.
Розсобачити народ, що два пальці, а назад до порядку привчити?
Давайте, пане, займатись своїми справами, ловити рибку в мутній воді, це не іхтіологія.

Пане Микола, я Єгер ГЛОХ. Теж мабуть щось маю розуміти, але не розумію по перше:
Як стосується індивідуальне мисливство до промислового лову?
Я ще зрозумів би як би Ви привели приклад винищення Зубрів на державному рівні, або полювання з вертольотів наших депутатів, які навіть не забирають здобич, просто валять чергами з автоматів.
Тоді так. Але в петиції саме йдеться про те, що промисловий вилов повністю безконтрольний, а державі з цього йдуть копійки, тоді як винищується колосальні об'єми рибних ресурсів.
А от якраз той самий рибалка, який хоче вловити пару рибин, змушений танцювати ритуальні танці на березі.
Про заборону полювання я з Вами згодний, це спричинить масові випадки браконьєрства. А от промисловий лов вже набув масовості, та безконтрольного знищення риби.
До речі, я маю диплом еколога зі спеціалізацією іхтіологія, але я ніколи не працював за фахом, тому Ваші висловлювання що до "свого діла" недоречні.
Будь яка людина може долучитися до цієї справи, це наше право та громадський обов'язок.
Продам зап части для УАЗ, помогу продать или купить автомобиль. СТО для УАЗ (067) 971-12-05; (099)236-15-18
Аватар користувача
avto-razborka
Участник движения
 
Повідомлення: 925
З нами з: П'ят березня 18, 2011 0:19
Звідки: Киев, Позняки

Повідомлення Mykola STARyy » Чет жовтня 20, 2011 8:55

avto-razborka написав:Пане Микола, я Єгер ГЛОХ. Теж мабуть щось маю розуміти, але не розумію по перше:
Як стосується індивідуальне мисливство до промислового лову?
Ви мабуть забули, що кількома постами вище пишалися забороною полювання:
avto-razborka написав:
Якщо сидіти та нічого не робити, тім більше нічого не буде. Це яскраво продемонструвала той річна заборона полювання, та цього річний мітинг та наслідки.
а тут уже пишете зовсім навиворіт:
avto-razborka написав:Про заборону полювання я з Вами згодний, це спричинить масові випадки браконьєрства.
А заборона промислового вилову ні?!
avto-razborka написав:Я ще зрозумів би як би Ви привели приклад винищення Зубрів на державному рівні, або полювання з вертольотів наших депутатів, які навіть не забирають здобич, просто валять чергами з автоматів.
Тоді так.

А ваші герої проти цього хоч пікнули?
avto-razborka написав:До речі, я маю диплом еколога зі спеціалізацією іхтіологія, але я ніколи не працював за фахом, тому Ваші висловлювання що до "свого діла" недоречні.
Охохох!, То який же ви, за перепрошенням іхтіолог?, мати диплом і бути спеціалістом, це, знаєте, дещо іншого...
Єгер хоч справжній?
avto-razborka написав:Будь яка людина може долучитися до цієї справи, це наше право та громадський обов'язок.
Може вистачить уже будь-яких людей?
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Повідомлення avto-razborka » Чет жовтня 20, 2011 9:42

Mykola STARyy написав:Ви мабуть забули, що кількома постами вище пишалися забороною полювання:


:shock: :shock: :shock: Перечитайте будь ваша ласка про що саме я писав, та на майбутнє уважніше читайте... Дякую.
Продам зап части для УАЗ, помогу продать или купить автомобиль. СТО для УАЗ (067) 971-12-05; (099)236-15-18
Аватар користувача
avto-razborka
Участник движения
 
Повідомлення: 925
З нами з: П'ят березня 18, 2011 0:19
Звідки: Киев, Позняки

Повідомлення avto-razborka » Чет жовтня 20, 2011 9:43

А заборона промислового вилову ні?!
.


Звичайно ж ні. Промисловий лов давно вже має неофіційний статус браконьєрства, перечитайте посилання в першому пості. Там є всі необхідні докази та обґрунтування.
Продам зап части для УАЗ, помогу продать или купить автомобиль. СТО для УАЗ (067) 971-12-05; (099)236-15-18
Аватар користувача
avto-razborka
Участник движения
 
Повідомлення: 925
З нами з: П'ят березня 18, 2011 0:19
Звідки: Киев, Позняки

Повідомлення avto-razborka » Чет жовтня 20, 2011 9:46

Mykola STARyy написав:А ваші герої проти цього хоч пікнули?

А Ваші!? :lol:
Продам зап части для УАЗ, помогу продать или купить автомобиль. СТО для УАЗ (067) 971-12-05; (099)236-15-18
Аватар користувача
avto-razborka
Участник движения
 
Повідомлення: 925
З нами з: П'ят березня 18, 2011 0:19
Звідки: Киев, Позняки

Повідомлення avto-razborka » Чет жовтня 20, 2011 9:51

Mykola STARyy написав:Охохох!, То який же ви, за перепрошенням іхтіолог?, мати диплом і бути спеціалістом, це, знаєте, дещо іншого...

Наведіть мені будь ласка мою цитату де я наголошував на тому, що я або діючий спеціаліст, або працюю в сфері спеціальності?
Я вивчав цей курс за власним бажанням. Працювати в цій сфері ніколи не збирався. Так, для себе навчався, подобалась ця дисципліна. Та і взагалі, Ви хоч раз спробуйте відповісти не у запиті?
Продам зап части для УАЗ, помогу продать или купить автомобиль. СТО для УАЗ (067) 971-12-05; (099)236-15-18
Аватар користувача
avto-razborka
Участник движения
 
Повідомлення: 925
З нами з: П'ят березня 18, 2011 0:19
Звідки: Киев, Позняки

Повідомлення avto-razborka » Чет жовтня 20, 2011 9:52

Mykola STARyy написав:Може вистачить уже будь-яких людей?

Може. Також може взагалі зашторитись в своїх домівках та закрити роти. Ви були на мітинзі щодо заборони полювання Сівцем?
Продам зап части для УАЗ, помогу продать или купить автомобиль. СТО для УАЗ (067) 971-12-05; (099)236-15-18
Аватар користувача
avto-razborka
Участник движения
 
Повідомлення: 925
З нами з: П'ят березня 18, 2011 0:19
Звідки: Киев, Позняки

Повідомлення NoUaZ » Чет жовтня 20, 2011 23:11

А для чого п"ять постів підряд на протязі 10хв.?
Аватар користувача
NoUaZ
Участник движения
 
Повідомлення: 854
З нами з: Суб березня 14, 2009 18:33
Звідки: Львів
Машина: Фордобобік

Повідомлення Саид » П'ят жовтня 21, 2011 6:46

NoUaZ написав:А для чого п"ять постів підряд на протязі 10хв.?

Для наполнения собственной темы и поддержания у нее статуса "актуальная, всегда вверху".
Я заканчиваю кормить этого тролля.
Аватар користувача
Саид
Член клуба
 
Повідомлення: 3075
З нами з: Сер лютого 28, 2007 17:44
Звідки: Киев, Лукьяновка
Машина: УАЗ 3163

Повідомлення ШАМПАНЬ » П'ят жовтня 21, 2011 20:54

Саид написав:Я заканчиваю кормить этого тролля.
...ги-ги
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Поперед.Далі

Повернутись до Охота/Рыбалка

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron