Подготовка машин для охоты.

Эти два увлечения неразрывно связанны с УАЗом, а для многих и явились причиной его покупки.

Модератор: Саид

Повідомлення ШАМПАНЬ » Сер серпня 12, 2009 17:17

Ну, тут почитав, набалакали багато! А я скажу краще- купив я свого ЧЕРЕЗ ОХОТУ! А бортовий по багатьх причинах- коликтив недоприводний, а в бортовий сідає 20чол. без проблем. Охота- це болото, і коли ця п"янь носить його в салон... тоді не до охоти!!! А в мене кузов із досок- шлангом полив,все зтекло!! Модернізувать начав після 1 сезону,-дістало все! Після модерізації з уаза лишились одні документи. І це вже МАШИНА для охоти, яка використовуєця і на фірмі як грузова, і як жип для джиперського руху (яким я заразивсь з весни через Махна - великої падлюки в очах моєї супруги :lol: :lol: :lol: ). + "некозлить", дуже м"кий і прохідніший за козлика бо довший і вищий. А жиперські ЛЮБІ "навороти" на полюванні- це ВЕЛИКИЙ ПЛЮС!!! А писать що простенький уазик на охоті - супер..., це ЗЛИТЬ неподєцкі- тягаю таких "..." дуже часто, вмісто того щоб полювать!!! :x . Бобло економлять на машині... І ше, на (другое сменить) УАЗа? смішно :lol: :(другое) може буть дешевше!!! :roll: :lol:
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Shurik » Сер серпня 12, 2009 17:40

Саня, на охоте есть все прелести бездора, потому и ездим туда не на Жигулях, а подготовка машины должна быть максимальной, там расчитывать не на кого, у нас в колективе транспорта который меня вытянет просто нету.

И я и Саид вообщето Александры :)
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.

© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
Shurik
Член Клуба, Администратор форума
 
Повідомлення: 8853
З нами з: П'ят грудня 16, 2005 15:36
Звідки: Львов.
Телефон: О67-49-26-l7l
Машина: УАЗ 3151

Повідомлення DIMON » П'ят серпня 28, 2009 13:42

2 Шурик, так и не возражал потив бездора на охоте,
Сначала газ до отказу, а там поглядим...
31512 - 417 бенз\метан, скор пары, и куча планов...
Аватар користувача
DIMON
Участник движения
 
Повідомлення: 1280
З нами з: Суб липня 14, 2007 13:43
Звідки: Киев, Березняки О5О-845-24-8O

Повідомлення ШАМПАНЬ » Сер березня 10, 2010 20:27

І ще раз перечитав заглохшу тему... Ця зіма (мисливський сизон), трошки змінила те мислення що було до цього! От Саід писав що кенгурін (силовий бампер) ненада на охоті. Так якщо небрать до уваги що інколи в лісі можна тицьнуця в дерево, так із цим снігом, так позамітало лісні колії, що весь час їздив хащами, ломаючи кенгурятником, гілковідбійниками підлісок!!! І без цьго було б ну геть КАПЕЦЬ! Лібьодка тоже ВЕЛИКА сила на охоті!!! А лопата (кілька) це вообще, шо трактор! І якби в мене була ще й ззаду лібіда...., :shock: невідказався щоб і по боках стояли :D ! А яка проблема по снігу виїхать на невеличку гірку! Тут і гума,і бендлоки :shock: , і блокіровки, і МАТь, все НАДА!!! Так що на охоті ВСЕ оффроудне, велика поміч! От мабуть навігація тільки лишня :D ! А експедиційники, люстри, і т.д., це те саме що і в "експедицію", залежить на скіки їдеш на охоту, і скільки людей в салоні + собак в багажнику! А те шо там писали шо простенького УАЗика хватає... так то такі мабуть і мисливці! Які парочку раз виїдуть на охоту, а там єгия в лісі сніг попрогортали (наші таке робили)!
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення DIMON » Сер березня 10, 2010 20:33

Руслан, тебя читаешь - ну кладец народной мудрости и того же творчества... \хотя зима для охоты была тяжелая, щас полегче стало, я своим Бобром бил дорогу, а Бухань на 245-ке шла за мной, хотя и подергать пришлось, 245-ка - ЗЛО!!!!
Сначала газ до отказу, а там поглядим...
31512 - 417 бенз\метан, скор пары, и куча планов...
Аватар користувача
DIMON
Участник движения
 
Повідомлення: 1280
З нами з: Суб липня 14, 2007 13:43
Звідки: Киев, Березняки О5О-845-24-8O

Повідомлення Саид » Сер березня 10, 2010 20:48

Хм... А чого ж мені вдається пересуватись лісом/полем без бедлоків, блокіровок та ще й не на порталах?.. І без кенгурятника... І без гілковідбійників... :shock:
Я ж не знав, що без цього добра з асфальту з'їзджати не можна... Пробачте, дурний був. :oops: Більш так не буду, завтра ж замовлю гілковітбійники. ;)
P.S. Підкажіть до речі - а одного вистачить? :D
Аватар користувача
Саид
Член клуба
 
Повідомлення: 3075
З нами з: Сер лютого 28, 2007 17:44
Звідки: Киев, Лукьяновка
Машина: УАЗ 3163

Повідомлення Mykola STARyy » Сер березня 10, 2010 21:49

Чуєш, Руслан, що у вас там за місцевість така, просто страх бере? :shock: Ти за цими ужастями хоч разок стрельнув? :lol:
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Повідомлення ШАМПАНЬ » Чет березня 11, 2010 20:07

Саид написав:Хм... А чого ж мені вдається пересуватись лісом/полем без бедлоків, блокіровок та ще й не на порталах?.. І без кенгурятника... І без гілковідбійників... :shock:
Я ж не знав, що без цього добра з асфальту з'їзджати не можна... Пробачте, дурний був. :oops: Більш так не буду, завтра ж замовлю гілковітбійники. ;)
P.S. Підкажіть до речі - а одного вистачить? :D
Ви мене дивуєте!!! В лісі (там де сніг просто падав, не мело) в мене по яйця снігу!!! Як я порвав полуось, я визвав з дому МТЗ82 (хто не зна, Білорус з ведущим передком) так він по моєму протоптаному до мене доїхав, а об"їхать на перед, по снігу, не зміг! Так я заякоривсь за нього, витянувсь, та через блок витянув лібьодкою і його! Трактор НЕЇДЕ!!! А я їду, на лібьодці :oops: ! В вас шо снігу нема!? Я січас від прогорнутого, на вояках, з призпущиними колесами, і 5 метрів невід"їду!!! А от коли загрузю з тону- пітори, та компресором підберу тиск в колесах... шо танк... правда без лібьодки, так, танкетка :D ! Але я знаю чому в мене так, тому що я живу на вершині вододілу України. Від мене всі яри ідуть в різні боки (ріки Укр.) І райцентр Звенигородка від мене 30км, а на 2 неділі раньше все достигає. Мій двір на висоті 323м. над уровнем моря. Заполярьє блін.
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення sansanichd » Пон серпня 30, 2010 18:05

FreeFraG написав:
Ohotnik написав:А вот заехать с охотничей бригадой в такие лесные дебри, куда егеря уже лет 10-20 не ходили, где все лесные дороги поросли молодняком и его нужно как танк ломать во время движения, когда приходиться сооружать бревенчатые мосты через ручьи, вот это по настоящему. Потом разбивка лагеря, выживание в холод до утра и утром в загонку на козла, кабана, что может быть лучшим испытанием для мужчины и его верного друга УАЗа.
Скажите кто заежджал в леса в глубину до 20-30 км ? Кто встречал самосёлов, которые живут как дикие люди без света натуральным хозяйством. Да не многие знают, что такие места в Украине есть.
УАЗ и его подготовка должны иметь чисто прикладное значение без всяких понтов.


Вопрос конечно интересный, но обычно все НОРМАЛЬНЫЕ люди пытаются идти по пути наименьшего сопротивления. Со всей ответственностью, буду утверждать что по этому пути идут не только люди но и ток. На кой ляд мне ехать за 20-30 км. в глубину леса, если можно отъехать от областного центра на 30-35 км. и РЕЗУЛЬТАТИВНО!!! поохотиться, предварительно в 2-3 км от места охоты заправивишись под горловины и скупившись продуктами в круглосуточном магазине? Батенька, это попахивает мазохизмом с душком стахановства.
Может быть Вы совсем "не в ту степь" ездите на охоту/рыбалку?

P.S. Козла/кабана я могу взять и без доставки моей задницы к месту охоты УАЗом, я туду и недоприводом доеду.

P.S.S. Что-то мне подсказывает о том, что это Чернобыльская зона либо Черниговские леса

Тоді возніка питання нафік тобі УАЗ.
Аватар користувача
sansanichd
Участник движения
 
Повідомлення: 385
З нами з: Чет січня 15, 2009 11:33
Звідки: Луцьк (067) 332 30 66

Повідомлення FreeFraG » Пон серпня 30, 2010 23:41

sansanichd написав:Тоді возніка питання нафік тобі УАЗ.

Да потому и нужен что охочусь не только в тех местах где можно проехать недоприводом, при этом рядышком заправиться под самые горловины и запаковать багажник продуктами.

P.S. В черниговских лесах заправок и супермаркетов в лесу не видел. Но ездил. Своим УАЗом.
Крут не тот, кто дальше всех заехал, а тот, кто своим ходом вернулся
Аватар користувача
FreeFraG
Член клуба
 
Повідомлення: 1862
З нами з: Чет серпня 30, 2007 12:44
Звідки: Черкассы
Машина: УАЗ-31512

Повідомлення FreeFraG » Пон серпня 30, 2010 23:47

sansanichd написав:Тоді возніка питання нафік тобі УАЗ.

Да потому и нужен что охочусь не только в тех местах где можно проехать недоприводом, при этом рядышком заправиться под самые горловины и запаковать багажник продуктами.

P.S. В черниговских лесах заправок и супермаркетов в лесу не видел. Но ездил. Своим УАЗом.
Крут не тот, кто дальше всех заехал, а тот, кто своим ходом вернулся
Аватар користувача
FreeFraG
Член клуба
 
Повідомлення: 1862
З нами з: Чет серпня 30, 2007 12:44
Звідки: Черкассы
Машина: УАЗ-31512

Повідомлення DIMON » Вів серпня 31, 2010 0:29

Тоді возніка питання нафік тобіУАЗ
А если мы в тех же местах охотимся, что и до УАЗа, то тоже нах нужен? УАЗ - упрощает и облегчает, батенька....
Сначала газ до отказу, а там поглядим...
31512 - 417 бенз\метан, скор пары, и куча планов...
Аватар користувача
DIMON
Участник движения
 
Повідомлення: 1280
З нами з: Суб липня 14, 2007 13:43
Звідки: Киев, Березняки О5О-845-24-8O

Повідомлення sansanichd » Сер вересня 01, 2010 9:55

Я минулої зими (снігу по яйця) вперше поїхав на полювання (мій Патрік єдиним чив відрізняється від стандартного це злі Гудрічі 275) з нами був ще Поджеро то він бідненькій за мною весь день слід в слід і їздив. Це полювання ще показало що хочаб кінгурятнік має бути бо коли дерева деруть по машині душа кровю обливається, а так поїздити кілька сезонів і на машину буде страшно дивитися. Волинь не зрівняється по своїх умовах з карпатами там без лебідки з дому взагалі не варто виїзжати, їздив кататися на лижах так місцеві катали навколишніми дорогами кров стигне коли того армійця китає зі сторони в сторону щей на схилі а воділа з такою спокійною пикою каже що це ще квіточки. З цього всього роблю висновок, що мінімальна підготовка машини в кожного своя, велику роль грає саме де ви полюєте. Останні зими показали, що чим більше цих плюсів тим краще.
Аватар користувача
sansanichd
Участник движения
 
Повідомлення: 385
З нами з: Чет січня 15, 2009 11:33
Звідки: Луцьк (067) 332 30 66

Поперед.

Повернутись до Охота/Рыбалка

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron