Мисливські собаки.

Эти два увлечения неразрывно связанны с УАЗом, а для многих и явились причиной его покупки.

Модератор: Саид

Мисливські собаки.

Повідомлення ШАМПАНЬ » Суб вересня 12, 2009 14:48

Давайте обсудим хто має, і які породи а також їх натаска.
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення ШАМПАНЬ » Вів вересня 15, 2009 16:51

Я маю 2 Дратхаари. Точніше одне цуциня. Як собаковод я ще не дуже, тому що тільки другий рік як займаюсь. Вибрав породу теж через інтернет- я на рос. мисливському форумі написав що в собаках розбираюсь харашо- вони гавкають і кусаються. Дуже хочу пса, основна охота це качка, заєць, лис, інколи проскакує коза і кабан, яку породу посовітуєте. Відповідів були сотні з відусіль: 60% Дратхаар + 20% Курцхаар - остальне остальні, в основному Лайки. Купив у Черкасах, навчив лижать, до мене,і нізя. Так відкриття було коли цуциняті було 6 місяців, в перший день подало 4 качки. В неділю 3, а в середу я ніразу не стрельнув (небуло по чому), але додому прийшов з качкою- найшло в очереті живого підранка з відкриття. А в 7 місяців уже мав з під його 3 кабани. А до кінця сезонну... Ну те що я його разів три шив від кабана, це нічого, а от коли вискочив із кузова мого УАЗа на ходу так зламав задню ногу. Вона й зрослась, але на ногу не стає. Так я купив від тої ж метері і батька, щоб унаслідувать старшого, щенка , січас за старшим лізе в очерет, в воду без проблем. Скоро вже буде 4 місяці. (До речі там ще є 2 кобелька). Но вопрос не в тому- сосідові я привіз із Чорнобиля суку Лайки їй уже 9 місяців а вона качку підранка облизує. Якось у неї дєтсво некончається. Мо хто лайчатник?
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Mykola STARyy » Вів вересня 15, 2009 18:55

В мене теж дратхаар, сучка 8 місяців. Працювати береться, але без ентузіазму. Правда там де я полюю суцільні плавуни, собакам тяжко. Були ще 2 кобельки, теж молоді, один качку їв, а другий просто бовдур, гавкає без перестанку день і ніч, а працює гідно. Мусів позбутись бо добрі сусіди обіцяли отравити. А взагалі я завжди сучок тримав, вони і лагідніші і слухняніші і клопоту з ними менше, гуляють правда... А лайка запрацює. Буває в1.5-2 роки беруться до роботи.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Повідомлення ШАМПАНЬ » Вів вересня 15, 2009 23:35

А лайка запрацює. Буває в1.5-2 роки беруться до роботи.[/quote] Жуть... А от драт, такий щоб і сторожив- супер пес би був. А те що жрав, мабуть відучить нереально. А в плавнях нертеба натаскувать- перевтомлятиметься- нехотітиме залазить.
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення FreeFraG » Вів вересня 15, 2009 23:46

В данный момент собаки нет, но был курцхаар, сука.
Выкормил с соски с двухнедельного возраста. Дожила до полутора лет, подохла от нервной формы чумки. Работала по птице и по зверю.
Подумываю и активно подыскиваю щенка дратхаара.
Востаннє редагувалось FreeFraG в Сер жовтня 16, 2013 23:36, всього редагувалось 1 раз.
Крут не тот, кто дальше всех заехал, а тот, кто своим ходом вернулся
Аватар користувача
FreeFraG
Член клуба
 
Повідомлення: 1862
З нами з: Чет серпня 30, 2007 12:44
Звідки: Черкассы
Машина: УАЗ-31512

Повідомлення ШАМПАНЬ » Сер вересня 16, 2009 11:53

FreeFraG написав:В данный момент собаки нет, но был курцхаар, сука.
Выкормил с соски с двухнедельного возраста. Дожила до полутора лет, подохла от нервной формы чумки. Работала по птице и по зверю.
Подумываю и активно подыскиваю щенка дратхаара.

Руслан, а твой щенок дратхаара супруге и дочери понравился :wink:
Сірьога судячи по моїх, то в цього Черкаського собаки супер. Я купляв обох 300$ є ще в нього 2 кобеля. Тел його 80979662380 звать Валєра.
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Mykola STARyy » Сер вересня 16, 2009 11:55

Відучити їсти дичину можна, тільки часу і терпіння треба ойойой скільки. Я того песика віддав молодому хлопчині, а він охоронець, добу спить, три відпочиває. Так за півроку гірчичкою, олійкою - результат фантастика. Відео привозив, ніколи б не повірив, що це та сама тварюка, яка качку зжере, сяде на плавун, і не допросишся його в човно, хоч хрещатим барвінком стелись.
А от драт, такий щоб і сторожив- супер пес би був
Якщо не зацьомувати, буде сторожити. Кобелі, якщо тримати подалі від людей часто стають злобні.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Повідомлення no exit » Сер вересня 16, 2009 13:25

Судя по всему у меня был самый гламурный пес Ирландский сетер http://www.google.ru/imgres?imgurl=http ... 3&ct=image
кроме того что умница на охоте так и посреди хаты красота натаскивал сам на голубях он у меня был из рода деванно\выстовочных с благородной радословной пока мне бало 13 лет бало интересно собака охота байки а потом и птичку жалко и сабаки уже нет давно но пес тошо надо и само прикольное бало то что он за зря никогда не в кусты не в болото не лез но когда надо было оооооооййййййййй что вам сказать как он стойку держал и терпеливо ждал команды у многих слезы наворачивались :wink:
nick-name.ru/nickname/id1074573
Аватар користувача
no exit
Член клуба
 
Повідомлення: 2250
З нами з: Чет травня 29, 2008 9:56
Звідки: Киев Пзняки 80683609525

Повідомлення Mykola STARyy » Сер вересня 16, 2009 13:54

Ну по красоті роботи бритам рівних нема, що ірланцям, що англійцям, що гордонам, тільки не універсальні вони і делікатні. А тримати собачку виключно по перу справа смаку. З іншого боку, в радянські часи бачив роботу лягавих в середній полосі Росії, там це було дуже поширено, так враження- "ЩЕНЯЧИЙ ВОСТОРГ". А у вас Руслане, по фазану, з хорошим песиком, таке полювання поспорить з кабаном. У нас найближчий фазан в Карпатах. Там тільки драт має бути і то добре вбраний, бо з ожинника виходить весь червоний.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Повідомлення ШАМПАНЬ » Чет вересня 17, 2009 11:57

В середу (вчора) їздив на дніпро, до цього Валєра що купляв Дратів. Це супер охота!!! Коли на моторі пливеш по запрудах і качка, лиска ховається в очерет, а ти носом лодки тільки торкнешся до очерету, а 3 драти "рибкою" уже пішли. І такий гав і бовть создають в очереті шо вилітає все живе і мертве. Патронів нада мішок. Правда я вбив тільки 1 крижня і 5 лисок. По ті причині шо мене моє хвальоне Bernardelli трохи контузило. Я його купив рівно рік назад пошти за 3000 євро. Настріляв, ну може під 1000 патронів, проблем небуло, а це зрізає бойовий упор, і патрон розривається з незамкненим затвором. Бабах був такий шо часа 4 нічого не чув!!! Але добре шо магнум та нерозірвало. А охота з його соаками, це краще ніж ...парувать чужу жінку! :shock: :lol:
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Pasha » Чет вересня 17, 2009 19:15

Да у Вас там качиный рай :D :D :D
А у нас щось в цьому році качки зовсім мало :( Вже й не знаю куді їхати. Сьогодні їздив на рибалку, місця качині, а от качки бачив, мабуть, голів десять :( Куди вона подівалася :?: ... правда вона зараз линяє, то може із-за цього і мало її видно. Ну підождемо трохи, а там буде видно.
А охота з його соаками, це краще ніж ...парувать чужу жінку!

Розшифруйте будьласка, а то не зрозумів :oops:
УАЗ - Russian джип
Аватар користувача
Pasha
Участник движения
 
Повідомлення: 337
З нами з: П'ят квітня 04, 2008 9:38
Звідки: Чернигов

Повідомлення ШАМПАНЬ » Чет вересня 17, 2009 20:28

Pasha написав:
А охота з його собаками, це краще ніж ...парувать чужу жінку!

Розшифруйте будьласка, а то не зрозумів :oops:
На ворожі мові (це був мій перевод :lol: ) це звучить так: ЕТО ЛУТШЕ ЧЄМ Є....ТСА. Ну а за, чужу, лічне наблюдєніє- в чужої жінки ноги криві НЕБУВАЮТЬ!!! :lol:
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Mykola STARyy » Чет вересня 17, 2009 21:16

це звучить так: ЕТО ЛУТШЕ ЧЄМ
Не лутше чем, а СКУСНО КАК... :lol:
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Повідомлення ШАМПАНЬ » Пон вересня 21, 2009 23:48

Да, цей тиждень- чорна полоса. То ружжо контузило, то цуциня вчора перестало їсти, я до врача, сьогодні дивлюсь ще хуже, я на Черкаси в клініку. Там прокапали, кажуть отравлєніє, я по дорозі додому завожу до ще одного ветеринара, він каже що це вірусна фігня (забув як називається) і йому кінець. Кінець настав за 5 минут :( . Тепер нада мить з хлоркою не тільки джип, вольєр, а й цілий двір. А цуценя було супер! Воно в 4 місяці всі ставки в угіддях само переміряло. :roll: Якось невезе мені з собаками.
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Саид » Вів вересня 22, 2009 8:20

2 ШАМПАНЬ - Співчуваю....
А це як?
Кінець настав за 5 минут

Приспали?
Аватар користувача
Саид
Член клуба
 
Повідомлення: 3075
З нами з: Сер лютого 28, 2007 17:44
Звідки: Киев, Лукьяновка
Машина: УАЗ 3163

Далі

Повернутись до Охота/Рыбалка

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron