Мисливські собаки.

Эти два увлечения неразрывно связанны с УАЗом, а для многих и явились причиной его покупки.

Модератор: Саид

Повідомлення ШАМПАНЬ » Сер липня 28, 2010 22:57

zkaster написав:Да, клещи это беда, нашего драта от красных мелких ошейники и спреи не спасают. Раз 5 уже бурым ходил за 2 года - слава Богу успевали "проколоть" гадостью... Замечено, что там где скот больше заразных клещей...
Ні, не кліщі, біда називається ентеріт.
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення DIMON » П'ят вересня 17, 2010 11:35

Поздравляю Пашу(Pasha), с получением диплома по экстерьеру, а перепутал - то его собака его получила :lol: , а его как хозяина поздравляем :!: :!: :!: Желаю теперь достойніх результатов на полевых испытаниях :!: :!: :!:
Сначала газ до отказу, а там поглядим...
31512 - 417 бенз\метан, скор пары, и куча планов...
Аватар користувача
DIMON
Участник движения
 
Повідомлення: 1280
З нами з: Суб липня 14, 2007 13:43
Звідки: Киев, Березняки О5О-845-24-8O

Повідомлення Pasha » П'ят вересня 17, 2010 16:15

DIMON написав:Поздравляю Пашу(Pasha), с получением диплома по экстерьеру, а перепутал - то его собака его получила :lol: , а его как хозяина поздравляем :!: :!: :!: Желаю теперь достойніх результатов на полевых испытаниях :!: :!: :!:

Спасибо Димон!!!!
Было бы время заниматься, а тут даже на охоту некогда сьездить.
УАЗ - Russian джип
Аватар користувача
Pasha
Участник движения
 
Повідомлення: 337
З нами з: П'ят квітня 04, 2008 9:38
Звідки: Чернигов

Повідомлення DIMON » Суб вересня 18, 2010 19:46

Паш, ну ты хоть похвастаяся кто и как и что получил.....
Сначала газ до отказу, а там поглядим...
31512 - 417 бенз\метан, скор пары, и куча планов...
Аватар користувача
DIMON
Участник движения
 
Повідомлення: 1280
З нами з: Суб липня 14, 2007 13:43
Звідки: Киев, Березняки О5О-845-24-8O

Повідомлення ШАМПАНЬ » Чет вересня 23, 2010 22:09

DIMON написав:Поздравляю Пашу(Pasha), с получением диплома по экстерьеру, а перепутал - то его собака его получила :lol: , а его как хозяина поздравляем :!: :!: :!: Желаю теперь достойніх результатов на полевых испытаниях :!: :!: :!:
А собака хто? Із "дворян" чі просто квартірний коврик!? Ти б Дімон чуть поконкректніш- тут форум читають не тільки Київські серйозні охотніки, а і прості сільські мужики в фуфайках із ТОЗ БМками, які даже не тільки понімаються в породах, а даже їх розводять! :wink: :D :D :D
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення DIMON » П'ят вересня 24, 2010 1:24

Ну бачиш, Паша соромиться, розповім за нього, але без подробиць, в Павла гончачка, Альта(а може і не Альта), то не в том справа, повів він її на виставку, каже для старту(бо вона ж молода) і екстер"єрного диплому хватить, а там і польові здобудем.... І шо ти думаєш, взяли вони той диплом, про оцінку я зрозумів що краще як добре, але і не відмінно, я ж не собочатник(нажаль, але все попереду), кажу йому - розкажи! мабуть соромиться, що не він а собака того диплома заробила....
Сначала газ до отказу, а там поглядим...
31512 - 417 бенз\метан, скор пары, и куча планов...
Аватар користувача
DIMON
Участник движения
 
Повідомлення: 1280
З нами з: Суб липня 14, 2007 13:43
Звідки: Киев, Березняки О5О-845-24-8O

Повідомлення DIMON » П'ят вересня 24, 2010 1:26

щодо дворян, так тоді усі тут у третьому коліні...
Сначала газ до отказу, а там поглядим...
31512 - 417 бенз\метан, скор пары, и куча планов...
Аватар користувача
DIMON
Участник движения
 
Повідомлення: 1280
З нами з: Суб липня 14, 2007 13:43
Звідки: Киев, Березняки О5О-845-24-8O

Повідомлення Pasha » П'ят вересня 24, 2010 8:28

ШАМПАНЬ написав:А собака хто? Із "дворян" чі просто квартірний коврик!? Ти б Дімон чуть поконкректніш- тут форум читають не тільки Київські серйозні охотніки, а і прості сільські мужики в фуфайках із ТОЗ БМками, які даже не тільки понімаються в породах, а даже їх розводять!

Квартірних ковріков не тримаємо, бо шо ж то за мисливець, хотя жінка довго пиляла по поводу пекінеса :D
А собака в мена англо -російська гонча. Здобула дуже добре в молодшій групі, далі польові випробування.
Dimon написав: Ну бачиш, Паша соромиться, розповім за нього, але без подробиць, в Павла гончачка, Альта(а може і не Альта), то не в том справа, повів він її на виставку, каже для старту(бо вона ж молода) і екстер"єрного диплому хватить, а там і польові здобудем.... І шо ти думаєш, взяли вони той диплом, про оцінку я зрозумів що краще як добре, але і не відмінно, я ж не собочатник(нажаль, але все попереду), кажу йому - розкажи! мабуть соромиться, що не він а собака того диплома заробила....

Та то ти соромишся - "не знаю , я ж не собачатник, все по переду" , що забув як мені "лікбез" по воспітанію і нагонкє розказував :lol: :lol: :lol:
Черті :D :D :D
УАЗ - Russian джип
Аватар користувача
Pasha
Участник движения
 
Повідомлення: 337
З нами з: П'ят квітня 04, 2008 9:38
Звідки: Чернигов

Повідомлення ШАМПАНЬ » Чет вересня 30, 2010 13:50

Гончак, це канєшно інтересно, але я таки лягашатник, хоча на пряму своїх Дратхаарів ( взяв ще одного щенка) не використовую, полюю з ними як з універсальними собаками. Хоча б і хотів мати в себе гончака але не вязкого, щоб пройшла загонка, а він біля мене, але в загонці щоб гнав із голосом. Дратхаари трохи і тявкають, не так як лайка майже все мовчки, але ясне діло що не так як гончак.
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення P1973 » Чет лютого 03, 2011 22:15

в мене курц кобель,весною буде 8 років(помоему)на Украіні (змагання не
випробовування)17 місце серед 52 сбак по вальдшнепу.його пес бачив перший раз в житті.ще е 7-8дипломів2-3 ст.
Був молодший був час то іздив по випробовуваннях,зараз не то...
бувае що полювання пропускаю.
Патриот 3163-30 2006р.в.
Аватар користувача
P1973
Участник форума
 
Повідомлення: 116
З нами з: Сер лютого 25, 2009 18:56
Звідки: Тернопіль 09646два8597

Повідомлення P1973 » Чет лютого 03, 2011 22:20

щоб пройшла загонка, а він біля мене

:D :D :D
але в загонці щоб гнав із голосом.

для чого тоді той пес без голосу
Патриот 3163-30 2006р.в.
Аватар користувача
P1973
Участник форума
 
Повідомлення: 116
З нами з: Сер лютого 25, 2009 18:56
Звідки: Тернопіль 09646два8597

Повідомлення ШАМПАНЬ » Нед лютого 13, 2011 10:06

P1973 написав:
щоб пройшла загонка, а він біля мене

:D :D :D
але в загонці щоб гнав із голосом.

для чого тоді той пес без голосу
Понімаєш сильно нервую коли пса нада сутками шукать!!! Нащо пес без голосу!? От і я за те! Я б за те що лайка мовчить, їх всіх би вернув назад до "братів старших" :evil:
До речі хто в думці має придбать колись собаку "примєрно універсальну", щоб ходить із нею на всі види полювання, (універсальний тільки безмозглий ягтер"єр), то це Дратхаар! У того хазяїна де я своїх двох купляв, на цих днях мають ощенитись 2 суки. Ця порода хоть і собача, але з умом і душею людини. Всим совітую, іменно цю породу, правда є ще одна- курцхаар, це практично те саме, але з неможливостью зимувать на дворі.
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення zkaster » Пон червня 06, 2011 0:23

ну ягды не безмозглые, просто "дурные" до ужОса, когда увидят: дичь, кота, собаку, чужого человека тоже им хочется съесть... они же не могут оценить размеры "дичи"... ;)
А драт - да, умный, универсальный, только не совсем. Всегда будет отдавать предпочтение какому либо зверю. Мой зайца, кабана и козу - "за сині хмари...", а по утке - только по свежему следу... а с классикой вообще беда - трудно найти у нас...
zkaster
Участник разговора
 
Повідомлення: 19
З нами з: Вів липня 20, 2010 2:58
Звідки: Чернигов

Повідомлення nosar » Пон червня 06, 2011 9:22

Всем привет ищу Вельша , вся эта дипломная и бумажная приставка не нужна ,и эти родители тоже которые дипломированные выиграли кучу выставок с Англии и Голандии, тоже не нужны нужен Вельш и все ПрИВЕТ вОва Ищу не спешно своего нового друга.ПриВет ВоВа
ПривЕТ ВоВа.
Фотки Тута http://www.nosar.io.ua/
ШниВА ГАвмНО
UT4UJA
Аватар користувача
nosar
Участник движения
 
Повідомлення: 301
З нами з: Суб листопада 15, 2008 14:06
Звідки: KIEV

Повідомлення Mykola STARyy » Пон серпня 22, 2011 21:43

Взяв дратхаарочку 1.5 місяця. від хороших батьків. Шустреньке таке. Зі всіх підстилок вибрало камуфляж. На постріл гавкає. :lol: Така забава, нічрго робити не мож.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Поперед.Далі

Повернутись до Охота/Рыбалка

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість