Парковка под окнами, или конфликт с соседями

В этом форуме, опытные юристы помогут решить, наиболее часто встречающиеся, правовые вопросы.

Модератори: Olexa, Модераторы форума

Парковка под окнами, или конфликт с соседями

Повідомлення UAZ ANDREY » П'ят листопада 09, 2007 15:48

Доброго всем времени суток.
Проблема у меня возникла такая, несколько дней назад, пришли в гости представители ЖЭКа, и прямым текстом говорят, на ваши мажины нажаловались в какой-то "Центр Черновецкого" или что-то в этом духе, сказали какая квартира , две бабки революционерки, мол решите с ними или в понедельник что-то с машинками случиЦЦо но что, не знают.

Сразу оговорюсь:
Этот конфликт уже имел место в начале года, мы отодвинули машины на 3-4метра и там торжественно посадили какие-то растения. (правда они чего-то сдохли).
Теперь опять

теперь ДОВОД: машины портят вид из окна
расстояние от дома до авто 10-15м

машины стоят на земле, а не на асфальте, ничего там не растет, уже в течении лет 6, мы там ставим машинки уже лет 5

и так вопрос, могут ли ЭВАКУИРОВАТЬ авто?

с парковкой на соломенке туговато+гараж не рассматривается в виду его стоимости

Спасибо огромное если кто-то, что-то ответит или посоветует:)
UAZ ANDREY
Участник разговора
 
Повідомлення: 13
З нами з: П'ят травня 25, 2007 12:42
Звідки: Kiev

Повідомлення zen » П'ят листопада 09, 2007 18:42

Если по букве закона, то эвакировать не имеют права. Эвакуируют только с мест где стоянка запрещена соответствующими знаками.
Под домомо стоянка автотранспорта РАЗРЕШЕНА, если она не мешает проходу-проезду. Что касается "бабушек". Я знаю случай, когда "бабушкам" популярно обьяснили, что если что-то случится с авто, то что-то случится с их: собачками, которые гадят на газонах; стеклами в квартирах и с самими квартирами. Ультиматум сработал. Стороны пришли к консенсусу.
УАЗ - "Проходимец", в смысле бездорожник.
Аватар користувача
zen
Участник движения
 
Повідомлення: 826
З нами з: Вів серпня 28, 2007 23:58
Звідки: Киев

Повідомлення Olexa » Нед листопада 11, 2007 1:52

Alex61 написав:Если по букве закона, то эвакировать не имеют права. Эвакуируют только с мест где стоянка запрещена соответствующими знаками.
Под домомо стоянка автотранспорта РАЗРЕШЕНА, если она не мешает проходу-проезду.


Для точности наведу цитату:

http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/ ... 6-2001-%EF

Правила дорожнього руху написав:26. РУХ У ЖИТЛОВІЙ ТА ПІШОХІДНІЙ ЗОНІ

...

26.2. У житловій зоні забороняється:

...

б) стоянка транспортних засобів поза спеціально відведеними місцями і таке їх розташування, яке утруднює рух пішоходів і проїзд оперативних чи спеціальних транспортних засобів;

Як це часто буває з нашим законодавством, формулювання дещо не однозначне. Але оскільки термін "розташування" не визначений Правилами, логічно припустити, що мається на увазі "стоянка транспортних засобів поза спеціально відведеними місцями з таким їх розташуванням, яке утруднює рух пішоходів і проїзд оперативних чи спеціальних транспортних засобів". Хоча... Щось мені пригадується, що в білетах на іспит на права був якийсь варіант з підвохом на цю тему.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Mamont » Нед листопада 11, 2007 12:03

Как по мне - так тут просто, если машина не мешает ездить - ходить другим, то ставь на здоровье, а если каким-то бабушкам это не нравится - это ихние проблемы. Однако, есть такие перцы, которые либо посреди узкой улочки поставят, либо поперек дороги, либо рядом с детской площадкой (в общем ума не хватает у некоторых). С такими разговор должен быть короткий; кирпич прижимает предупредительную записку на капоте, а вслучае труднодоходимости прижимает записку в салоне через лобовуху. Даже если поймают, если не ошибаюсь, эт мелкое хулиганство, штраф толи 50 то ли 200 гр. А вот если попытаются побить - это уже уголовщина:)
Ну, чтоб всем...
Аватар користувача
Mamont
Участник движения
 
Повідомлення: 1150
З нами з: Пон травня 21, 2007 22:49
Звідки: Киев, Соломенка (07.06.1980)

Повідомлення Stirlitz » Пон листопада 12, 2007 12:47

Этим бабушкам вечно что-то не нравится, всегда найдут, к чему прицепиться. Презумпцию невиновности никто не отменял. Представители ЖЭКа выдали какой-то официальный документ с перечнём статей УК и Конституции Украины, нарушенных вами? Если нет — пусть идут лесом вместе со своими старушками.
Аватар користувача
Stirlitz
Участник движения
 
Повідомлення: 541
З нами з: Нед вересня 17, 2006 0:10
Телефон: +380678114493
Машина: ГАЗ-21И «Волга»

Повідомлення Гайдамака » Пон листопада 12, 2007 16:35

Цікава тема. Респект Олексі за цитату.
Я зі свого досвіду можу сказати що проти погроз бабульок допомагає аргумент стосовно вікон. Це було на щастя не під моїм будинком, мене з аргументацією, що я псую вид, проганяли зі стоянки прямо негайно (а я зупинився там просто на 10 хвилин).
Мені теж здається, що ніхто забирати евакуатором не буде.
А у мене в мойому будинку протилежна ситуація. Під вікнами, там де я завжди паркуюсь, став якийсь незнайомий запорожець і безвилазно стоїть вже прау тижнів, а мені доводиться паркуватись на іншому боці вулиці, прямо на проїжджій частині. Побоююсь, що запорожець там збирається зимувати. Якщо б він там тіьлки епізодично паркувався, то це було б ще якось припустимо. Але нащо йому треба зимувати під моїми вікнами, хай зимує десь на пустирі. Я подумую, може зачепити його тросом і витягнути по льду геть з мого місця? Чи це занадто грубо?
Аватар користувача
Гайдамака
Участник движения
 
Повідомлення: 498
З нами з: Нед квітня 02, 2006 20:48
Звідки: Київ, Печерськ

Повідомлення Shurik » Пон листопада 12, 2007 16:48

В Москві вже є комісія по ліквідаціїї покинутих авто.
Може і в нас така є.
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.

© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
Shurik
Член Клуба, Администратор форума
 
Повідомлення: 8853
З нами з: П'ят грудня 16, 2005 15:36
Звідки: Львов.
Телефон: О67-49-26-l7l
Машина: УАЗ 3151

Повідомлення Гайдамака » Пон листопада 12, 2007 20:56

Краще не треба нікого ліквідовувати
Аватар користувача
Гайдамака
Участник движения
 
Повідомлення: 498
З нами з: Нед квітня 02, 2006 20:48
Звідки: Київ, Печерськ

Повідомлення zen » Пон листопада 12, 2007 22:15

Стосовно житлової зони - житлова зона - дворові території, а також частини населених пунктів, позначені дорожнім знаком 5.31 (див. додаток 1). Це перше.
Стоянка у жилих зонах дозволяється на спеціально відведених місцях. А якщо ці спецально відведені місця відсутні? (у районах старої забудови, наприклад), то де мона ставити авто? Відповідь, там, де вони не перешкоджають проходу-проїзду. Це по-друге.
Хто викличе евакуатор (бабульки?) и який евакуатор навжиться забрати астомобіль, припаркований на дворовій території біля житлового будинку? (це буде самоправство) Це по-третьє.
Загальний висновок: автомобіль, припаркований на дворовій території біля житлового будинку, в якому мешкає власник авто, при умові, що авто не переешккоджає проходу-проїзду евакуювати загалом нерпавомірно. (Тобто, якщо таке станеться, то це буде незаконно).
УАЗ - "Проходимец", в смысле бездорожник.
Аватар користувача
zen
Участник движения
 
Повідомлення: 826
З нами з: Вів серпня 28, 2007 23:58
Звідки: Киев

Повідомлення Olexa » Вів листопада 13, 2007 1:39

Alex61 написав:Стосовно житлової зони - житлова зона - дворові території, а також частини населених пунктів, позначені дорожнім знаком 5.31 (див. додаток 1). Це перше.

Тобто, дворові території є житловою зоною, не залежно від позначенности знаком 5.31. А інші частини населених пунктів (не дворові території) є житловою зоною лише за умови позначености знаком 5.31.

Alex61 написав:Стоянка у жилих зонах дозволяється на спеціально відведених місцях. А якщо ці спецально відведені місця відсутні? (у районах старої забудови, наприклад), то де мона ставити авто? Відповідь, там, де вони не перешкоджають проходу-проїзду. Це по-друге.

І я так вважаю. Просто навів цитату, бо її формулювання при певному бажанні (але бабульки недостатньо платіжоспроможні для стимулювання таких бажать) можна трактувати спотворено.

Гайдамака написав:А у мене в мойому будинку протилежна ситуація. Під вікнами, там де я завжди паркуюсь, став якийсь незнайомий запорожець і безвилазно стоїть вже прау тижнів,

Це що, один Запорожець. От перед будинком моїх батьків колишні конс'єржі завели бізнес спостерігати за машинами вночі за гроші. Так тепер у двір сунуть машини з усіх сусідніх і не дуже сусідніх будинків. Доходить до того, що, якщо приїхати пізно, може довестись паркуватись не у своєму дворі.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602


Повернутись до Правовая Помощь

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron