Что делать при фото сьемки вашего авто "ВИЗИРЬ"

В этом форуме, опытные юристы помогут решить, наиболее часто встречающиеся, правовые вопросы.

Модератори: Olexa, Модераторы форума

Повідомлення DeadLift » Вів травня 26, 2009 18:28

Я спрашивал в том плане, что у нас теперь официально, что ли фотофиксация используется для подобных нарушений? Раньше вроде писали, что только на основе стационарных камер фиксируется нарушене правил, а "с рук" гайцы могут только визирами снимать...
"Не в силе Бог, а в правде!" (с) св.блгв.кн.Александр Невский
Аватар користувача
DeadLift
Участник движения
 
Повідомлення: 981
З нами з: П'ят травня 13, 2005 17:05
Звідки: Киев
Телефон: +380956000643
Машина: УАЗ-Хантер (модернизированный)

Повідомлення NIKSAN » Вів червня 02, 2009 20:57

Вот на просторах инета нашел такую информацию
http://moto.com.ua/catpre.php?preview=f ... jpg&page=1
может кому пригодится.Хотя по-моему ничего не изменилось и не изменится с выходом этого распоряжения
Удачи всем!
Зображення
NIKSAN
Участник форума
 
Повідомлення: 104
З нами з: Вів березня 11, 2008 17:07
Звідки: город-герой Глухов

Повідомлення Вовчок » Чет листопада 05, 2009 13:30

Вовчок написав:Прийшла мені постанова... :cry: ... Відлуння Карпатського Кордону...
Управління ДАІ УМВС у Львівській області вимагає заплатити 340 грн. штрафу за рух через с. Ясенів, Бродівського району Львівської області із швидкістю 83 км/год. До постанови додається листочок із фотографіями. Є кілька питаннь - не знаю, як до них ставитись:
1. Постанова винесена 30 квітня. Отримав я її 15 травня, а не через 10 днів.
2. Пишуть, що я рухався в бік Києва, а я їхав у напрямку Львова на Карпатський Кордон. Повна машина свідків :) .
3. Саме головне: на першому фото, зробленому о 13 год. 06 хв., видно знак населеного пункту Ясенів. На іншому фото, зробленому о 13 год. 54 хв., зафіксовано мою Нивку на швидкості 83 км/год. Цілком очевидно, що фото робились з різних положень: "пейзаж" та положення камери відносно дороги - різні. Є в мене сумнів, що фотографували мене саме в населеному пункті...

Позов склав, копії всяких папірців поробив, лишилось сьогодні встигнути зайти до поштового відділення по довідку про дату отримання листа від ДАІ... Спробую судитись Smile ... Про результати доповім.
Велика подяка t@nkistу за поради та допомогу при складанні кляузи!

Звітую.
Минуло півроку: перший раз прийшов до суду десь через місяць (в червні) з метою дізнатись свою "долю". Виявилось, що моя справа мало не загубилася... Зрештою її знайшли та призначили попереднє слухання на 10 жовтня... 10 жовтня "попередньо" послухали справу і призначили нове засідання на 5 листопада :roll:. Сьогодні, 5 листопада, нарешті розглянув суддя мою справу по суті: спершу насварив за те, що я припхався до поважної установи без марлевої пов'язки - я швиденько затулив писок носовичком :D , зрештою, з деякою неохотою позов мій суддя задовольнив та постанову, винесену проти мене, скасував.
Бюджет недоотримає 340 гривень! Будьмо! :lol:
Аватар користувача
Вовчок
Участник движения
 
Повідомлення: 552
З нами з: П'ят вересня 01, 2006 16:59
Звідки: Київ, 4.4.1972. 050 6116021

Повідомлення DeadLift » П'ят листопада 06, 2009 17:27

А наш Печерський суд визнав візир (в моєму випадку) автоматичним засобом і визнав також, що не зважаючи на те, що ДАІшник-тварюка стояв на місці з візиром у жадібних лапах, а на фото було зазначено, що ця паскуда їхала із швидкістю 38 км/г, яку додали до моєї швидкості 84, через що сумарна швидкчсть за можою населеного пункту виявилася 122, так от, не зважаючи на все це, все ніби-то було зроблено законним чином та постанову скасовівати підстав немає. Як мені пояснили знаючі люди, під час фоткання мент просто різко подає руками візир уперед та такі результати виходять. Отака у нас "правова держава".
"Не в силе Бог, а в правде!" (с) св.блгв.кн.Александр Невский
Аватар користувача
DeadLift
Участник движения
 
Повідомлення: 981
З нами з: П'ят травня 13, 2005 17:05
Звідки: Киев
Телефон: +380956000643
Машина: УАЗ-Хантер (модернизированный)

Повідомлення patriot6504 » Суб листопада 07, 2009 4:26

подал в суд 5.06 . 4.11 получил на руки решение суда об отмене постановления о штрафе. Теперь можно и техосмотр проходить.
Аватар користувача
patriot6504
Участник движения
 
Повідомлення: 231
З нами з: Чет січня 22, 2009 13:12
Звідки: Кривой Рог
Телефон: 095 444 32 09
Машина: nissan patrol

Поперед.

Повернутись до Правовая Помощь

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron