Что делать при фото сьемки вашего авто "ВИЗИРЬ"

В этом форуме, опытные юристы помогут решить, наиболее часто встречающиеся, правовые вопросы.

Модератори: Olexa, Модераторы форума

Повідомлення Вовчок » Вів травня 19, 2009 12:48

Прийшла мені постанова... :cry: ... Відлуння Карпатського Кордону...
Управління ДАІ УМВС у Львівській області вимагає заплатити 340 грн. штрафу за рух через с. Ясенів, Бродівського району Львівської області із швидкістю 83 км/год. До постанови додається листочок із фотографіями. Є кілька питаннь - не знаю, як до них ставитись:
1. Постанова винесена 30 квітня. Отримав я її 15 травня, а не через 10 днів.
2. Пишуть, що я рухався в бік Києва, а я їхав у напрямку Львова на Карпатський Кордон. Повна машина свідків :) .
3. Саме головне: на першому фото, зробленому о 13 год. 06 хв., видно знак населеного пункту Ясенів. На іншому фото, зробленому о 13 год. 54 хв., зафіксовано мою Нивку на швидкості 83 км/год. Цілком очевидно, що фото робились з різних положень: "пейзаж" та положення камери відносно дороги - різні. Є в мене сумнів, що фотографували мене саме в населеному пункті...

Що робити?
Аватар користувача
Вовчок
Участник движения
 
Повідомлення: 552
З нами з: П'ят вересня 01, 2006 16:59
Звідки: Київ, 4.4.1972. 050 6116021

Повідомлення Shurik » Вів травня 19, 2009 13:31

до суду.
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.

© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
Shurik
Член Клуба, Администратор форума
 
Повідомлення: 8853
З нами з: П'ят грудня 16, 2005 15:36
Звідки: Львов.
Телефон: О67-49-26-l7l
Машина: УАЗ 3151

Повідомлення Вовчок » Вів травня 19, 2009 14:12

Shurik написав:до суду.

За місцем проживання чи оскаржувати постанову в начальника того, хто її виніс? Чи може пошукати юриста та йому заплатити ті 340 грн, щоб поміг скласти всі ті бумажки? Між іншим: на відміну від оплати штрафу, допомогу юриста оплатив би із набагато більшим задоволенням.
Аватар користувача
Вовчок
Участник движения
 
Повідомлення: 552
З нами з: П'ят вересня 01, 2006 16:59
Звідки: Київ, 4.4.1972. 050 6116021

Повідомлення Гайдамака » Вів травня 19, 2009 16:11

У мене була аналогічна ситуація, коли я сумнівався у справжньості виміру швидкості, я полінився оскаржувати, хоча шкодую.
Зараз на перший погляд нагуглилась така стаття: http://www.segodnya.ua/useful/avto/13049007.html . Там кажуть:

"Чтобы обжаловать несправедливый вердикт, лучше всего обратиться с соответствующей жалобой к начальнику управления ГАИ, работник которого вынес постановление в течение 10 дней (иначе жалобы не рассматривают, либо требуют оправдательные причины)", — советуют в пресс-службе ГАИ МВД Украины, мотивируя тем, что это — простой и быстрый путь. Однако, согласно законодательству, сделать это можно и через подачу жалобы в районный суд по месту вынесения постановления.

В жалобе следует указать все аргументы относительно «неправоты» гаишника, подкрепив их ссылками на ПДД или другими законодательными актами (лучше попросить подготовить документы профессионала-юриста, стандартная цена за эту услугу в Киеве — 50-80 грн./документ), также следует обязательно подтвердить свое мнение доказательствами — показаниями свидетелей, фото- и видеоматериалами и пр. (на крайний случай, подойдут даже записи с мобильного телефона).


А ще ось це обговорення на форумі: http://nexia-club.com.ua/index.php?showtopic=2636&st=0

там є приклад заяви і кажуть, що можна оскаржувати в суд за місцем проживання:

Згідно із ч. 2. ст. 19 Кодексу адміністративного судочинства України адміністративні справи з приводу оскарження правових актів індивідуальної дії, а також дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, які стосуються інтересів конкретної особи, вирішуються адміністративними судами за місцем проживання (перебування, знаходження) позивача.

Самому було б дуже цікаво дізнатись, як воно все робиться
Бажаю успіхів!
Аватар користувача
Гайдамака
Участник движения
 
Повідомлення: 498
З нами з: Нед квітня 02, 2006 20:48
Звідки: Київ, Печерськ

Повідомлення Вовчок » Чет травня 21, 2009 9:49

Позов склав, копії всяких папірців поробив, лишилось сьогодні встигнути зайти до поштового відділення по довідку про дату отримання листа від ДАІ... Спробую судитись :) ... Про результати доповім.

Велика подяка t@nkistу за поради та допомогу при складанні кляузи! :D
Аватар користувача
Вовчок
Участник движения
 
Повідомлення: 552
З нами з: П'ят вересня 01, 2006 16:59
Звідки: Київ, 4.4.1972. 050 6116021

Повідомлення DeadLift » Чет травня 21, 2009 20:33

Вовчок написав:Позов склав, копії всяких папірців поробив, лишилось сьогодні встигнути зайти до поштового відділення по довідку про дату отримання листа від ДАІ...


Навіщо тобі довідка? Ти хіба не зберіг конверта із датованим штемпелем? Це завжди приймається як доказ щодо датування.
"Не в силе Бог, а в правде!" (с) св.блгв.кн.Александр Невский
Аватар користувача
DeadLift
Участник движения
 
Повідомлення: 981
З нами з: П'ят травня 13, 2005 17:05
Звідки: Киев
Телефон: +380956000643
Машина: УАЗ-Хантер (модернизированный)

Повідомлення Вовчок » П'ят травня 22, 2009 10:17

DeadLift написав:Навіщо тобі довідка? Ти хіба не зберіг конверта із датованим штемпелем? Це завжди приймається як доказ щодо датування.

Мені надійшов "замовлений лист з повідомленням про поштове отримання". І штемпель мого поштового відділення був поставлений не на конверті, а на листівці того самого "повідомлення про поштове отримання", яке повернулось до Львівської області. :?
Але то все - пусте. Обійдусь і без нього. Сьогодні подам все до суду.
Аватар користувача
Вовчок
Участник движения
 
Повідомлення: 552
З нами з: П'ят вересня 01, 2006 16:59
Звідки: Київ, 4.4.1972. 050 6116021

Повідомлення zen » П'ят травня 22, 2009 22:36

Сегодня фельдъегерской почтой доставлено из Житомира и вручено лично письмо счастья. Первое и надеюсь последнее. Меня привлекли к ответственности за стоянку в неположенном месте (под знаком остановка запрещена).
Стоял, признаюсь, поэтому оспаривать не буду, буду платить. Увы.
УАЗ - "Проходимец", в смысле бездорожник.
Аватар користувача
zen
Участник движения
 
Повідомлення: 826
З нами з: Вів серпня 28, 2007 23:58
Звідки: Киев

Повідомлення DeadLift » Суб травня 23, 2009 0:13

Можно подробнее? Что означает привлекли за стоянку? У нас что теперь даже припаркованнные машины фотографируют? Как выглядело фото, можно выложить куда-то?
"Не в силе Бог, а в правде!" (с) св.блгв.кн.Александр Невский
Аватар користувача
DeadLift
Участник движения
 
Повідомлення: 981
З нами з: П'ят травня 13, 2005 17:05
Звідки: Киев
Телефон: +380956000643
Машина: УАЗ-Хантер (модернизированный)

Повідомлення FreeFraG » Суб травня 23, 2009 9:34

DeadLift написав:Можно подробнее? Что означает привлекли за стоянку? У нас что теперь даже припаркованнные машины фотографируют? Как выглядело фото, можно выложить куда-то?


Как может выглядеть фото? Рассказываю на пальцах:
висит/стоит круглый знак синего цвета с красной окантовкой и красным "Х". За ним припаркован Патрик zen'а.

Фотографируют не просто припаркованные авто, а авто которые нарушают ПДД. В данном случае нарушение было, Володя это признает и не опровергает.

Что тут не понятного?
Крут не тот, кто дальше всех заехал, а тот, кто своим ходом вернулся
Аватар користувача
FreeFraG
Член клуба
 
Повідомлення: 1862
З нами з: Чет серпня 30, 2007 12:44
Звідки: Черкассы
Машина: УАЗ-31512

Повідомлення zen » Суб травня 23, 2009 10:55

Совершенно верно. Нельзя отрицать очевидные вещи. Только фоткали мою Славутку а не Патрика. Постараюсь выложить фотки, вот только просканирую.
УАЗ - "Проходимец", в смысле бездорожник.
Аватар користувача
zen
Участник движения
 
Повідомлення: 826
З нами з: Вів серпня 28, 2007 23:58
Звідки: Киев

Повідомлення t@nkist » Нед травня 24, 2009 17:37

Можна і заперечувати!))))))
У тексті постанови зазначено, що ВИ „залишили(зупинилися) транспортний засіб” у зазначений у постанові час у зазначеному місці. Проте для таких висновків у особи, яка винесла постанову, не було жодних підстав. На місці ніби-то порушення ВАС ніхто не зупиняв, постанову та протокол не складав. Якщо постанова виноситься щодо особи, яка безпосередньо керувала транспортним засобом, то ця постанова повинна бути винесена у загальному порядку. Якщо постанова виноситься за результатами фотофіксації, у порядку ст..14-1 КпАП, то ця постанова не повинна містити тверджень, що саме зазначена особа керувала транспортним засобом. Отже, така постанова підлягає скасуванню, як винесена із порушенням закону.
Є ще кілька основних моментів, які підходять майже до кожної постанови.

P.S.До речі громадяни! Штрафи не подвоюються! А все тому, що (як це не смішно і безглуздо) нема закону стосовно виконавчої службу.)))))

ОФІЦІЙНЕ ЗАУВАЖЕННЯ за порушення пункту 2.3 Правил. Модератор Olexa
"Si vis pacem, para bellum"
Аватар користувача
t@nkist
Участник разговора
 
Повідомлення: 4
З нами з: Вів травня 19, 2009 10:47
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення Olexa » Пон травня 25, 2009 17:14

zen написав:Стоял, признаюсь, поэтому оспаривать не буду, буду платить. Увы.

t@nkist написав:Можна і заперечувати!))))))
У тексті постанови зазначено, що ВИ „залишили(зупинилися) транспортний засіб” у зазначений у постанові час у зазначеному місці. Проте для таких висновків у особи, яка винесла постанову, не було жодних підстав. На місці ніби-то порушення ВАС ніхто не зупиняв, постанову та протокол не складав. Якщо постанова виноситься щодо особи, яка безпосередньо керувала транспортним засобом, то ця постанова повинна бути винесена у загальному порядку. Якщо постанова виноситься за результатами фотофіксації, у порядку ст..14-1 КпАП, то ця постанова не повинна містити тверджень, що саме зазначена особа керувала транспортним засобом. Отже, така постанова підлягає скасуванню, як винесена із порушенням закону.
Є ще кілька основних моментів, які підходять майже до кожної постанови.

В Україні заведено будь-які закони трактувати не як керівництво для дії, а як ребус, який треба розгадати, щоб порушувати його, і не нести за це відповідальности.

От серед лайна і живемо.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення t@nkist » Пон травня 25, 2009 22:02

В Україні заведено будь-які закони трактувати не як керівництво для дії, а як ребус, який треба розгадати, щоб порушувати його, і не нести за це відповідальности.

От серед лайна і живемо.


Як громадянин я з Вами згоден на 100%!!!!! "Хочеш щоб у твоїй країні був лад, почни з себе!" (с) Хто не пам'ятаю.))

А як юрист, не зовсім.... Але це окрема тема.....
"Si vis pacem, para bellum"
Аватар користувача
t@nkist
Участник разговора
 
Повідомлення: 4
З нами з: Вів травня 19, 2009 10:47
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення t@nkist » Пон травня 25, 2009 22:14

P.S. Шановна адміністрація форуму, вибачте за порушення пункту 2.3 Правил.
100 % винен.
Не ознойомився з Правилами, але "незнання законів...."
)))))))))
"Si vis pacem, para bellum"
Аватар користувача
t@nkist
Участник разговора
 
Повідомлення: 4
З нами з: Вів травня 19, 2009 10:47
Звідки: Кривой Рог

Поперед.Далі

Повернутись до Правовая Помощь

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість