Нужна консультация по поводу опротестования штрафа

В этом форуме, опытные юристы помогут решить, наиболее часто встречающиеся, правовые вопросы.

Модератори: Olexa, Модераторы форума

Повідомлення t@nkist » Сер березня 24, 2010 20:04

Давненько тут не був. Понаписували))))
Щодо юристів: Без коментарів))))))) Сам практикуючий юрист))))) Єгору ну просто +5))))
Я дам декілька тез зі своєї практики.
1. В поясненнях пишіть завжди (навіть якщо 100% винуватий!!!) "не згоден" :
За наявності пояснень особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, щодо незгоди зі скоєнням правопорушення, суб’єкт владних повноважень повинен, використовуючи свої повноваження зібрати докази які б підтвердили обставини викладені у протоколі про адміністративне правопорушення та спростували свідчення позивача. До того ж, слід вказати, що відповідно до ст. 71 ч. 2 КАС України, обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
2. В шапці протоколу інспектори пишуть завжди скороченно:
А відповідно до п.п. 2.6 «Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення» затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України № 185 від 22 лютого 2001 р. при складанні протоколу указується посада, повне найменування органу внутрішніх справ, спеціальне звання особи, яка склала протокол. Замість цього в протоколі, як і в постанові за звичай набір літер і абревіатур значення яких відомо лише інспектору.
3. Стосовно 10 днів:
Слід зазначити, що постанова про адміністративне правопорушення винесена у відношенні мене є актом індивідуальної дії, правовідносини по оскарженню зазначеної постанови розглядаються в порядку провадження Кодексу адміністративного судочинства України згідно ч.1 ст. 17 КАС України, внаслідок ч. 2 ст. 99 КАС України для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється річний строк, який, якщо не встановлене інше обчислюється з дня, коли особа дізналась, або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів. Виходячи з вищенаведеного строк для оскарження акту індивідуальної дії мною не порушено.
4. Стосовно приладів:
Відповідно до вимог розділу 20 наказу МВС України від 27.03.2009 року № 111, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 червня 2009 року за № 576/16592 працівникам Державтоінспекції МВС забороняється застосовування технічних засобів та приладів, які не сертифіковані в Україні та які не пройшли метрологічної перевірки або мають свідоцтво про таку перевірку, термін дії якого минув. Згідно до ст.ст.10-15 Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність”, на вимірювання у сфері, у якій їх результат можуть бути використані у якості доказу по справі, розповсюджується державний метрологічний нагляд. За таких умов кожен засіб вимірювальної техніки має бути укомплектований документами про допуск даного типу засобів вимірювальної техніки для використання в Україні та про повірку даного примірника засобу вимірювальної техніки та ці данні повинні бути наведені в матеріалах справи про адміністративне правопорушення.

Поки досить.))))) Що не зрозуміло питайте! Якщо зможу надам он-лайн допомогу. Мені самому цікаві навіть "мертві" випадки))))

P.S. Не реклама, а для скептиків!!!! Я і моя колега по "адмінкам" працюємо "за фактом". А саме, берем гроші (в середньому 100 грн.) тільки у разі задоволення позовних вимог клієнта. При цьому даємо на руки повністю готовий для подачи до суду пакет документів. Так що не треба усіх юристів міряти однією лінійкою.
"Si vis pacem, para bellum"
Аватар користувача
t@nkist
Участник разговора
 
Повідомлення: 4
З нами з: Вів травня 19, 2009 10:47
Звідки: Кривой Рог

Поперед.

Повернутись до Правовая Помощь

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron