Гаражний кооператив

В этом форуме, опытные юристы помогут решить, наиболее часто встречающиеся, правовые вопросы.

Модератори: Olexa, Модераторы форума

Гаражний кооператив

Повідомлення Гайдамака » Сер жовтня 21, 2009 17:47

Добрий день!
Трапилась зі мною така неприємність - в гаражному кооперативі, де гараж мого батька, де я взимку тримав ТПК, виділили землю для будівництва трьох гаражів так, що перегородили мені в'їзд в гараж.
Голова гаражного кооперативу каже, все нормально, вони про все домовились і це не моя справа, а те що проїхати не можна то "ви там все одно машину не тримаєте", "воно так і було", "а ви колись теж поставили уаз перед воротами так що загородили в'їзд в сусідній".
Питання, якими законами регулюється діяльність гаражного кооперативу? Статут до речі вони показувати не хочуть, правда я наполегливо його від них не вимагав, не знаю чи це мені допоможе. На якій підставі виділяється земля під будівництво на території гаражного кооперативу? Що правління кооперативу порушило, до чого я можу придратись, в які органи можу поскаржитись?

Ось деякі документи, які мені можуть бути корисними. Правда, ще не розібрався як.
Закон "Про споживчу кооперацію"
Типовий статут гаражного кооперативу
Постанова Верховного Суду "Про практику розгляду судами цивільних справ, пов'язаних з діяльністю гаражно-будівельних кооперативів"
Закон "Про кооперацію в СРСР"
Аватар користувача
Гайдамака
Участник движения
 
Повідомлення: 498
З нами з: Нед квітня 02, 2006 20:48
Звідки: Київ, Печерськ

Повідомлення Гайдамака » П'ят жовтня 23, 2009 16:04

Все-таки, ніхто не підкаже, на підставі якого закону я можу вимагати в суді припинення будівництва чи компенсації? Або порекомендувати до якого юриста звертатись? Або просто сказати, що б ви робили на моєму місці?
Аватар користувача
Гайдамака
Участник движения
 
Повідомлення: 498
З нами з: Нед квітня 02, 2006 20:48
Звідки: Київ, Печерськ

Повідомлення NoUaZ » П'ят жовтня 23, 2009 20:12

Нічого розумнішого за звертання до ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ (www.dabi.gov.ua) я не придумаю.
На мою думку будівництво незаконне.
Аватар користувача
NoUaZ
Участник движения
 
Повідомлення: 854
З нами з: Суб березня 14, 2009 18:33
Звідки: Львів
Машина: Фордобобік


Повернутись до Правовая Помощь

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron