Защита от угона ретранслятором ( Удочка / Длинная Рука /

Объявления о не единичных или регулярных продажах, покупках, обменах, дарениях

Модератори: MudMax, Совет Клуба

Правила форуму
В даному розділі можна публікувати оголошення про продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар не одиничних (масових) екземплярів товарів та послуг, або на регулярних засадах.

Без узгодження з Радою Клубу дозволяється публікувати лише ті оголошення, що стосуються позашляховиків, їх запасних частин, додаткового обладнання та спорядження, а також товарів для туризму. Всі інші оголошення можуть бути розміщені лише на комерційній основі, за попереднім узгодженням з Радою Клубу.
Оголошення, які не відповідатимуть правилам розділу, будуть видалені.

Для кожної з принципово відмінних груп товарів чи послуг кожного продавця/покупця, що він продає, купує, міняє, дарує або приймає в дар, може бути створено не більше однієї теми.

Назва теми повинна починатися словами "Продаю", "Купую", "Міняю", "Дарую" або "Приймаю в дар".

Суворо забороняється піднімати теми неінформативними та несуттєвими повідомленнями. Підняття теми під приводом зниження ціни на величину, меншу ніж 1%, або 10грн, також каратиметься згідно пункту 2.10 Правил.

Тему може бути прикріплено на початку розділу за умови надання членам Українського УАЗ Клубу фіксованої персональної знижки від прайсових цін продавця. Знижка членам Клубу не вважається наданою, якщо автором теми не були опубліковані ціни на товари/послуги.

При втраті темою актуальности необхідно закрити її за допомогою відповідної кнопки внизу сторінки теми, без публікації повідомлення в темі, що її закрито.

Для публікації оголошень про одиничні не регулярні продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар є розділ Частные объявления

Для публікації оголошень про зустрічі та майбутні події є розділ Встречи

Защита от угона ретранслятором ( Удочка / Длинная Рука /

Повідомлення ap-auto » Вів листопада 14, 2017 17:11

Зображення

Защита от угона ретранслятором ( Удочка / Длинная Рука / Keyless Go)

Если в автомобиле есть бесключевой доступ, то считать ключ грабером невозможно. Но воры пошли дальше и придумали Ретранслятор или как его еще называют Удочка, Длинная рука. Это устройство работает как рация, через которую машина может общаться с ключем, не подозревая, что его нет рядом. Один вор с ретранслятором ходит за хозяином авто, а второй с ретранслятором возле автомобиля открывает машину, заводит уезжает.

Посмотрите как это происходит на этом видео https://youtu.be/tgN4hnNaaGE

Сразу приходит мысль выключить данную функцию Keyless entry system и пользоваться кнопками на ключе для открытия машины. Но это не выход, кнопки можно считать грабером за 80 баксов и спокойно открывать/закрывать машину. А попадая в салон, угонщику не составит труда прописать свой ключ через диагностический разъем, чтобы завезти машину.

Хорошим способом для защиты машины от Ретранслятора – это спрятать ключ в кошелек HIDkey, который работает по принципу клетки Фарадея.

Вы ложите ключ в HIDkey и сигналы от него не выходят вне, соответственно передать их ретранслятором нельзя.

Мы рекомендуем прятать ключ в HIDkey не только в супермаркете, но и дома. Угонщики разработали антенны, которые перехватывают ключ до 250 метров на открытой местности. Конечно можно защититься положив ключ в морозилку, она железная и не пропускает сигналы. Но зачем, если есть удобный HIDkey, да и морозилку не возьмешь с собой в супермаркет или в офис.

HIDkey – это стильный кошелек из натуральной кожи, который производится в Киеве. Внутри специальный материал из никеля и хрома для создания клетки Фарадея. По внутренней стороне подкладка выполнена из мягкой алькантары, чтобы не затирался ключ.

Цена HIDkey – 110$

Заказать HIDkey можно по телефонам

+380952876262

+380503358015

Забрать можно в нашем офисе на Оболони, нашем СТО на Печерске, либо мы за свой счет отправим до ближайшего к Вам отделения Новой Почты.

Заходите на наш сайт http://hidkey.com.ua/

Зображення
Зображення
Зображення
ap-auto
Участник форума
 
Повідомлення: 77
З нами з: Вів листопада 29, 2016 0:01
Машина: ford f

Повернутись до Коммерческие Объявления

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron