Продажа ШИН и ДИСКОВ. Интернет магазин avtocity.com.ua

Объявления о не единичных или регулярных продажах, покупках, обменах, дарениях

Модератори: MudMax, Совет Клуба

Правила форуму
В даному розділі можна публікувати оголошення про продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар не одиничних (масових) екземплярів товарів та послуг, або на регулярних засадах.

Без узгодження з Радою Клубу дозволяється публікувати лише ті оголошення, що стосуються позашляховиків, їх запасних частин, додаткового обладнання та спорядження, а також товарів для туризму. Всі інші оголошення можуть бути розміщені лише на комерційній основі, за попереднім узгодженням з Радою Клубу.
Оголошення, які не відповідатимуть правилам розділу, будуть видалені.

Для кожної з принципово відмінних груп товарів чи послуг кожного продавця/покупця, що він продає, купує, міняє, дарує або приймає в дар, може бути створено не більше однієї теми.

Назва теми повинна починатися словами "Продаю", "Купую", "Міняю", "Дарую" або "Приймаю в дар".

Суворо забороняється піднімати теми неінформативними та несуттєвими повідомленнями. Підняття теми під приводом зниження ціни на величину, меншу ніж 1%, або 10грн, також каратиметься згідно пункту 2.10 Правил.

Тему може бути прикріплено на початку розділу за умови надання членам Українського УАЗ Клубу фіксованої персональної знижки від прайсових цін продавця. Знижка членам Клубу не вважається наданою, якщо автором теми не були опубліковані ціни на товари/послуги.

При втраті темою актуальности необхідно закрити її за допомогою відповідної кнопки внизу сторінки теми, без публікації повідомлення в темі, що її закрито.

Для публікації оголошень про одиничні не регулярні продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар є розділ Частные объявления

Для публікації оголошень про зустрічі та майбутні події є розділ Встречи

Продажа ШИН и ДИСКОВ. Интернет магазин avtocity.com.ua

Повідомлення Oresttit » Пон вересня 17, 2018 18:41

Доброго времени суток форумчанам и гостям форума «Украинский УАЗ Клуб»!

Интернет магазин Шин и Дисков (https://avtocity.com.ua/) проводит продажу и консультацию по шинам и дискам для всех марок и типов автомобилей. На нашем сайте Вы можете подобрать покрышки как по сезону, так и по типу авто. Воспользоваться фильтром поиска для конкретно Вашей модели автомобиля.

Акции для членов и гостей форума «Украинский УАЗ Клуб»:
- Доставка по Украине от 20 грн за колесо
- Заказ без предоплаты

Если нет возможности писать тут - звоните по телефону (068) 887-74-74
Oresttit
 
Повідомлення: 1
З нами з: Пон серпня 27, 2018 15:46
Машина: Patriot

Повернутись до Коммерческие Объявления

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість