Вживані авто з Європи.

Объявления о не единичных или регулярных продажах, покупках, обменах, дарениях

Модератори: MudMax, Совет Клуба

Правила форуму
В даному розділі можна публікувати оголошення про продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар не одиничних (масових) екземплярів товарів та послуг, або на регулярних засадах.

Без узгодження з Радою Клубу дозволяється публікувати лише ті оголошення, що стосуються позашляховиків, їх запасних частин, додаткового обладнання та спорядження, а також товарів для туризму. Всі інші оголошення можуть бути розміщені лише на комерційній основі, за попереднім узгодженням з Радою Клубу.
Оголошення, які не відповідатимуть правилам розділу, будуть видалені.

Для кожної з принципово відмінних груп товарів чи послуг кожного продавця/покупця, що він продає, купує, міняє, дарує або приймає в дар, може бути створено не більше однієї теми.

Назва теми повинна починатися словами "Продаю", "Купую", "Міняю", "Дарую" або "Приймаю в дар".

Суворо забороняється піднімати теми неінформативними та несуттєвими повідомленнями. Підняття теми під приводом зниження ціни на величину, меншу ніж 1%, або 10грн, також каратиметься згідно пункту 2.10 Правил.

Тему може бути прикріплено на початку розділу за умови надання членам Українського УАЗ Клубу фіксованої персональної знижки від прайсових цін продавця. Знижка членам Клубу не вважається наданою, якщо автором теми не були опубліковані ціни на товари/послуги.

При втраті темою актуальности необхідно закрити її за допомогою відповідної кнопки внизу сторінки теми, без публікації повідомлення в темі, що її закрито.

Для публікації оголошень про одиничні не регулярні продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар є розділ Частные объявления

Для публікації оголошень про зустрічі та майбутні події є розділ Встречи

Вживані авто з Європи.

Повідомлення Bobikus » Чет січня 12, 2012 16:07

У знайомого з'явилася можливість возити різні машини з Європи. У цій темі буду виставляти деякі лоти, але якщо цікавитимуть інші моделі, прошу описувати тут або у приваті, він буде підбирати. Вказана ціна це кінцева ціна на машину з доставкою під ваш гараж.

Зображення

2550 дол

Зображення

3100 дол.

Машини на ходу, без документів. Фактично запчастини у зібраному вигляді.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення cableman » Чет січня 12, 2012 17:22

Я так понял,не растаможенные?Интересен самурай 1,3 не убитый с доставкой в Харьков.
Аватар користувача
cableman
Участник движения
 
Повідомлення: 217
З нами з: Суб лютого 19, 2011 13:04
Звідки: Kharkov

Повідомлення Bobikus » Чет січня 12, 2012 17:56

Принято. Відповім, як буде інфа.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення Bobikus » Чет січня 12, 2012 19:16

Інфа прийшла.

Такий самурай з доставкою до Харкова - 3200.

Зображення

Якщо потрібно виходити з ціни, чи комплектації - прошу уточнити, він підбере.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення cableman » Чет січня 12, 2012 20:29

Гм,дороговато,однако,как для такого состояния.Это получается цена запчастей на разборке.А где смысл?.Да и литровый он вроде.Если будут еще варианты,кинь в личку.Да,обязательно в полном стоке,без подготовки.Либо заряженный по самое не хочу)))Я не имел в виду лебедку,резину и прочее,что стоит денег.
Аватар користувача
cableman
Участник движения
 
Повідомлення: 217
З нами з: Суб лютого 19, 2011 13:04
Звідки: Kharkov

Повідомлення Bobikus » Чет січня 12, 2012 21:52

cableman написав:А где смысл?.
Я не знаю, можливо у вартості запчастин? Або може за таку ціну міняють старі на нові, залишаючи документи, не можу сказати, знаю тільки, що на таке є попит, в людини це основна робота і ніби черга навіть на замовлення є.

Про сток зрозумів, прошу ще уточнити інші параметри, потрібний об'єм ітд. Можна виходити з ціни.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення Olexa » Чет січня 12, 2012 22:39

Bobikus написав:Або може за таку ціну міняють старі на нові, залишаючи документи,

Якщо це нові, то які ж старі?.. Може, сильно биті, перекинуті.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Хрюнь манюнь » Чет січня 12, 2012 22:56

Alfa 75 Busso 2.5-3.0(1.8 турбо тоже рассматриваю).состояние кузова хорошее.жду ответа
Я ведь не из робких
Все мне по плечу
Сильный я и ловкий
Ветра проучу
Аватар користувача
Хрюнь манюнь
Участник движения
 
Повідомлення: 494
З нами з: Вів грудня 14, 2010 14:01
Звідки: киев

Повідомлення cableman » Чет січня 12, 2012 23:45

Bobikus написав:
cableman написав:А где смысл?.
Я не знаю, можливо у вартості запчастин? Або може за таку ціну міняють старі на нові, залишаючи документи, не можу сказати, знаю тільки, що на таке є попит, в людини це основна робота і ніби черга навіть на замовлення є.

Про сток зрозумів, прошу ще уточнити інші параметри, потрібний об'єм ітд. Можна виходити з ціни.


Мотор 1,3 ,широкие мосты,не гнилой кузов.

Да,если не трудно,курс злотого к гривне или доллару какой?
Аватар користувача
cableman
Участник движения
 
Повідомлення: 217
З нами з: Суб лютого 19, 2011 13:04
Звідки: Kharkov

Повідомлення Bobikus » П'ят січня 13, 2012 0:33

Olexa написав:
Bobikus написав:Або може за таку ціну міняють старі на нові, залишаючи документи,

Якщо це нові, то які ж старі?.. Може, сильно биті, перекинуті.


Ну я не казав, що саме ці нові :) Просто мав на увазі те, що на європейських дорогах, режимах їзди, на тамтешньому пальному та сервісі, машини однакового віку зберігаються суттєво краще ніж у нас.

По інших машинах надіслав запит.

Ага, курс злотого завжи тут: http://www.calc.ru/kurs-PLN-USD.html
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення cableman » П'ят січня 13, 2012 17:48

http://otomoto.pl/suzuki-samurai-samura ... 71112.html

Вот интересный вариант.На вид кузовщина не гнилая и снять еще есть что.Я правильно посчитал,что там он стоит 1920 долл?+доставка...
Аватар користувача
cableman
Участник движения
 
Повідомлення: 217
З нами з: Суб лютого 19, 2011 13:04
Звідки: Kharkov

Повідомлення Bobikus » П'ят січня 13, 2012 21:26

http://otomoto.pl/suzuki-samurai-samurai-1-3-off-road-C22471112.html

Вот интересный вариант.На вид кузовщина не гнилая и снять еще есть что. Я правильно посчитал,что там он стоит 1920 долл?+доставка...


Згоден, симпатюлька. Все правильно. Тільки доставка складається з кількох процесів. Ось як пояснив мені той, хто тим займався:

Витрати - приблизно 30$-40$ на 100км перегону по ЄС, 150-200$-оформлення документів, добровільний внесок на зміцнення, модернізацію і розвиток якоїсь там структури - 300-600$ (в залежності від дуже багатьох обставин). Ну і тому, хто по Україні жене - 100$ робота + бенз+квиток додому, ну і поїсти щось. Організатор та контролер - 100$ (телефонні дзвінки, відсотки за міжнародні проплати, час на організацію та домовленості, виїзди на митниці ітп ). От і рахуйте.

Як варіант - є ще такий:

Зображення

Ціна з доставкою до Харкова - 2500 дол

Хрюнь, є така Альфа за 2000$ (92р.в., 1,7 16v)

Зображення

Надалі усіх зацікавлених прошу розуміти, що гарні машини можуть бути продані за декілька днів, тому найпростіше буде формулювати всі детальні дані (р.в., двигун, комплектація, модель і т.д.) і бути готовим до швидкої покупки. Немає сенсу шукати машину вже, якщо покупка планується десь на весну, це просто надарма витрачений час та гроші на міжнародні дзвінки ітп. . Щоби прицінитися, прошу заходити на той же сайт http://otomoto.pl/ , умови доставки виклав вище, можна порахувати самому.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ


Повернутись до Коммерческие Объявления

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість