Продам тушенку свинина ГОСТ, жесть/банка, 525 г

Объявления о не единичных или регулярных продажах, покупках, обменах, дарениях

Модератори: MudMax, Совет Клуба

Правила форуму
В даному розділі можна публікувати оголошення про продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар не одиничних (масових) екземплярів товарів та послуг, або на регулярних засадах.

Без узгодження з Радою Клубу дозволяється публікувати лише ті оголошення, що стосуються позашляховиків, їх запасних частин, додаткового обладнання та спорядження, а також товарів для туризму. Всі інші оголошення можуть бути розміщені лише на комерційній основі, за попереднім узгодженням з Радою Клубу.
Оголошення, які не відповідатимуть правилам розділу, будуть видалені.

Для кожної з принципово відмінних груп товарів чи послуг кожного продавця/покупця, що він продає, купує, міняє, дарує або приймає в дар, може бути створено не більше однієї теми.

Назва теми повинна починатися словами "Продаю", "Купую", "Міняю", "Дарую" або "Приймаю в дар".

Суворо забороняється піднімати теми неінформативними та несуттєвими повідомленнями. Підняття теми під приводом зниження ціни на величину, меншу ніж 1%, або 10грн, також каратиметься згідно пункту 2.10 Правил.

Тему може бути прикріплено на початку розділу за умови надання членам Українського УАЗ Клубу фіксованої персональної знижки від прайсових цін продавця. Знижка членам Клубу не вважається наданою, якщо автором теми не були опубліковані ціни на товари/послуги.

При втраті темою актуальности необхідно закрити її за допомогою відповідної кнопки внизу сторінки теми, без публікації повідомлення в темі, що її закрито.

Для публікації оголошень про одиничні не регулярні продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар є розділ Частные объявления

Для публікації оголошень про зустрічі та майбутні події є розділ Встречи

Re: Продам тушенку свинина ГОСТ, жесть/банка, 525 г

Повідомлення Bobikus » Вів серпня 06, 2013 22:33

будь ласка viewtopic.php?f=42&t=15456 :)
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Re: Продам тушенку свинина ГОСТ, жесть/банка, 525 г

Повідомлення Саид » Вів серпня 06, 2013 22:37

бибигон написав:Дайте ссылку, интересно почитать.

Пожалуйста.
Ссылка. :D
Могу еще, где Вы продаете эти консервы.
UPD: Опередили... :D
Аватар користувача
Саид
Член клуба
 
Повідомлення: 3075
З нами з: Сер лютого 28, 2007 17:44
Звідки: Киев, Лукьяновка
Машина: УАЗ 3163

Re: Продам тушенку свинина ГОСТ, жесть/банка, 525 г

Повідомлення cableman » Сер серпня 07, 2013 9:40

что то я не вехал,зачем давать ссылку ЭТОЙ ТЕМЫ в этой же теме....
а по поводу продукции-продавца знаю лично как очень порядочного,так же знаю людей,которые покупали и употребляли данные продукты.отзывы очень хорошие.
лично себе ящик уже заказал,никак не заеду забрать.
Аватар користувача
cableman
Участник движения
 
Повідомлення: 217
З нами з: Суб лютого 19, 2011 13:04
Звідки: Kharkov

Re: Продам тушенку свинина ГОСТ, жесть/банка, 525 г

Повідомлення Саид » Сер серпня 07, 2013 10:25

cableman написав:что то я не вехал,зачем давать ссылку ЭТОЙ ТЕМЫ в этой же теме....
...

эээ... проехали, долго объяснять. :)
cableman написав:...
а по поводу продукции-продавца знаю лично как очень порядочного
...

Боже упаси, никто в этом не сомневается! Просто личный состав слегка возбуждает тот факт, что целый мясокомбинат в Бородянке производит тушенку с единственной целью - продавать её через интернет и в киосках Харьковской области...
Хм... а ведь заинтересовали, демоны! :D Я в этой Бородянке бываю по несколько раз в неделю...
Аватар користувача
Саид
Член клуба
 
Повідомлення: 3075
З нами з: Сер лютого 28, 2007 17:44
Звідки: Киев, Лукьяновка
Машина: УАЗ 3163

Re: Продам тушенку свинина ГОСТ, жесть/банка, 525 г

Повідомлення бибигон » Сер серпня 07, 2013 14:55

Саид написав:
cableman написав:что то я не вехал,зачем давать ссылку ЭТОЙ ТЕМЫ в этой же теме....
...

эээ... проехали, долго объяснять. :)
cableman написав:...
а по поводу продукции-продавца знаю лично как очень порядочного
...

Боже упаси, никто в этом не сомневается! Просто личный состав слегка возбуждает тот факт, что целый мясокомбинат в Бородянке производит тушенку с единственной целью - продавать её через интернет и в киосках Харьковской области...
Хм... а ведь заинтересовали, демоны! :D Я в этой Бородянке бываю по несколько раз в неделю...

Уважаемый, читайте внимательно! Я писал за свинину, производит ее Бердянский мясокомбинат, хозяином которого является Салтовский мясокомбинат г.Харьков, через торговые точки которого она и продается. В Бородянке производят говядину под моей торговой маркой, остановились на этом мясокомбинате после длительного времени дегустаций других производителей, т.к. соотношение цена/качество достойное. И я нигде не писал, что Бородянская тушенка продается в киосках Харьковской области.
бибигон
Участник разговора
 
Повідомлення: 10
З нами з: Пон серпня 05, 2013 11:12
Звідки: Харьков
Телефон: 0674032777
Машина: Сузуки Самурай

Re: Продам тушенку свинина ГОСТ, жесть/банка, 525 г

Повідомлення Саид » Сер серпня 07, 2013 23:22

бибигон написав:Уважаемый, читайте внимательно!
...

Уважаемый, те же пожелания!
Общественности глубоко до ноги, где под какой торговой маркой производится тушенка. Главное - качество, вот люди заинтересовались - так продайте им, пусть пробуют и нам расскажут. Понравится - пойдет у Вас торговля, нет - Вам подробно расскажут, что о Вас думают...
Да! И к шутливым комментариям надо относиться спокойнее... Вы обратили внимание, как я тактично промолчал о том, чем еще славится Бородянка? ;)
:D
Аватар користувача
Саид
Член клуба
 
Повідомлення: 3075
З нами з: Сер лютого 28, 2007 17:44
Звідки: Киев, Лукьяновка
Машина: УАЗ 3163

Re: Продам тушенку свинина ГОСТ, жесть/банка, 525 г

Повідомлення бибигон » Чет серпня 08, 2013 14:59

Мне так же глубоко до ноги, чем славится Бородянка, не знаю да и не интересно. Пока не начали там клеиться даже и не знал, что есть такое. А насчет спокойствия все в порядке :D По поводу пожеланий по продаже полностью с Вами согласен.
бибигон
Участник разговора
 
Повідомлення: 10
З нами з: Пон серпня 05, 2013 11:12
Звідки: Харьков
Телефон: 0674032777
Машина: Сузуки Самурай

Re: Продам тушенку свинина ГОСТ, жесть/банка, 525 г

Повідомлення Вовик » Вів серпня 27, 2013 13:01

В описании всё правда, реально вкусно! Рекомендую.
Аватар користувача
Вовик
Участник движения
 
Повідомлення: 200
З нами з: П'ят лютого 24, 2006 22:17
Звідки: Киев

Поперед.

Повернутись до Коммерческие Объявления

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість