УАЗ из стеклопластика!

Объявления о не единичных или регулярных продажах, покупках, обменах, дарениях

Модератори: MudMax, Совет Клуба

Правила форуму
В даному розділі можна публікувати оголошення про продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар не одиничних (масових) екземплярів товарів та послуг, або на регулярних засадах.

Без узгодження з Радою Клубу дозволяється публікувати лише ті оголошення, що стосуються позашляховиків, їх запасних частин, додаткового обладнання та спорядження, а також товарів для туризму. Всі інші оголошення можуть бути розміщені лише на комерційній основі, за попереднім узгодженням з Радою Клубу.
Оголошення, які не відповідатимуть правилам розділу, будуть видалені.

Для кожної з принципово відмінних груп товарів чи послуг кожного продавця/покупця, що він продає, купує, міняє, дарує або приймає в дар, може бути створено не більше однієї теми.

Назва теми повинна починатися словами "Продаю", "Купую", "Міняю", "Дарую" або "Приймаю в дар".

Суворо забороняється піднімати теми неінформативними та несуттєвими повідомленнями. Підняття теми під приводом зниження ціни на величину, меншу ніж 1%, або 10грн, також каратиметься згідно пункту 2.10 Правил.

Тему може бути прикріплено на початку розділу за умови надання членам Українського УАЗ Клубу фіксованої персональної знижки від прайсових цін продавця. Знижка членам Клубу не вважається наданою, якщо автором теми не були опубліковані ціни на товари/послуги.

При втраті темою актуальности необхідно закрити її за допомогою відповідної кнопки внизу сторінки теми, без публікації повідомлення в темі, що її закрито.

Для публікації оголошень про одиничні не регулярні продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар є розділ Частные объявления

Для публікації оголошень про зустрічі та майбутні події є розділ Встречи

Re: УАЗ из стеклопластика!

Повідомлення genadiy » Пон січня 13, 2014 12:51

Волчара написав:Этот разговор о пластике ведется не первый месяц.
Я Вам больше скажу...если Вы обратите внимание на дату последнего поста то это было 7 лет назад :D
Волчара написав:Потому вы уже наверно прикидывали во что может обходиться работа по разным деталям.Хоть примерную стоимость вы наверняка уже посчитали
.Ну считал,положем не я,я был потенциальным покупателем ,а не производителем,но за семь лет и ишак сдох и Эмир помер,да и курс доллара изменился,так что я не в курсе и не в теме.[/quote]
Волчара написав:Тогда народ может оценив свои возможности определить свою надобность в замене железа на пластик.Потому,как тут клиенты специфические.
Вот Вам и карты в руки....найдите людей которые сделают Вам на шару пресс формы(почему на шару-потому что нет желающих-нет спонсоров) и сделают Вам хотя бы один комплект пластика для рекламы и если мне понравится то я буду первым покупателем :) .
Без обид...у моего покойного отца было любимое выражение "В чужих руках всегда член толще".Так вот найдите спонсора,найдите производителя и попробуйте удовлетворить своих специфических клиентов и у Вас сразу либо отпадут вопросы либо желание этим заниматься.У меня отпало и желание и возможность....,а в какой то мере и потребность.Удачи !!!
Вы мне сдесь немного заварите,а я уж дома намертво проволкой закручу.
Аватар користувача
genadiy
Член клуба
 
Повідомлення: 2563
З нами з: Пон червня 06, 2005 22:05
Звідки: КИЕВ,ПЕЧЕРСК 067245753пять

Re: УАЗ из стеклопластика!

Повідомлення Айри » Чет лютого 05, 2015 2:29

Стеклопластиковые крылья УАЗ Патриот (2 щт) - Цена: 2 500.00 р.
Зображення Зображення
Стеклопластиковый капот УАЗ Патриот с Горбом - Цена: 8 000.00 р.
Зображення Зображення
Дверь багажника УАЗ Патриот - Цена: 9 000.00 р.
Зображення Зображення
Стеклопластиковые двери УАЗ 469 (2 шт) - Цена: 4 500.00 р.
Зображення Зображення
Стеклопластиковый капот УАЗ 469 - Цена: 7 000.00 р.
Зображення Зображення
Стеклопластиковые изделия изготавливаются под заказ. Срок изготовления 2 недели с момента внесения 50% предоплаты. Как купить

п.с. взято с http://shop4wd.ru. Блин, могут же...
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Re: УАЗ из стеклопластика!

Повідомлення Панда » Чет лютого 05, 2015 10:04

интересно что выдержит пластиковый капот на 469?
на него хоть облокотиться можно будет?
Я не пытаюсь быть лучшим. Я умею быть самим собой, а это лучше.
Аватар користувача
Панда
Участник движения
 
Повідомлення: 2224
З нами з: Сер листопада 16, 2011 17:53
Звідки: Киев
Телефон: 067-220-57-15
Машина: УАЗ 469

Поперед.

Повернутись до Коммерческие Объявления

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron