Товары для путешествий , экспедиций.

Объявления о не единичных или регулярных продажах, покупках, обменах, дарениях

Модератори: MudMax, Совет Клуба

Правила форуму
В даному розділі можна публікувати оголошення про продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар не одиничних (масових) екземплярів товарів та послуг, або на регулярних засадах.

Без узгодження з Радою Клубу дозволяється публікувати лише ті оголошення, що стосуються позашляховиків, їх запасних частин, додаткового обладнання та спорядження, а також товарів для туризму. Всі інші оголошення можуть бути розміщені лише на комерційній основі, за попереднім узгодженням з Радою Клубу.
Оголошення, які не відповідатимуть правилам розділу, будуть видалені.

Для кожної з принципово відмінних груп товарів чи послуг кожного продавця/покупця, що він продає, купує, міняє, дарує або приймає в дар, може бути створено не більше однієї теми.

Назва теми повинна починатися словами "Продаю", "Купую", "Міняю", "Дарую" або "Приймаю в дар".

Суворо забороняється піднімати теми неінформативними та несуттєвими повідомленнями. Підняття теми під приводом зниження ціни на величину, меншу ніж 1%, або 10грн, також каратиметься згідно пункту 2.10 Правил.

Тему може бути прикріплено на початку розділу за умови надання членам Українського УАЗ Клубу фіксованої персональної знижки від прайсових цін продавця. Знижка членам Клубу не вважається наданою, якщо автором теми не були опубліковані ціни на товари/послуги.

При втраті темою актуальности необхідно закрити її за допомогою відповідної кнопки внизу сторінки теми, без публікації повідомлення в темі, що її закрито.

Для публікації оголошень про одиничні не регулярні продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар є розділ Частные объявления

Для публікації оголошень про зустрічі та майбутні події є розділ Встречи

интересно ли нам это

Да. Я не знаю где брать, но оно мне надо
7
47%
Нет. Я сам знаю где что купить.
8
53%
 
Всього голосів : 15

Повідомлення Инквизитор » Суб лютого 21, 2009 20:59

Smoked написав:Эти кеды легкие, но неудобные - не держат стопу, легко сбивается нога, и так далее. Из легкого проще взять джанглы, однозначно :)

Как человек, для которого такие кеды архиантуражны, брать их не советую :)

+1.
Это именно КЕДЫ :) Джанглы не подходят людям с высоким подьемом.
Т.е. надо мерять, и подбирать. Я себе та кматерхорны когда брал - одел и почувствовал что мои.

ПС: архиантуражны - это где?
Правильный джип - японский джип.
Инквизитор
Участник движения
 
Повідомлення: 2574
З нами з: Пон лютого 05, 2007 15:05
Звідки: Киев, Сырец, Одоевского,1 050-4433557

Повідомлення Smoked » Суб лютого 21, 2009 21:22

Инквизитор написав:
Smoked написав:Эти кеды легкие, но неудобные - не держат стопу, легко сбивается нога, и так далее. Из легкого проще взять джанглы, однозначно :)

Как человек, для которого такие кеды архиантуражны, брать их не советую :)

+1.
Это именно КЕДЫ :) Джанглы не подходят людям с высоким подьемом.
Т.е. надо мерять, и подбирать. Я себе та кматерхорны когда брал - одел и почувствовал что мои.

ПС: архиантуражны - это где?


Надо мерять, согласен. Мне маттерхорны не очень, не знаю почему даже. Сам ношу либо трекинговую обувь, либо те же джанглы, либо "Сан-марко" гортекс, но это уж совсем "по ситуации" :))

ЗЫ Это Инвекс, французов делаем :) Думаю, несколько раз пересекались по разные стороны баррикад :))) Правда, в прошлом году кроме Яворова нигде и не был...
Аватар користувача
Smoked
Участник форума
 
Повідомлення: 126
З нами з: Пон травня 07, 2007 13:16
Звідки: Kieff

Повідомлення Инквизитор » Суб лютого 21, 2009 22:05

Офтопик:
Smoked написав:ЗЫ Это Инвекс, французов делаем :) Думаю, несколько раз пересекались по разные стороны баррикад :))) Правда, в прошлом году кроме Яворова нигде и не был...

А с каких это пор немцы с французами противники? 391-й батальон приветствует союзников :)
Правильный джип - японский джип.
Инквизитор
Участник движения
 
Повідомлення: 2574
З нами з: Пон лютого 05, 2007 15:05
Звідки: Киев, Сырец, Одоевского,1 050-4433557

Повідомлення Smoked » Суб лютого 21, 2009 22:18

Инквизитор написав:Офтопик:
Smoked написав:ЗЫ Это Инвекс, французов делаем :) Думаю, несколько раз пересекались по разные стороны баррикад :))) Правда, в прошлом году кроме Яворова нигде и не был...

А с каких это пор немцы с французами противники? 391-й батальон приветствует союзников :)



Взаимно! :) Но, по-разному бывает :) А так - одно дело делаем, ага :)
Аватар користувача
Smoked
Участник форума
 
Повідомлення: 126
З нами з: Пон травня 07, 2007 13:16
Звідки: Kieff

Повідомлення Саид » Пон лютого 23, 2009 9:44

Инквизитор написав:... Поэтому я и интересуюсь как-бы спросом. ...


ПС: я никого не уговариваю, не будет желающих - я себе и так со скидкой беру....


Хорошо. Меня интересует ВСЁ из приведенного тобой списка. Реально. Но, понимаешь ли, это не значит, что я возьму и куплю это ВСЁ по любой приведенной тобой цене. Что дальше?


Инквизитор написав:А с каких это пор немцы с французами противники? 391-й батальон приветствует союзников :)


Шо за оффтопище?!?! Ща модера позову!!!
КОООСТЯЯЯЯ!!!! Забань Инквизитора!!! :D :D :D
Аватар користувача
Саид
Член клуба
 
Повідомлення: 3075
З нами з: Сер лютого 28, 2007 17:44
Звідки: Киев, Лукьяновка
Машина: УАЗ 3163

Повідомлення Инквизитор » Пон лютого 23, 2009 12:54

Саид написав:Хорошо. Меня интересует ВСЁ из приведенного тобой списка. Реально. Но, понимаешь ли, это не значит, что я возьму и куплю это ВСЁ по любой приведенной тобой цене. Что дальше?
Ну цена будет формироваться при наличии интереса.
Пока его нет.
Правильный джип - японский джип.
Инквизитор
Участник движения
 
Повідомлення: 2574
З нами з: Пон лютого 05, 2007 15:05
Звідки: Киев, Сырец, Одоевского,1 050-4433557

Поперед.

Повернутись до Коммерческие Объявления

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість