Чіп-тюнінг від Шампаньтрансу

Объявления о не единичных или регулярных продажах, покупках, обменах, дарениях

Модератори: MudMax, Совет Клуба

Правила форуму
В даному розділі можна публікувати оголошення про продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар не одиничних (масових) екземплярів товарів та послуг, або на регулярних засадах.

Без узгодження з Радою Клубу дозволяється публікувати лише ті оголошення, що стосуються позашляховиків, їх запасних частин, додаткового обладнання та спорядження, а також товарів для туризму. Всі інші оголошення можуть бути розміщені лише на комерційній основі, за попереднім узгодженням з Радою Клубу.
Оголошення, які не відповідатимуть правилам розділу, будуть видалені.

Для кожної з принципово відмінних груп товарів чи послуг кожного продавця/покупця, що він продає, купує, міняє, дарує або приймає в дар, може бути створено не більше однієї теми.

Назва теми повинна починатися словами "Продаю", "Купую", "Міняю", "Дарую" або "Приймаю в дар".

Суворо забороняється піднімати теми неінформативними та несуттєвими повідомленнями. Підняття теми під приводом зниження ціни на величину, меншу ніж 1%, або 10грн, також каратиметься згідно пункту 2.10 Правил.

Тему може бути прикріплено на початку розділу за умови надання членам Українського УАЗ Клубу фіксованої персональної знижки від прайсових цін продавця. Знижка членам Клубу не вважається наданою, якщо автором теми не були опубліковані ціни на товари/послуги.

При втраті темою актуальности необхідно закрити її за допомогою відповідної кнопки внизу сторінки теми, без публікації повідомлення в темі, що її закрито.

Для публікації оголошень про одиничні не регулярні продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар є розділ Частные объявления

Для публікації оголошень про зустрічі та майбутні події є розділ Встречи

Чіп-тюнінг від Шампаньтрансу

Повідомлення ШАМПАНЬ » П'ят липня 02, 2010 15:03

Січас ми підписали договір з Чехами на чіпування всіх машин (автобуси, фури, джипи, легкові, і т.д.)! Що інтересно що, чіпуватимуть самі чехи (із своєю спец лаболаторією), які мають ВСІ ДОЗВОЛИ ВІД КОЖНОЇ АВТО- ФАБРИКИ!!!! І даватимуть гарантію на 5 років із європейським сертефікатом!
ДОБАВЛЯТЬ КОНЕЙ ДО 30%!!!
"АПЕТІТ" УПАДЕ ДО 15%
І це все в рамках дозволених заводом виробником, для мотора ніяк не опасних!!!
Мій Паджеро до чіпування жер 13-14 літрів соляри (їздю я "добре"). січас їздю ще "добріше", бо- ракета, їсть на 3-4 літри меньше! Автобус Сетра 328ДТ (двухетажна) мала коней 510, жерла 40, січас має 585 коней, бере 35-37л. (залежить на жару, кліма бере добре), а крутящий момент піднявсь на 180нм!!!
І це НЕ наші "хакери" які чіпують за рахунок підняття девлєнія в турбіні, або в кількості вприску палива!!!
Кого інтересує- запісь на тел. 0676336495
Адреса чехів www.chiptuning-centrum.cz (нажать vstupte, потім- nasi nabidka, ceny chiptuningu, вибрать товарний знак (пока без УАзів, але це ненадовго) і кубатуру двигуна) www.rvvgrup.com за кілька днів буде і на Російські мові. Ціни там в корунах, так 1євро-+ 25корун 1$- 20.5 корун.
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Quattros » Пон липня 05, 2010 19:17

а чем вы замеряете увеличение лс и Нм?
Ранее по автомобилю судили сколько человек зарабатывает....ныне судят сколько должен :)
Аватар користувача
Quattros
Участник движения
 
Повідомлення: 313
З нами з: Вів вересня 08, 2009 10:28
Звідки: Донбасс(Волноваха)

Повідомлення Pinochet » Пон липня 05, 2010 22:58

Нужен чип тюнинг Тойтоа 4 Ранер мотор 3 VZE
"Джипом" автомобиль делают его владельцы, а мы им в этом помогаем...
www.4x4RanchoClub.com.ua
Аватар користувача
Pinochet
Участник движения
 
Повідомлення: 1126
З нами з: Нед серпня 07, 2005 21:53
Телефон: +380445921175
Машина: фсе 4х4

Повідомлення МАХНО » Вів липня 06, 2010 0:06

Давление то на поганій москальскій мові,а по нашому буде тиск.
А розкажи мені за рахунок чого виходять всі ті чуда і чому такого не роблять на заводі.Інтернет адреси чехів не працюють.
ВОЛЯ або СМЕРТЬ
МАХНО
Участник движения
 
Повідомлення: 837
З нами з: Нед березня 30, 2008 14:36
Звідки: Киев тел.050 3322711

Повідомлення ШАМПАНЬ » Сер липня 07, 2010 18:34

Якщо пояснить Махно тобі по сільському, то поясню так: твій автобусний мерсовський мотор восьмьорка, (442), зроблиний фабрикою як 915ти сильним, а фабрика дала на нього дозвіл тільки на 515 коней. Це зроблино для того щоб мотор нагружавсь на половину, щоб не чадів, і витянув на євро 2 . А тут перешивають вони мозги, і дають йому дозвіл на 590 коней, відповідно десь на гору виходиш вищою передачею, десь швидше вткнув восьму, десь ідеш 100 не на пів газу, а на четверть- мощі хватає. От і економія соляри в 15 процентів.
Щодо домашніх хакерів, я передзвонив з 10 таких фірм, так вони просто хакерські всі мозги перекопують, а потім каже проїдьте "попробуйте" А в 5х фірмах даже щось в мозгах перепаюють! На запитання моє чі можна подивитись на дозвіл ваший від фабрики на "промивку" їхніх моторів, у відповідь була глибока тиша. Єстєствєнно- ніякою гарантії шо буде далі з мотором.
АЛЕ!!!! На такий чіп тюнінг (фури чі автобуса) вони хотять 600-800 доларів, а чехи за орігінальну заводську прошивку з гарантією в 5 років, хочуть 1000євро. Правда за цей період можна буде по їхньому сертефікату (вони видають), переставить цю прошивку на другий такийже автомобіль, а на цей вирнуть первоначальний.
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення ШАМПАНЬ » Сер липня 07, 2010 18:38

Quattros написав:а чем вы замеряете увеличение лс и Нм?
Поскільки я бачив як вони це роблять- то це просто!!! :D В них є програма на кожин автомобіль, і він каже ось дивіться на екран- програма пише було скільки, буде скільки.
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення ШАМПАНЬ » Сер липня 07, 2010 18:41

Pinochet написав:Нужен чип тюнинг Тойтоа 4 Ранер мотор 3 VZE
Цого мало. Кожний автомобіль, должин буть з вінкодом, роком, і т.д. Це все я імейлом передаю на чехи, і вони там на кожен окремий автомобіль, везтимуть сюда прошивку.
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Pinochet » Сер липня 07, 2010 21:42

ШАМПАНЬ написав:
Pinochet написав:Нужен чип тюнинг Тойтоа 4 Ранер мотор 3 VZE
Цого мало. Кожний автомобіль, должин буть з вінкодом, роком, і т.д. Це все я імейлом передаю на чехи, і вони там на кожен окремий автомобіль, везтимуть сюда прошивку.

Ти спочатку виясни принципово чи є в них прошивка на такий мотор.
"Джипом" автомобиль делают его владельцы, а мы им в этом помогаем...
www.4x4RanchoClub.com.ua
Аватар користувача
Pinochet
Участник движения
 
Повідомлення: 1126
З нами з: Нед серпня 07, 2005 21:53
Телефон: +380445921175
Машина: фсе 4х4

Повідомлення Bobikus » Сер липня 07, 2010 22:05

ШАМПАНЬ написав:
Pinochet написав: Кожний автомобіль, должин буть з вінкодом, роком, і т.д. Це все я імейлом передаю на чехи, і вони там на кожен окремий автомобіль, везтимуть сюда прошивку.
Як на мене, дивні чіп-тюнери. Як правило питають про тип двигуна та установку допів, особливо це стосується впускного та вихлопного трактів. Все інше відбувається шляхом зміни програм корекції запалювання та паливних карт. Вперше чую, що крім типу двигуна цікавляться VIN...
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення MudMax » Чет липня 08, 2010 0:09

Думаю, що VIN цікавляться якраз для точного визначення моделі авто/двигуна, оскільки начебто один і той самий двигун рік від року трохи, але може відрізнятись. Зтикався з таким на недоприводі.
Мы поговорили о машинах и пришли к выводу, что если уж покупать что-нибудь, так это ГАЗ-69, но их, к сожалению, не продают. (Стругацкие)
Аватар користувача
MudMax
Член клуба
 
Повідомлення: 3240
З нами з: Суб січня 06, 2007 18:02
Звідки: Киев (06.01.1983)

Повідомлення father14 » П'ят липня 09, 2010 16:13

А можливий чіп-тюнінг Шкода Феліція-2 і скільки коштує?
father14
Участник форума
 
Повідомлення: 122
З нами з: Чет травня 14, 2009 14:55
Звідки: г.Киев

Повідомлення ШАМПАНЬ » Вів липня 13, 2010 21:32

father14 написав:А можливий чіп-тюнінг Шкода Феліція-2 і скільки коштує?
Можливий скрізь де є "мозги".
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Olexa » Вів липня 13, 2010 22:20

ШАМПАНЬ написав:Щодо домашніх хакерів, я передзвонив з 10 таких фірм, так вони просто хакерські всі мозги перекопують, а потім каже проїдьте "попробуйте" А в 5х фірмах даже щось в мозгах перепаюють! На запитання моє чі можна подивитись на дозвіл ваший від фабрики на "промивку" їхніх моторів, у відповідь була глибока тиша. Єстєствєнно- ніякою гарантії шо буде далі з мотором.

ШАМПАНЬ написав:
father14 написав:А можливий чіп-тюнінг Шкода Феліція-2 і скільки коштує?
Можливий скрізь де є "мозги".

І що, від усіх фабрик є дозволи?
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення ШАМПАНЬ » П'ят липня 16, 2010 22:40

Olexa написав:
ШАМПАНЬ написав:Щодо домашніх хакерів, я передзвонив з 10 таких фірм, так вони просто хакерські всі мозги перекопують, а потім каже проїдьте "попробуйте" А в 5х фірмах даже щось в мозгах перепаюють! На запитання моє чі можна подивитись на дозвіл ваший від фабрики на "промивку" їхніх моторів, у відповідь була глибока тиша. Єстєствєнно- ніякою гарантії шо буде далі з мотором.

ШАМПАНЬ написав:
father14 написав:А можливий чіп-тюнінг Шкода Феліція-2 і скільки коштує?
Можливий скрізь де є "мозги".

І що, від усіх фабрик є дозволи?
Кажуть в 90 відсотків...
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань


Повернутись до Коммерческие Объявления

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість