Продам мегаміцну динамічну стропу

Объявления о не единичных или регулярных продажах, покупках, обменах, дарениях

Модератори: MudMax, Совет Клуба

Правила форуму
В даному розділі можна публікувати оголошення про продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар не одиничних (масових) екземплярів товарів та послуг, або на регулярних засадах.

Без узгодження з Радою Клубу дозволяється публікувати лише ті оголошення, що стосуються позашляховиків, їх запасних частин, додаткового обладнання та спорядження, а також товарів для туризму. Всі інші оголошення можуть бути розміщені лише на комерційній основі, за попереднім узгодженням з Радою Клубу.
Оголошення, які не відповідатимуть правилам розділу, будуть видалені.

Для кожної з принципово відмінних груп товарів чи послуг кожного продавця/покупця, що він продає, купує, міняє, дарує або приймає в дар, може бути створено не більше однієї теми.

Назва теми повинна починатися словами "Продаю", "Купую", "Міняю", "Дарую" або "Приймаю в дар".

Суворо забороняється піднімати теми неінформативними та несуттєвими повідомленнями. Підняття теми під приводом зниження ціни на величину, меншу ніж 1%, або 10грн, також каратиметься згідно пункту 2.10 Правил.

Тему може бути прикріплено на початку розділу за умови надання членам Українського УАЗ Клубу фіксованої персональної знижки від прайсових цін продавця. Знижка членам Клубу не вважається наданою, якщо автором теми не були опубліковані ціни на товари/послуги.

При втраті темою актуальности необхідно закрити її за допомогою відповідної кнопки внизу сторінки теми, без публікації повідомлення в темі, що її закрито.

Для публікації оголошень про одиничні не регулярні продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар є розділ Частные объявления

Для публікації оголошень про зустрічі та майбутні події є розділ Встречи

Повідомлення дмитрий мдс » Чет лютого 09, 2012 8:47

В воскресенье испытал канат, который брал у Ореста, выдёргивал из снега Паджеру Вагон 3 - работает канат отлично.
... и нет задач не выполнимых, а есть десантные войска ... 0504840272
Аватар користувача
дмитрий мдс
Участник движения
 
Повідомлення: 488
З нами з: Вів березня 08, 2011 9:45
Звідки: Запорожье

Повідомлення Михаил » Чет лютого 23, 2012 1:04

Bobikus написав:Залишилась остання. Кому?

Есть в наличии?
...получать удовольствие - владея!
Аватар користувача
Михаил
Участник форума
 
Повідомлення: 69
З нами з: Вів грудня 23, 2008 18:53
Звідки: Украина г.Кременчуг

Повідомлення socrat31 » Чет лютого 23, 2012 1:33

не хочу вмещиваться, а то скажете. что конкурента обделываю...

но 22т, это многовато даже для тяжелого внедорожника такого как Крузер или Патрол.
какой коэфициент растяжения у этого каната?
кстати канат больше похож на морской, из какого материала(полиамида) он сделан?

я видел рывок подобного каната, не буду утверждать что такого же, хотя знаю что вироблен он был в Польше. по крайней мере на упаковке так было написано.

оччень жесткий рывок, канат практически не тянулся, после этого на Крузаке, чуть поплыла рама.
когда находишься в выдергиваемой машине, такое ощущение что голова сейчас оторвется.
ни на одной из используемых мной ранее или на нынешний момент времени динамок такого не встречал. хотя попользовал я их достаточно и много было хороших брендов.
поэтому смею утверждать, что применение такого каната просто опасно.
все выше сказанное ИМХО.
socrat31
Участник форума
 
Повідомлення: 118
З нами з: П'ят листопада 11, 2011 13:03
Звідки: Россия,Белгород

Повідомлення Bobikus » Чет лютого 23, 2012 13:17

socrat31 написав:не хочу вмещиваться, а то скажете. что конкурента обделываю...

но 22т, это многовато даже для тяжелого внедорожника такого как Крузер или Патрол.
какой коэфициент растяжения у этого каната?
кстати канат больше похож на морской, из какого материала(полиамида) он сделан?

я видел рывок подобного каната, не буду утверждать что такого же, хотя знаю что вироблен он был в Польше. по крайней мере на упаковке так было написано.

оччень жесткий рывок, канат практически не тянулся, после этого на Крузаке, чуть поплыла рама.
когда находишься в выдергиваемой машине, такое ощущение что голова сейчас оторвется.
ни на одной из используемых мной ранее или на нынешний момент времени динамок такого не встречал. хотя попользовал я их достаточно и много было хороших брендов.
поэтому смею утверждать, что применение такого каната просто опасно.
все выше сказанное ИМХО.


Колего, ви не бачили цієї стропи, тому раджу не робити висновків.

Додам лише, що у Польщі є лише один виробник поліамідових строп. І він не вказує на упаковці країну походження. Відкрию таємницю, там взагалі немає упаковки. Тому Вас мабуть обманули.

Щодо коефіцієнту розтягування, твердості, типу матеріалу - шукайте вище, там про це описано.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення Стас » Чет лютого 23, 2012 13:46

Купили уже три таких каната, в три боевых машины, при выдергивании нет даже понимания когда начали тянуть и когда закончили, как на 600 мерседесе выдергиваешся)))) рекомендую!!!
Аватар користувача
Стас
Участник движения
 
Повідомлення: 303
З нами з: Суб серпня 23, 2008 19:25
Звідки: Сумы

Повідомлення socrat31 » Чет лютого 23, 2012 14:39

Bobikus, я действительно не знаю что именно Вы продаете, но я верю своим глазам.
не буду утверждать что это точно такой же трос, но если это так то его применение опасно.
и позволю себе остаться при своем мнении. может в конце года буду у Вас на "колыме" ;) и мы встретимся, Вы мне его покажете, и я изменю свое мнение...
socrat31
Участник форума
 
Повідомлення: 118
З нами з: П'ят листопада 11, 2011 13:03
Звідки: Россия,Белгород

Повідомлення Bobikus » Чет лютого 23, 2012 14:51

socrat31, я не проти зустрітись. Але будь ласка не пишіть тут більше про небезпеку того, що ви не бачили і не знаєте, люди можуть безпідставно піддати сумніву якість та безпеку продукції, яку я рекомендую і яка підтверджена сертифікатами безпеки. Це ж не логічно казати про когось погано лише на підставі того, що колись бачив щось подібне і не таке як описано.

P.S. А Колима це у Вас :lol:
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення socrat31 » Чет лютого 23, 2012 15:00

ушел в личку.
socrat31
Участник форума
 
Повідомлення: 118
З нами з: П'ят листопада 11, 2011 13:03
Звідки: Россия,Белгород

Повідомлення gleb » Чет березня 15, 2012 22:24

Оресте, давай я візьму.
ГАЗ 69
Аватар користувача
gleb
Участник форума
 
Повідомлення: 186
З нами з: Пон грудня 28, 2009 14:09
Звідки: Киев, Оболонь

Повідомлення cableman » Чет березня 15, 2012 22:50

Сократ,это ты зря,по незнанию,Орест таки прав.У меня аналогичный канат,правда украинского производства,так вот динамика рывка очень впечатляет,мягче уже некуда.Сама конструкция плетения каната предполагает растягивание.....
Аватар користувача
cableman
Участник движения
 
Повідомлення: 217
З нами з: Суб лютого 19, 2011 13:04
Звідки: Kharkov

Повідомлення socrat31 » Чет березня 15, 2012 23:00

cableman написав:Сократ,это ты зря,по незнанию,Орест таки прав.У меня аналогичный канат,правда украинского производства,так вот динамика рывка очень впечатляет,мягче уже некуда.Сама конструкция плетения каната предполагает растягивание.....

cableman, ты бы еще через год, укорил бы меня! :)
мы поспорили, я высказал свое мнение, человек свое.
потом еще и в личке пообщались
Имею Мнение Хрен Оспоришь!
ага, Bobikus, это Орест... буду знать :)
socrat31
Участник форума
 
Повідомлення: 118
З нами з: П'ят листопада 11, 2011 13:03
Звідки: Россия,Белгород

Повідомлення Wiggaz » П'ят березня 16, 2012 20:39

cableman написав:Сократ,это ты зря,по незнанию,Орест таки прав.У меня аналогичный канат,правда украинского производства,так вот динамика рывка очень впечатляет,мягче уже некуда.Сама конструкция плетения каната предполагает растягивание.....
Можно по подробней про канат украинского производства.
Wiggaz
Участник движения
 
Повідомлення: 256
З нами з: Нед лютого 21, 2010 14:36
Звідки: Днепропетровск
Телефон: 068-932-43-81

Повідомлення Bobikus » П'ят березня 16, 2012 23:04

cableman написав:У меня аналогичный канат,правда украинского производства,так вот динамика рывка очень впечатляет,мягче уже некуда.Сама конструкция плетения каната предполагает растягивание.....
Тобто це не поліамід?! Сергій, я правильно розумію, ви катаєтесь зі звичайним пеньковим тросом рослинного походження з коноплі у якості динамічної стропи?! :shock:
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення gleb » Суб березня 17, 2012 0:38

Арсен на Ниві з ОРМ клуба юзає пеньковий канат з ГАЗ66. Якось допоміг мені на пузотерці, а потім і Транспортеру, коли ми обидва по дурісті засіли на пузо в пісках Оболоні.
Теж нахвалював трос. Я дивився в Епіцентрі на ті троси, але впливу вони на мене не призвели. Схоже, але не то.
ГАЗ 69
Аватар користувача
gleb
Участник форума
 
Повідомлення: 186
З нами з: Пон грудня 28, 2009 14:09
Звідки: Киев, Оболонь

Поперед.

Повернутись до Коммерческие Объявления

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість